برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد نحوه پرینت تمام ركوردها

webmasterha

Guest
لایک‌ها
0
سلام من یه دیتابیس دارم . میخواستم ببینم چجوری میتونم تمام كوردهای یك دیتابیس رو پرینت بگیرم . ممنون

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ديتابيسي كه دارين چيه ؟‌(access ... )
چرا با VB مي خواين اينكار رو بكنين ؟مگه توو محيط ايجاد كنندش نمي تونين ؟

webmasterha

Guest
لایک‌ها
0
ممنون از راهنماییهاتون . آخه با وی بی یه برنامه نوشتن كه با اكسس كار میكنه . حالا میخوام تمام ركوردها رو پرینت كنم . ممنون میشم اگه یه راه حل خوب پیشننهاد بدین ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
پسوند فابل ديتابيستون چيه ؟
مثلا اگه ديتابيس توو ACCESS هست، خوب با خوده ACCESS پرينت بگيرين بهتره!
فايلش رو نگاه كنين،‌اگه ديتابيس ايتاندارد نبود، اون قسمت از كد و ديتابيس كه پخشش مشكلي براتون نداره رو بزارين، از روي اون ببينيم مي تونيم كدي بنويسيم كه حل شه يا نه!

webmasterha

Guest
لایک‌ها
0
من یه برنامه انبارداری نوشتم با وی بی . بانك داده من هم اكسس هست . حالا میخوام موجودی انبار رو پرینت بگیرم . متوجه منظور من نشدین ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
پروكسي كه شده!‌سرعت خود سايت هم كم شده! ديگه جدا توو صفحه ها رفتن برام عذاب شده :(
كلا صفحه كه بعد از 5 دقيقه نصفه لود ميشه! با بي حواسي يك جوابي مي پرونم! كارم شده REFRESH زدن! آخرشم كه باز نميشه :(
شرمنده كه خوب نخوندم!
الان مشكل توو نحوه پرينت دارين يا اينكه چطور پرينت رو مرتب كنين ؟
من با شي PRINTER ويژوال بيسيك 6 توو XP مشكلاتي ديده بودم! يعني بعضي وقتها صفحه رو خالي و سفيد پرينت مي زنه!
كدوم قسمت بيشتر مد نظر هست رو بگين

يك پيشنهاد:
اول توو يك picturebox تصوير رو آماده كنين ( بعدا عكس حاضر شده رو مي فرستيم روو پرينت )

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستي،اگه فقط همين يك بار رو مي خواين از موجودي تا الان پرينت بگيرين، توو همون ACCESS باز كنين و پرينت كنين، جتي اگه برنامه رو براي خودتون نوشتين،‌باز هم بهتره با همون برين، مگه جدا ببينين امكانت اون پرينت براتون كفايت نمي كنه يا اينكه برنامه رو قصد دادن به اين و اون داشته باشين و يا كازبزي غيز خودتون باهاش كار كنه

webmasterha

Guest
لایک‌ها
0
ممنون از اینكه هر سری زحمت میكشین و جواب سوالات من رو میدین . خدا خیرتون بده
متاسفانه من با مقوله ریپورت زیاد آسنایی ندارم و برای این برنامه انبار داری كه دارم مینویسم واقعا بهش نیاز دارم . میشه یه منبع معتبری معرفی كنید برای یادگیری این بحث تا هم من استفاده كنم و هم بقیه دوستان . . . ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ممنون از اینكه هر سری زحمت میكشین و جواب سوالات من رو میدین . خدا خیرتون بده
متاسفانه من با مقوله ریپورت زیاد آسنایی ندارم و برای این برنامه انبار داری كه دارم مینویسم واقعا بهش نیاز دارم . میشه یه منبع معتبری معرفی كنید برای یادگیری این بحث تا هم من استفاده كنم و هم بقیه دوستان . . . ؟
گوگل بهترین منبعه. مثلا برای دیتاریپورت:
/
http://www.vbcodelibrary.co.uk/modules.php?op=modload&name=Forums&file=viewtopic&topic=523&forum=7
/
http://www.freevbcode.com/ShowCode.Asp?ID=3026
مثالهای psc:
http://planet-source-code.com/vb/sc...PerPage=10&blnResetAllVariables=TRUE&lngWId=1

بالا