برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد نرم افزار

bahador.pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
كسي اينجا مي تونه يك نرم افزار به من معرفي كنه كه در آن بتوان امكانات اسيلوسكوپ را داشت!
مورد استفاده : آزمايشهاي آكوستيك
در ضمن كركش موجود باشه!
خيلي ممنون

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط داشتن یه نرم افزار برای این کار کافی نیست شما باید سیگنال هاتون رو از یه طریقی وارد کامپیوتر کنید که برای این نوع اسکوپ ها معمولا یک کارت PCI هستش که باید اون رو هم بخرید. ولی اگه میخواهید یه نرمافزار خودتون درست کنید من Labview رو پیشنهاد میکنم.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از bahador.pt :
سلام
كسي اينجا مي تونه يك نرم افزار به من معرفي كنه كه در آن بتوان امكانات اسيلوسكوپ را داشت!( حرفه اي يا اماتور )
مورد استفاده : آزمايشهاي آكوستيك
در ضمن كركش موجود باشه!
خيلي ممنون

خوب بسته به فرکانس کارتون نرم افزار و سخت افزار متفاوتی با قیمت های متفاوت وجود داره
ولی با ذکر نام کرک که نشون دهنده اینه که شما به دنبال جنس Free هستید باید بگم
اگه فرکانس کاریتون تو محدوده فرکانس صوتی هستش 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز میتوانید
از نرم افزارهایی استفاده کنید که از کارت صوتی سیستم به عنوان اسیلوسکوپ استفاده میکنند
و سخت افزار انچنانی نیاز ندارند ولی فرکانس پایین هستش نمونه برنامه ای که میتونم بهتون معرفی کنم
Virtins Sound Crad Insturment ورزن 1.0 هستش که کرکش هم وجود داره تو گوگل بسرچین پیداش میکنین
ولی برای فرکانس های بالاتر باید از کارتهای اسکوپ که برای PC طراحی شده اند استفاده کنین
که بعضی هاش رو شکاف PCI وصل میشند مثل مودم و بعضیها هم به پورت LPT ( پرینتر ) وصل میشند
و بسته به فرکانس کار ، سرعت نمونه گیری و تعداد کانال قیمت ها از 500 هزار تومن شروع میشه
تا 3 میلیون تومن هم هستش
پس نتیجه گیری اخلاقی اینکه : تو این رده متاسفانه کالای Free و مجانی وجود نداره :D

bahador.pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون !
چون محدوده فرکانسی ما بین 20 و 20K است و آزمایشها هم جنبه آموزشی دارد و مهمتر از همه بودجه هم کم است نتیجه ساده ای می گیریم : در سخت افزار نمی شود تغییری ایجاد کرد!
و اما در مورد نرم افزار :
آن نرم افزار که گفتید ver 1.2 هست ولی کرک 1.0 ! راه حلی به نظرتون میاد؟
در مورد نرم افزار labview میشه لینک دانلود را همینجا قرار دهید.آیا free هست؟ کرکش پیدا می شه؟
نرم افزارهای دیگری به نظرتون میاد؟

باز هم از کمکی که می کنید ممنون!

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از bahador.pt :
ممنون !
چون محدوده فرکانسی ما بین 20 و 20K است و آزمایشها هم جنبه آموزشی دارد و مهمتر از همه بودجه هم کم است نتیجه ساده ای می گیریم : در سخت افزار نمی شود تغییری ایجاد کرد!
و اما در مورد نرم افزار :
آن نرم افزار که گفتید ver 1.2 هست ولی کرک 1.0 ! راه حلی به نظرتون میاد؟
در مورد نرم افزار labview میشه لینک دانلود را همینجا قرار دهید.آیا free هست؟ کرکش پیدا می شه؟
نرم افزارهای دیگری به نظرتون میاد؟

باز هم از کمکی که می کنید ممنون!

خواهش میکنم
بله درسته برای نرم افزار Virtins Sound Crad Insturment فقط کرک ورژن 1.0 موجود هستش
این نرم افزارها محدودیت زمانی دارند و شما میتوانید ورژن 1.2 آن را با برنامه Shareware Cheater v 3
به مدت نامحدود استفاده کنید به این صورت که ورژن 1.2 نرم افزار Virtins Sound Crad Insturment رو نصب میکنید
ولی نرم افزار رو اجرا نمیکنید سپس نرم افزار Shareware Cheater v 3 رو از اینترنت پیدا کرده و نصب میکنید
در داخل نرم افزار Shareware Cheater v 3 گزینه Add new shareware رو انتخاب میکنید و تو پنجره باز شده
فایل اجرایی برنامه Virtins Sound Crad Insturment رو با نام Scins.exe به لیست اضافه میکنید حال برنامه Virtins Sound Crad Insturment رو از داخل برنامه Shareware Cheater v 3 اجرا میکنید یعنی فایل اجرایی رو که به برنامه اضافه کردین رو شما تو لیست سمت راست برنامه میبینید اون رو انتخاب کرده و روی گزینه Start seleted Application کلیک میکنید حال برنامه Virtins Sound Crad Insturment ورژن 1.2 اجرا میشه البته قبلش یه پیغام میده که اونو OK کنید حال می پرسین این برنامه Shareware Cheater v 3 چه کار انجام میده این نرم افزار با برگرداندن تاریخ سیستم به روز نصب برنامه دارای محدودیت زمانی به نوعی جلوی تایمر برنامه رو برای حالت Demo میگیره و سر برنامه رو کلاه میذاره و شما میتونین با استفاده از این برنامه ، نرم افزارهای با محدودیت زمانی رو به طور نامحدود استفاده کنید
ودر 99 درصد نرم افزار با محدودیت زمانی موجود جواب میده من خودم با خیلی از برنامه هایی که با محدودیت زمانی هستند با این روش استفاده میکنم و دارم حالشو میبرم :D در مورد تفاوت ورژن های نرم افزارهای Virtins Sound Crad Insturment باید بگم که در مقدار فرکانس پشتیبانی فرق دارن مثلاً من خودم ورژن 1.1 رو دارم که تا فرکانس 196 کیلو هرتز جواب میده شاید فرکانس ورژن 1.2 بیشتره باشه ولی فرکانس ورژن 1.0 فکر کنم در حدود 94 کیلو هرتز بود که باز هم به کار شما میاد شما میتونین همون کرک ورژن 1.0 که فایل اجرایی path شده نرم افزار هستش رو در دایرکتوری نصب نرم افزار کپی کنید و از ورژن یک نرم افزار به صورت نا محدود استفاده کنید و یا اینکه از روش اولی استفاده کنید راستی یادم رفت بگم که خود برنامه Shareware Cheater v 3 رو باید کرک کنید :blink: که البته کرکش در اینترنت موجوده :happy: بگردین هم خود برنامه و کرکش رو پیدا میکنین خیلی برنامه خوبیه حتماً ازش استفاده کنین

و اما در مورد نرم افزار LabView باید بگه که یک نرم افزار حرفه ای در اتوماسیون صنعتی و اینترفیس کامپیوتری
هستش و حجمش خیلی زیاده در حدود 3 سی دی هستش ورژن 8 برنامه شما میتونین ورژن 7 برنامه که داخل یک سی دی هستش رو از بازار نرم افزار یا مکان هایی که نرم افزارهای تخصصی رشته مهندسی برق - الکترونیک رو میفروشن پیدا کنید فکر کنم نتونین به طور کامل با این نرم افزار کار کنین چون یکم سخته
ولی فکر کنم با این محدوده فرکانسی شما همون نرم افزار اولی رو استفاده کنید در ضمن از خود سایت نرم افزار
Virtins Sound Crad Insturment بازدید کنید و توضیحات اون رو در مورد ساختن پروب برنامه برای وصل کردن به کارت صوتی بخونین

اگه سوالی بود در خدمتم :)

bahador.pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون!
فقط 3 سوال :
1- میشود نسخه 1.2 را نصب کنم و کرک 1.0 را بریزم؟ کار می کنه؟چون نسخه 1.0 موجود نیست!
2- نرم افزار shareware cheater v 3.0 فشرده شده حجمی در حدود 606 کیلوبایت دارد؟
3- من هر کاری کردم کرک سالم shareware cheater v 3.0 را پیدا نکردم!هر چی پیدا کردم trojan داشت! شما می تونید لینک سالم کرک آن را بنویسید؟ ( به طور مثال : http://www.solimansystem.blogfa.com )

از کمکی که می کنید ممنون!

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از bahador.pt :
ممنون!
فقط 3 سوال :
1- میشود نسخه 1.2 را نصب کنم و کرک 1.0 را بریزم؟ کار می کنه؟چون نسخه 1.0 موجود نیست!
2- نرم افزار shareware cheater v 3.0 فشرده شده حجمی در حدود 606 کیلوبایت دارد؟
3- من هر کاری کردم کرک سالم shareware cheater v 3.0 را پیدا نکردم!هر چی پیدا کردم trojan داشت! شما می تونید لینک سالم کرک آن را بنویسید؟ ( به طور مثال : http://www.solimansystem.blogfa.com )

از کمکی که می کنید ممنون!

جواب :
1- بله اون وقت ورژن یک کار میکنه با پشتیبانی فرکانسی تا حدود 96 کیلوهرتز ( دقیق نمیدونم فرکانسش چنده )
2- دقیقاً حجمش 606 کیلو هستش
3- کرک این نرم افزار در آدرس http://wmw.crackz.ws/flzx/s/snd-sharewarecheater3.0.cracked.exe.exe قرار داره
این فایلو دانلود کنید با حجمی در حدود 435 کیلو بایت بعد بوسیله نرم افزار winrar اونو Extract کنید
اگه winrar تو سیستمتون نصب باشه وقتی کرک رو دنلود کردین ( یه فایل اجرایی هستش) روش کلیک راست کنید
و گزینه Extract to snd-sharewarecheater3.0.cracked.exe رو انتخاب کنید حالا در کنار همون فایل کرک یه پوشه باز میشه به نام snd-sharewarecheater3.0.cracked.exe که توی اون چندتا فایل هستش شما فایل
SharewareCheater3.exe رو که آیکون کلید داره و یه فایل dll به نام armaccess.dll رو کپی کنید و ببرید در پوشه ای
که برنامه رو نصب کردین paste کنید و پیغام ظاهر شده رو Yes کنید
راستی شاید این فایل هایی که گفتم داخل یه فایل rar دیگه ای باشه اونوقت اون رو هم Extract کنید که فایلها داخله اونه در ضمن این کرک در همون آدرسی قرار داره که تو وبلاگ بالا هستش من هم کرک رو از همین آدرس دانلود کردم

خواهش میکنم :happy:

bahador.pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باز هم مشکل :
من shareware و کرکش را نصب کردم و بعد از آنکه آدرس virtins sound card instrument را میدهم پیغامی به این شکل می آید :
:'Run-time eror '13
Type mismatch
حالا باید چکار کنم؟
ممنونم

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از bahador.pt :
باز هم مشکل :
من shareware و کرکش را نصب کردم و بعد از آنکه آدرس virtins sound card instrument را میدهم پیغامی به این شکل می آید :
:'Run-time eror '13
Type mismatch
حالا باید چکار کنم؟
ممنونم

برنامه دیگه ای رو به جز virtins sound card instrument امتحان کنید و به shareware اد کنید ببینید بازم ارور میده ؟ ;)

bahador.pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله - با برنامه های دیگه هم مشکل داره!
ممنون

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از bahador.pt :
بله - با برنامه های دیگه هم مشکل داره!
ممنون

برنامه رو uninstall کنید و پوشه اون رو هم از program files پاک کنید و دوباره نصبش کنید و بدون کرک کردن
امتحان کنید ببینید برنامه کار میکنه و ارور میده یا نه ;)

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من دوتا نرم افزار ابتدایی و ساده گیر اوردم ،که شما باید یک پراب اسکوپ بسازید و به فیش استریو ئصل کنید و بعد هم به کارت صدا.
1-BIP oscilloscope 3.0
2- osciloscope 2.51

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
من همه ی اینها رو امتحان کردم ولی Visual analyzer از همش بهتره

بالا