برگزیده های پرشین تولز

كمك:سيو بازي resident evil 4

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
با درود به دوستان عزيز

من تقريبا اخراشم من همون جايي هستم كه يه غول قرمز رنگ از بالا مي ياد يا بهتر بگم اونجايي كه داخل قفس هستم و 30 ثانيه به من مهلت مي ده كه برم به اون يكي قفس اگه نرم ميرم تو دره
حالا مي گين چرا 1 ساعت هست توضيح مي دي

خب راستش من تا اخرش مي رم ولي وقتي كه قول از پايين مي ياد بالا و به سوي من اونجا بازي مي مونه و مانيتور منو نشون نمي ده براي همين نمي تونم بازي كنم

مي خواستم بدونم اگه دوستان سيو بازي بعد از غول رو دارن محبت كنن

خيلي ممنون مي شم

اخه نمي تونم بازي كنم

HIGHER_SENSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز منم همچین مشکلی داشتم ولی نه اینجا که تو میگی این بازی کلا یه سری مشکلات اینجوری داره تنها راه ممکن اینه که دمو اون قسمتی که گیر کردی رو پیدا کنی و بعد پاکش کنی اونوقت میتونی بازیتو ادامه بدی هر وقت اینطوری شد همین کارو بکن در کل مشکل تو نشون دادن دموهاست در ضمن اونجایی که تو هستی آخر بازی نیست حالاها باید بازی کنی موفق باشی

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز منم همچین مشکلی داشتم ولی نه اینجا که تو میگی این بازی کلا یه سری مشکلات اینجوری داره تنها راه ممکن اینه که دمو اون قسمتی که گیر کردی رو پیدا کنی و بعد پاکش کنی اونوقت میتونی بازیتو ادامه بدی هر وقت اینطوری شد همین کارو بکن در کل مشکل تو نشون دادن دموهاست در ضمن اونجایی که تو هستی آخر بازی نیست حالاها باید بازی کنی موفق باشی
با درود به دوست عزيز

سپاسگذارم از شما به خاطر جواب ولي از شانس بد من اون تيكش دمو نداشت

اگه راهي ديگه اي هست بگين

بدرود

بالا