برگزیده های پرشین تولز

كمك كنید برای بازیافت عكسهای پاك شده من ...

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام... آخر كنسرت استاد شجريان يكي از اون بي پدر ترين مسولان سالن وزارت كشور در حالي كه 800 نفر داشتن با دوربين عكس ميگرفتن اومد دوربين آ620 من را گرفت و عكسهاشو پاك كرد ...
چطوري ميتونم اين عكسها را بازيافت كنم؟
مموري اس دي من مارك my flash و به حجم 1 گيگ كه حدود 150 مگابايتش پرشده بود.
لطفا تجربيات خودتون را در اختيار من بگزاريد؟
راستي نميدونم كه Erase all را زد يا Format كرد!!!!
ممنونم
لعنت به ارواح خبيسه وزارت كشور !!!!:f34r:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
بايد بگم اگه فرمت کرده باشه طبق تجربيات من ديگه قابل برگشت نيستن ولي اگه ايرس ال زده با برنامه هاي ريکاوري ميتوني برشون گردوني .

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
البته ميبخشيد كه فضولي ميكنم ولي عرف و قانون تمام كنسرتهاي معتبر دنيا اين است كه براي حفظ قانون كپي رايت نبايد دوربين را وارد سالن كنسرت كرد.
هر چند كه احساس شما را درك ميكنم چون يكبار بلاي پاك كردن عكس هاي با ارزش سرم امده ولي بايد به قانون احترام گذاشت.

اميدوارم كه عكسهايتان بازيافت شود ولي در كل نگران نباشيد در كمتر از 2 هفته عكس ها از اينترنت سر درخواهد اورد

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
لعنت به ارواح خبيسه وزارت كشور !!!!
حرف سیاسی از خودت در و کردی؟
39.gif

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
این برنامه رو خودم امتحان کردم . نتایج کارش خوب بوده

http://www.active-undelete.com

لینک دانلود

کراک :

کد:
http://wmw.andr.net/andr-crx/a/snd-activeundelete5.1.cracked.exe.exe

Active@ UNDELETE is a powerful data recovery software that helps you to recover lost, deleted and formatted data from hard drives, floppy disks, basic and dynamic volumes, hardware or software RAID<RAID0 & RAID5>. Compressed, encrypted and fragmented files are supported. Besides hard disk drives and floppies program supports recovery from removable devices like Secure Digital, Compact Flash, SmartMedia, SONY Memory Stick, ZIP drives, USB Hard drives etc

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين نرم افزار ها همه درايو را بازيافت ميكنن ... ويندوز دوربين منو به صورت درايو نميشناسه !!!
چكار كنم كه ويندوز دوربين منو بصورت يك درايو بشناسه ؟؟؟؟ :(

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Niaz :
این برنامه رو خودم امتحان کردم . نتایج کارش خوب بوده

http://www.active-undelete.com

لینک دانلود

کراک :

کد:
http://wmw.andr.net/andr-crx/a/snd-activeundelete5.1.cracked.exe.exe

Active@ UNDELETE is a powerful data recovery software that helps you to recover lost, deleted and formatted data from hard drives, floppy disks, basic and dynamic volumes, hardware or software RAID<RAID0 & RAID5>. Compressed, encrypted and fragmented files are supported. Besides hard disk drives and floppies program supports recovery from removable devices like Secure Digital, Compact Flash, SmartMedia, SONY Memory Stick, ZIP drives, USB Hard drives etc
با فلش مموري هاي CF هم جواب ميده!؟
اصولا فرق erase all با format چيه!؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوست عزيز بايد از کارت ريدر استفاده کني . با اون کارت حافظت رو بعنوان يه درايور ميشناسه .

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از daftarekhaterat :
با فلش مموري هاي CF هم جواب ميده!؟
اصولا فرق erase all با format چيه!؟
بله . با مموری کارد ها هم جواب میده ... من خوذم با rs mmc تست کردم ...
فرمت خطرناکتره :happy:

به نقل از phoyo_live :
دوست عزيز بايد از کارت ريدر استفاده کني . با اون کارت حافظت رو بعنوان يه درايور ميشناسه .

بله کاملا همینطوره ... ممنون که یادآوری کردید :)

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tablighat :
سلام... آخر كنسرت استاد شجريان يكي از اون بي پدر ترين مسولان سالن وزارت كشور در حالي كه 800 نفر داشتن با دوربين عكس ميگرفتن اومد دوربين آ620 من را گرفت و عكسهاشو پاك كرد ...
چطوري ميتونم اين عكسها را بازيافت كنم؟
مموري اس دي من مارك my flash و به حجم 1 گيگ كه حدود 150 مگابايتش پرشده بود.
لطفا تجربيات خودتون را در اختيار من بگزاريد؟
راستي نميدونم كه Erase all را زد يا Format كرد!!!!
ممنونم
لعنت به ارواح خبيسه وزارت كشور !!!!:f34r:
سلام
من هم يكبار موقع انتخابات از صحنه بعد از بمب گذاري (البته بمب گذاري كه نه ! توي سطل زباله چندتا ديناميت دست ساز گذاشته بودن)فيلم و عكس گرفتم:cool: اما يكجاي كار اشتباه كردم و گير افتادم 5-6 نفري ريخته بودن سر من:wacko:
خللاصه داستان تعريف نكنم:happy: با كلي اصرار حاضر شدن كه من دوربين را فرمت كنم تا اجازه بدن من بروم:) من هم جلوي چشم خودشون كل حافظه را فرمت كردم....
بعد كه رسيدم خونه برنامه EasyRecovery Professional را نصب كردم و خيلي راحت هم فيلمها را برگرداندم و هم عكسها را:cool:
راستي يه نكته هم اگر ناراحت نمي شوي بگويم:blush: كار آن مسئول بنده خدا اشتباه نبوده به قول معروف مامور بوده معذور:( اين حرف شما مثل اين مي مونه كه اگر شما رفتي تو خط ويژه و پليس جريمه اتان كرد بهش بد و بيراه بگي:D

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره اطلاعاتشو برگردوندم ....
تمام سعي من اين بود كه آخر كنسرت برم روي جايگاه و از چند متري استاد عكس بگيرم .. اونايي كه رفته بودن ميدونن استاد چقدر ناز شده بود :blush:
رفته بودم جلو پهلوي ماموره !!!! كلي دوربينمو ديد كه دستمه !!!! 2-3 بار اومد گفت ماركش چيه !!! و چرت و پرت ... وقتي كنسرت تموم شد من اومدم برم جلو يك دفعه مثل آفتاب پرست تغيير فاز داد و دوربين منو گرفت بي پدر ... شما برين فيلم كنسرت را بعدا ببينين ... 800 نفر داشتن اونجا عكس ميگرفتن ... مال من بيچاره را گرفت پدرسگ ... بعدش دم در ورودي دوربين منو ديدن ولي جلوشو نگرفتن .... خاك بر سر اين مملكت كه سگ صاحبشو توش نميشناسه !!!!!
به هر حال عكسهاي من كه به لطف شما دوستان بازيافت شد.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان من این برنامه رو گرفتم ولی نمیتونم کرکش رو نصب کنم
چطور کار میکنه ؟
خیلی ضروریه ممنون میشم
تونست فیلهامو پیدا کنه ولی چون کرک نشده بود رکاوری نمیکرد

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. !!

من هم دوربین آ620 دارم !! اون یارو که دوربینو از شما گرفته مطمئنا خودش کرم داشته وگر نه به بقیه هم گیر می داد.

اگه در اون لحظه می خواستی تهاجمی تر کار کنی باید دوربین رو میگذاتشی رو حالت اتوماتیک و لنز رو می گرفتی جلوی چشمش و سریع یه فلاش میزدی تو صورتش !!

این فلاشی که من از این دوربین می بینم توی محیط نسبتا تاریک حالت کوری موقت به شخص میده. اون هم اگه از این فاصله زده بشه.
بعد هم فرار می کردی. !

بالا