برگزیده های پرشین تولز

كمك ... ياري .... Nuke كارها به دادم برسيد

Acaro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام ... آقا ناك كارهاي حرفه اي به دادم برسيد ...

دوستان عزير وقتي تو اديتور روي تغيير زبان مزنم (در هر قسمت مثلا مديريت خبرها يا مقالات در قسمت Admin ).... يعني تغير زبان از فارسي به انگليسي پيغام خطاي زير را در قسمت Status Bar مي دهد .... هرچي هم به مغزم فشار آوردم علت رو نفهميدم ... يكي به دادم برسه .....

error.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آيا هنوز هم اين مشكل رو داري يا نه؟ چون اين تاپيك از دست من در رفته بود و قديميه... ولي احيانا اون فايلي كه مربوط به تغيير زبان هست جاي خودش نيست و يا توي اون تيكه از تگ كه بايد بهش بگي كه كدوم textarea رو فارسی کنه اسم ها رو درست تعریف نکردی.

Acaro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام احسان جان
خسته نباشي ... آره هنوز مشكل را دارم ... در مورد فايل ها و بقيه هم هزار بار چك كردم همه چي درست و رديفه ... راستش حدس مي زنم چيز زياد مهمي نيست چون همين اواخر كشف كردم وقتي كه مي خواهم سويچ كنم رو انگليسي function درست كار مي كنه و مي تونم انگليسي تايپ كنم ولي تصوير EN رو تو اديتور نمياره .. اگه اشتباه نكنم مربوط به همينه ... در هر حال همه چي داره به خوبي و خوشي پيش ميره ... در ضمن از راهنمايي ها و پشتيباني شما سپاسگزارم ... و اميدوارم كه هميشه به همين روال ادامه بديد .. من كه شخصا از مشتري هاي دائم شما خواهم بود...

با تشكر

پيروز باشيد.

بالا