برگزیده های پرشین تولز

كمك

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من درمورد برنامه نويسي جاوااسكريت asp,php ,موويل تايپ و... اين اطلاعات راازكدام سايت ها مي توانم بدست بياورم اگر كسي بلد است كمك كند ممنون مي شم سايت فارسي در اين رابطه كسي بلد است نام ببرد
هركي مي تواند كمك كند
وهمنچنين كسي بلد است چگونه عكس را در يك هاست مي توان آپلود كرد چون من در www.sharemation.com
كه(يك هاست مجاني )است گرفتم و عكس را در آن آپلود كردم ولي وقتي خواستم عكس را در وبلاگ پرشين بلاگ گداشتم وخواستم وبلاگم را ببينم يك صفحه آمد كه نوشته است user name , password مي خواست كسي مي داند علت چيست آين سئوال را در فرم هاي ديگر نوشتم ولي كسي جواب نداد حالا در قسمت سئوالات قبل از خريد نوشتم شايد كسي خيري بخ ما بده وبه من كمك كند

لطفا جواب را به ايميلم بفرستيد [email protected]
[email protected]

سئوال كردن عيب نيست ندانستن عيب است

باتشكر به اميد اينكه جواب دهيد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقای خلیل فرد عزیز :
این شرمیشنی ها که شرمشان باد اجازه دایرکت لینک رو برداشتن و فقط با یوزر و پس میشه فایلها رو دید .
توصیه میکنم از اینجا استفاده کنی :
www.ripway.com

خیلی خوب و کار را بندازه !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
حيف كه حال توضيح دادن نيست

باز مرام دلداری دادنو عشق است ! :)

منم حال ندارم داش خلیل ! خیلی سادس که . برو تو سایتش میفهمی خودت !

كسي ديگر جواب نمي دهد
مگه بازم لازم داری ؟ جوابو که من دادم !!!!! نکنه ما رو گرفتی ؟ جواب در حد کفایت بوده . خود شما باید یکم همت داشته باشی.

فروم آخرین راه حله عزیز . یعنی وقتی شما یه چند تا جستجوگرو زیر و رو کردی و جوابی نگرفتی ...... و کسی هم دور و بر و تو رفیق و آشناهات نبود که بپرسی..میای تو فروم میپرسی . بعدشم رسم بر اینه که سوال و جواب کافی و لازم باشه . در حد اکثر اختصار . نه که برای یک موضوع ساده بیای تاپیک باز کنی و سوال بپرسی و بعد از جواب گرفتن انتظار داشته باشی بیان و بهت راهنمایی نحوه استفاده هم بکنن !
البت نارحت نشی ها ! فقط برا بهتر شدن کیفیت اینجا میگم . میشد جای این سطور برا شما نحوه استفاده ازون سایتو مینوشتم ! :) ولی بهتر بود حد اقل قبل از تاپیک باز کردن یه سرچ تو همین سایت میزدی ! ! ! ( فکر کنم گوگل 50 % سرچ هاشو از صفحات کش شده پی تی انجام میده !!!!!! من درباره هر چی میزنم (فارسی ) از پی تی توش هست !!!!!)

ببخشید اگر بد نوشتم . قصدم بد نبوده !! :)

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز شرميشن امكان شر گذاشتن فايلها رو بر نداشته
شما رو دوست عزيز وقتي وارد كنترل پنلت در شرميشن ميشي وارد قسمت شر بشو
اوجا read & write & ........ YES ... كن
اونوقت ديگه هيچ احتياجي به پسورد و يوزر نداره
يعني همون 777 خودمون ;)
شاد باشي
محمد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من خودم ندیدم ولی بچه های اینجا میگفتند که امکان direct link رو برداشتن برای جلوگیری از آپلود عکس !

:)

بالا