برگزیده های پرشین تولز

كمك

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
من دقیقا متوجه نشدم.
ببینید اگه شما می خواهید هاستتون رو عوض کنید باید هزینه هاست رو به ما بپردازید و اونوقت ما یک اکانت براتون می سازیم.
ولی برای دامین دیگه لازم نیست هزینه ای بپردازید.

سلام اره فقط مثلا بايد هزينه هاست شماره 1 شما را كه مي خواهم بخرم را بايد بدهم
هزينه اضافي از هاست قبلي به هاست جديد ندارد

بعد اين هاست لينوكس به نظر شما بهتراست يا ويندوز ؟ بعد فقط تو هاست لينوكس MT , b2 مي دهيد ورايگان نصب مي كنيد تو هاست ويندوز نمي دهيد ومي شود نصب كرد اگر هاست ويندوز گرفتم بايد خودم MT , b2 را نصب كنم
بعد اين هزينه هاست رو بايد نقدي داد نمي شه قصدي داد مثلا در 3 ماه پولو داد
بعد گفتيد سيستم انجمن (forum) تو هردو هاست ويندوز ولينوكس است راحت مي شود نصب كرد فارسي است

كنترل پنل شما فارسي نيست آيا مي شود فارسيش كرد (راحت مي شه فارسي كرد)
[email protected]
www.iroonikids.com

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام اره فقط مثلا بايد هزينه هاست شماره 1 شما را كه مي خواهم بخرم را بايد بدهم
هزينه اضافي از هاست قبلي به هاست جديد ندارد

بعد اين هاست لينوكس به نظر شما بهتراست يا ويندوز ؟ بعد فقط تو هاست لينوكس MT , b2 مي دهيد ورايگان نصب مي كنيد تو هاست ويندوز نمي دهيد ومي شود نصب كرد اگر هاست ويندوز گرفتم بايد خودم MT , b2 را نصب كنم
بعد اين هزينه هاست رو بايد نقدي داد نمي شه قصدي داد مثلا در 3 ماه پولو داد
بعد گفتيد سيستم انجمن (forum) تو هردو هاست ويندوز ولينوكس است راحت مي شود نصب كرد فارسي است

كنترل پنل شما فارسي نيست آيا مي شود فارسيش كرد (راحت مي شه فارسي كرد)
[email protected]
www.iroonikids.com
اره فقط همونو می دی!!(ولی باید اول موافقت وطن هاست رو برای تغیر دی ان اس جلب کنی ها!)
اولا بی دو نصب نمی کنن و خودت باید از تو فانتاستیکو نصب کنی -تو ویندوز هم بله باید خودت نصب کنی و روش نصبش هم تو قسمت مویل تایپ هست و واسه تمرین می تونی تو ویندوز خونت هم نصب کنی!!!!!!هزینه رو هم یه پی ام بزن به امیر یا محمد رضا ببین باهات کنار میاد یا نه!!!!!!!اینی که نصب میشه از تو کنترل پنل هاست انگلیسی هست و چندتا فایلو که بگیری و توش بریزی فارسی میشه!!!!!!!!
کجای امیر که این تو سوال کردن دست من از پشت بسته!!!!! اونوقت اونموقع ناراحت بودی که من سوال زیاد می کنم!!!!!! اینکه صدبار از من بدتره!!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
اره فقط همونو می دی!!(ولی باید اول موافقت وطن هاست رو برای تغیر دی ان اس جلب کنی ها!)
اولا بی دو نصب نمی کنن و خودت باید از تو فانتاستیکو نصب کنی -تو ویندوز هم بله باید خودت نصب کنی و روش نصبش هم تو قسمت مویل تایپ هست و واسه تمرین می تونی تو ویندوز خونت هم نصب کنی!!!!!!هزینه رو هم یه پی ام بزن به امیر یا محمد رضا ببین باهات کنار میاد یا نه!!!!!!!اینی که نصب میشه از تو کنترل پنل هاست انگلیسی هست و چندتا فایلو که بگیری و توش بریزی فارسی میشه!!!!!!!!
کجای امیر که این تو سوال کردن دست من از پشت بسته!!!!! اونوقت اونموقع ناراحت بودی که من سوال زیاد می کنم!!!!!! اینکه صدبار از من بدتره!!!!!!!

سلام ممنون اقا مهرداد اولا ما كه دعوا نداريم سئوال كردن عيب نيست نپرسيدن عيب است :lol:

بعدش اين ايميل امير يا محمدرضا رو از كجا گير بيارم ايميلشو بده تا تماس بگيرم
ممنون اقا مي بخشي ها
مسئول اينجا نيست جواب بده ؟ ;)
به به چه طوري دستتو بستم :D :lol:
آقا شوخي كردم ناراحت نشي :(
اين مسئول نيست جواب بده كه مي شه قصدي هم گرفت هاستو تو مطلب بالا نوشتم :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
knowhow همون محمد رضاست و کافیهبه http://forum.persiantools.com/member.php?u=605 بری و بعد Private Message: رویه Send a private message to knowhow کلیک کنی و بهش پی ام بزنی و بگی!!!و تو تایتل پیغام هم بنوسی درباره هاست!!!!!!! واگرنه ممکنه یه هفته دیگه هم جواب ندن!!!!!!
اخه اینا اون اول که من اومدم و ازشون هاست گرفتم از دست من که یک دهم تو هم سوال نکرده بودم شاکی شده بودند!!!!!!!! ولی گمونم دیگه عادت کردن و پوست کلفت شدن!!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
knowhow همون محمد رضاست و کافیهبه http://forum.persiantools.com/member.php?u=605 بری و بعد Private Message: رویه Send a private message to knowhow کلیک کنی و بهش پی ام بزنی و بگی!!!و تو تایتل پیغام هم بنوسی درباره هاست!!!!!!! واگرنه ممکنه یه هفته دیگه هم جواب ندن!!!!!!
اخه اینا اون اول که من اومدم و ازشون هاست گرفتم از دست من که یک دهم تو هم سوال نکرده بودم شاکی شده بودند!!!!!!!! ولی گمونم دیگه عادت کردن و پوست کلفت شدن!!!!!!!

سلام ممنون اقا مهرداد
مثل اينكه مسئولش نمي خواد جواب سئوال ما رو بده
جواب بديد؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام ممنون اقا مهرداد
مثل اينكه مسئولش نمي خواد جواب سئوال ما رو بده
جواب بديد؟
جواب چی؟؟ من که جوابتو دادم!

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
یه نمه مشکوک میزنه؟؟؟؟!!!؟؟؟ :D :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kasra_kh :
یه نمه مشکوک میزنه؟؟؟؟!!!؟؟؟ :D :D :D :D :D
کی مشکوک میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باز هوس اغفال کردن مردم بسرت زده کسری جان؟؟؟؟؟؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
جواب چی؟؟ من که جوابتو دادم!

سلام مهرداد جان با شما نبودم گفتم اين مسئول پزشين تولز براي اين هاستي كه مي گيرم قصري انجام مي ده يا نه جواب نداده ؟

اون دوستمون اسمش چي بود كسري گفت مشكوك مي زنه كي مشكوك مي زنه ؟ :(

مهرداد جان شما هم خودتون از اينجا هاستو دامين گرفتي كارشون خوبه خودمونيم به كسي نمي گم اگر بده بگو ها
[email protected]
شما خودتم سايت داري ادرس مي دي ماهم ببينيم
اين هاست كه من دارم مجاني گرفتم از وطن هاست اما ديگه داره بازي در مي اره الان بري تو سايتم iroonikids.com پيغام سرويس موجود نيست؟ معلو نيست چي شده ايميلم مي فرستم جواب نمي دند؟(وطن هاست)

چرا جواب نمي ديد مسئول هاست كجاست مي خوام ببينم مي شه قصدي هاست خريد يا نه ؟ شرايط چيه؟
ايميل اين پرشين تولز براي گرفتن يا اطلا عات بيشتر هاست چيست ؟

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mehrdad1355 :
کی مشکوک میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باز هوس اغفال کردن مردم بسرت زده کسری جان؟؟؟؟؟؟
منظورم مهیاره بابا
20 تا تاپیک
20 تا عنوان کمک
200 تا پست تکراری توش
200 تا هم پیغام ببخشید
ولی هنوز ..... :ph34r:

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از kasra_kh :
منظورم مهیاره بابا
20 تا تاپیک
20 تا عدوان کمک
200 تا پست تکراری توش
200 تا هم پیغام ببخشید

اقا دستت درد نكنه ديگه اومدم معذرت بخوام بازم مي گيد چي مشكوكي؟ :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kasra_kh :
منظورم مهیاره بابا
20 تا تاپیک
20 تا عدوان کمک
200 تا پست تکراری توش
200 تا هم پیغام ببخشید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عربیت خیلی ضعیفه؟؟؟؟؟؟عدوان از عدو یعنی دشمن میاد!!!!!!!!!یعنی 20 دشمن فقط داره!!!!!!( :happy: :happy: :happy:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام مهرداد جان با شما نبودم گفتم اين مسئول پزشين تولز براي اين هاستي كه مي گيرم قصري انجام مي ده يا نه جواب نداده ؟

اون دوستمون اسمش چي بود كسري گفت مشكوك مي زنه كي مشكوك مي زنه ؟ :(

مهرداد جان شما هم خودتون از اينجا هاستو دامين گرفتي كارشون خوبه خودمونيم به كسي نمي گم اگر بده بگو ها
[email protected]
شما خودتم سايت داري ادرس مي دي ماهم ببينيم
اين هاست كه من دارم مجاني گرفتم از وطن هاست اما ديگه داره بازي در مي اره الان بري تو سايتم iroonikids.com پيغام سرويس موجود نيست؟ معلو نيست چي شده ايميلم مي فرستم جواب نمي دند؟(وطن هاست)

چرا جواب نمي ديد مسئول هاست كجاست مي خوام ببينم مي شه قصدي هاست خريد يا نه ؟ شرايط چيه؟
ايميل اين پرشين تولز براي گرفتن يا اطلا عات بيشتر هاست چيست ؟
اگه فایلهاتو دست نزده باشی امکان این هست که سرورت یه مدت دان شده باشه!!
من از اینجا دامین نگرفتم!! هاست فقط گرفتم!! خوب اونجای که من قبلا بودم قیمتهاش خیلی بالاتربود ولی خوب هرچی پول بدی شاید همون اندازه اب بخوری!!!!!!!!!!!!!!تازه من گرفتم چی میگی بابا قسطی!!!!!!!! نه قصدی!!!! اره میشه!! البته به قول امیرخان نباید اقساط 48 ماه ببندی!!!!!!!!! دوقسطه فکر کنم قبول کنن!!!با همون ادرس که گفتم بهشون پی ام بزن !!!!!! یا برو تو قسمت سوالات قبل خرید تاپیک واکن و بپرس!!!!!!!!سه سوته(یعنی سه روزه!!!!!!!)جوابتو می دن!!!!!!!!!

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mehrdad1355 :
من از اینجا دامین نگرفتم!! هاست فقط گرفتم!! خوب اونجای که من قبلا بودم قیمتهاش خیلی بالاتربود ولی خوب هرچی پول بدی شاید همون اندازه اب بخوری!!!!!!!!!!!!!!تازه من گرفتم چی میگی بابا قسطی!!!!!!!! نه قصدی!!!! اره میشه!! البته به قول امیرخان نباید اقساط 48 ماه ببندی!!!!!!!!! دوقسطه فکر کنم قبول کنن!!!با همون ادرس که گفتم بهشون پی ام بزن !!!!!! یا برو تو قسمت سوالات قبل خرید تاپیک واکن و بپرس!!!!!!!!سه سوته(یعنی سه روزه!!!!!!!)جوابتو می دن!!!!!!!!!
به جون خودم قسط ه نه قصد؟؟؟!!!؟؟؟؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ممنون چند وقت با اين پرشين تولز آشنا شدي من كه از تابستان پارسال شما از كي؟
خوشبختانه يا بد بختانه اينجا مثل اينكه از گيلان كسي نيست ؟
اين اقا امير ومحمد رضا شايدم احسان مثل اينكه بدجوري سرشون شلوغه (مثل اينكه عروسي :eek: ) :p

ديگه اين هاست داره خسته مي كنه ما رو تا حالا سه بار مشكل پيدا كرده ؟
ما رو باش گفتيم تا اخرتابستان يك سايت راه بندازيم تا دانشگاه دوباره باز نشده كه نشد با اين مشكلات :(

ببينيم از اينجا مي شه هاست گرفت يا نه ؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :

اقا دمت گرم خيلي باحالي راست مي گي قسطي درسته من اصلا حواسم نبود چي نوشتم (قسدي)
بي خيال ديگه غلط املايي مي گيري؟ :(
آدرس سايتتو ندادي اقا مهرداد؟
اين كسري چي مي گه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
اقا دمت گرم خيلي باحالي راست مي گي قسطي درسته من اصلا حواسم نبود چي نوشتم (قسدي)
بي خيال ديگه غلط املايي مي گيري؟ :(
آدرس سايتتو ندادي اقا مهرداد؟
اين كسري چي مي گه؟

اخه خود من هم اول نفهمیدم منظورت چیه!!!!!!!
پی ام کردم برات ولی احسان داره سرورها رو ری استارت میکنه!!!!!!!ممکنه یه وقت سایتم دان بشه برا یه مدت کوتاه!!!!!!!!! :lol:

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
اخه خود من هم اول نفهمیدم منظورت چیه!!!!!!!
پی ام کردم برات ولی احسان داره سرورها رو ری استارت میکنه!!!!!!!ممکنه یه وقت سایتم دان بشه برا یه مدت کوتاه!!!!!!!!! :lol:
مهرداد اين سايتت كه error ميده كه
:happy:

مسئولين اين هاست هم جواب ما را كه نمي دهند ايميل مي فرستي تو اينجا مي نويسي جواب نمي دهند مي خواهم بدانم هاستو قسطي مي دهند يا نه؟ شرايطش چيه؟ :hmm:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
مهرداد اين سايتت كه error ميده كه
:happy:

مسئولين اين هاست هم جواب ما را كه نمي دهند ايميل مي فرستي تو اينجا مي نويسي جواب نمي دهند مي خواهم بدانم هاستو قسطي مي دهند يا نه؟ شرايطش چيه؟ :hmm:
گفتم که احسان داره سرورها رو ری استار میکنه و لی الان هم سایت و هم فرومم بالا میاد و ادرسی رو هم که بهت دادم چک کردم اون ادرس هم درسته!!!!!!!!!!!!!!بابا قسطی هم میدن!!!!!! من خودم پنل دو لینوکس رو دو قسطه از امیر گرفتم!!!!!نصفشو اول دادم!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
گفتم که احسان داره سرورها رو ری استار میکنه و لی الان هم سایت و هم فرومم بالا میاد و ادرسی رو هم که بهت دادم چک کردم اون ادرس هم درسته!!!!!!!!!!!!!!بابا قسطی هم میدن!!!!!! من خودم پنل دو لینوکس رو دو قسطه از امیر گرفتم!!!!!نصفشو اول دادم!!!!

مهرداد اين هاست لينوكس خوبه راحت كار با هاش php , asp ,php-nuke ,.. پشتيباني ميكنه

به نظرت اين سايت ما www.iroonikids.com چرا اين پيغام مي دهد برو ببين تو كنترل پنلشم نمي شه رفت بهشونم اينيل فرستادم جواب نمي دهند
اين سايتي كه دادي همش خطا مي دهد http://fattahi.net/
ERROR
The requested URL could not be retrieved

به نظرت هاست ويندوز بهتر يا لينوكس؟
بعد شما رو هاستت ام تي و بي تو رو نصب كردي يا اونا برات نصب كردند اخه تو قسمت قيمت هاستها نوشته مجاني نصب مي كنند خودشان ! بعدش هاست ويندوز هم ميشه ام تي و بي 2 نصب كرد
فروم رو هم تو هاست هست راحت مي شه نصب كردزمان نمي بره (اخه سرعت اينترنت اينجا خيلي خيلي پايين است اونم با سيستم قديمي من )
مي خواستم بدونم چه طوري قسطي دادي ؟ مثلا 40000 تومان رو تو دوتا قسط يغني قسط اول 20000 تومان رو ماه اول و 20000 تومان دوم را ماه دوم دادي بعني كجا رفتي ثبت نام كردي اخه اين قسمتاش براي نقدي است كه نه قسطي يكم بيشتر توضيح بده چكي چيزي نمي خواستند ;)

اين اقا احسان وامير هم كه جواب ما رو نمي دهد :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا