برگزیده های پرشین تولز

كمك

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بازم قصه نداره!!!!!!!!ipb-phpbb خیلی نصبشون راحته!!!!!!فایلا رو میرزی تو هاستت !زیپشو وا میکنی!!!!!!! بعد ...راحت نصب میشه!!!!!! برا نصب ipb برو فارسی پرو جکت هم نصب و هم فارسی سازی رو کامل گفته!!!!!!!براphpbb همین طور

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
بازم قصه نداره!!!!!!!!ipb-phpbb خیلی نصبشون راحته!!!!!!فایلا رو میرزی تو هاستت !زیپشو وا میکنی!!!!!!! بعد ...راحت نصب میشه!!!!!! برا نصب ipb برو فارسی پرو جکت هم نصب و هم فارسی سازی رو کامل گفته!!!!!!!براphpbb همین طور

اين چيه iph چيه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
یه تالار گفتگو با امکانات زیاد مثل همینجا با این فرق که مفتیه!!!!!!ipb

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
یه تالار گفتگو با امکانات زیاد مثل همینجا با این فرق که مفتیه!!!!!!ipb

ببينم بالا خره ميشه ما از اينجا هاست بگيريم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بابا باید با یکی دیگه کنار بیای !!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
مهیار جان یه عکس از کنترل پنلت بگیر من ببینم!! هی میگی ای پی بی چیه میتونی تالارهای ایمپورت شده ipb رو تو xoops اونم به صورت فارسی شده ببینی!! همون ادرس که قبلا بهت داده بودم برو یه نگاه بکن!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
مهیار جان یه عکس از کنترل پنلت بگیر من ببینم!! هی میگی ای پی بی چیه میتونی تالارهای ایمپورت شده ipb رو تو xoops اونم به صورت فارسی شده ببینی!! همون ادرس که قبلا بهت داده بودم برو یه نگاه بکن!!
باشه مهرداد فقط بگو به كجا ايميلت رو بده تا بفرستم هم كنترل پنل هم ابزارها

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
پی ام زدم برات

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
سلام
ببخشيد من مي خوام از اينجا هاست بگيرم دومين رو وطن هاست برام ثبت كرده مي خوام الان دومينمو www.iroonikids.com رو به اينجا منتقل كنم هزينه اي ندارد مشكلي نيست دومينو فكر كنم به اسم من ثبت نشده چي كنم توضيح بديد من پس فردا مي خوام هاستو از شما بخرم
براتون يك ايميل هم فرستادم
[email protected]

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شما 10 دفعه این سوال رو پرسیدی.
هیچ مشکلی نداره . شما فقط باید به اون ها بگید که dns رو براتون عوض کنند.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
شما 10 دفعه این سوال رو پرسیدی.
هیچ مشکلی نداره . شما فقط باید به اون ها بگید که dns رو براتون عوض کنند.
اقا اونا مثل اينكه عوض نمي كنند چي كار كنم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
هیچی صبر!!!!!! یا با اون ادرسی که بهت دادم اینقدر ایمیل بزن(با فینگلیش چون ممکنه فارسی رو ایمیلشون بهم بریزه) تا جوابتو بدن !

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
هیچی صبر!!!!!! یا با اون ادرسی که بهت دادم اینقدر ایمیل بزن(با فینگلیش چون ممکنه فارسی رو ایمیلشون بهم بریزه) تا جوابتو بدن !
ديگه چقدر ايميل بزنم
اين احسان وامير هم مي گن با هاشون تماس بگير پس دارم چي مي گم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ولی خوب با توجه به اینکه من تو وطن هاست دیدم تو شرایطشون- دامین همیشه به نام اونا میمونه!! و امکان اینکه بهت ندن هم هست! ولی خوب بازم ادامه بده! لاقل دی ان اس هات رو که عوض میکنند (این کار رو باید -یعنی به احتمال زیاد می کنند حتی اگه اختیار دامین رو بهت ندن!!)

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
:lol:
به نقل از mehrdad1355 :
ولی خوب با توجه به اینکه من تو وطن هاست دیدم تو شرایطشون- دامین همیشه به نام اونا میمونه!! و امکان اینکه بهت ندن هم هست! ولی خوب بازم ادامه بده! لاقل دی ان اس هات رو که عوض میکنند (این کار رو باید -یعنی به احتمال زیاد می کنند حتی اگه اختیار دامین رو بهت ندن!!)
اخه مهرداد چه فايده گيريم بعدا سايت ما گرفت دومين ما پر بازديد شد بعدا راحت وطن هاست دومين بالا بكشه پس همون بهتر توسط ..... بشه اخه من تو تبليغات فكنم نظير ندارم :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب پس بیا یه دامین از اینجا بگیر که اختیارش دست خودت باشه!! منتهی 10000 چوق مایشه! اون دامین و هاست رو هم روهم بزار کنار و برا یکار دیگه استفاده کن و برا هاست و دامینی که از اینجا میگیری تبلیغ کن!! (ولی کسی اینکارو نمیکنه! البته اگه به موقع دامینتو تمدید کنی اونا نمیان خودشونو خراب کنن! تازه گیرم که اختیار کاملش رو هم بهت بدن! باز اونا یه سطح بالاتر از تو هستند و هر زمان بخواهند میتونند اون ازت بگیرند!! تو معاملات اینترنتی همه چیز بر مبنایه اعتماد متقابل هست و اگرنه معمولا قرارداد کتبی وجود نداره! )

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
خوب پس بیا یه دامین از اینجا بگیر که اختیارش دست خودت باشه!! منتهی 10000 چوق مایشه! اون دامین و هاست رو هم روهم بزار کنار و برا یکار دیگه استفاده کن و برا هاست و دامینی که از اینجا میگیری تبلیغ کن!! (ولی کسی اینکارو نمیکنه! البته اگه به موقع دامینتو تمدید کنی اونا نمیان خودشونو خراب کنن! تازه گیرم که اختیار کاملش رو هم بهت بدن! باز اونا یه سطح بالاتر از تو هستند و هر زمان بخواهند میتونند اون ازت بگیرند!! تو معاملات اینترنتی همه چیز بر مبنایه اعتماد متقابل هست و اگرنه معمولا قرارداد کتبی وجود نداره! )
مهرداد چه طور مگه يك سطح بالاتر هستند يعني بازم اختيارش دست اوناست
اخه من يكم به اين وطن هاست شك دارم (شايدم شكم بي خود باشه ) يعني بازم اختيار كاملشو من ندارم :(
اينجا چي (پرشين تولز) اختيار كاملش دست منه
اخه مي ترسم سايتم بگيره درستو حسابي :lol: :lol: بعد يهو اينا بيان ازم بگيرنش اين طور امكان داره :eek:
فرداد كتبي ديگه چي قرار داد كجابود
حالا مثل اينكه دارن راه مي ان با ما ببينيم چي ميشه تازه صبح ميل زدن كه مي گن حالا به زودي پسوردشو به هت مي ديم :( :( :( :( :( :( :( :( اوووووو

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دوستان برای چت دو نفره بهتره از yahoo messenger استفاده کنید.
مهیار جان فکر می کنم جوابت رو گرفته باشی. از پرسیدن سوال تکراری جدا خود داری کن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا