خرید بک لینک

كمپرسور فايل Exe (PE Packer)(لطفا نظر بديد)

شروع موضوع توسط littlerabbit ‏4 آگوست 2004 در انجمن منابع آموزشی

1. bomzi

bomzi کاربر تازه وارد

يه برنامه بدستم رسيده كه مي خوام چند تا از منو هاشو فارسي كنم اما مثل اينكه يا كمپرس شده يا اينكه از يه تمنيم ديگه استفاده كرده، براي همين كفتم اينجا مطرح كنم ببينم اساتيد معزز كسي سر در مياره؟
    لطفا اگه برنامه يا ابزاري در اين زمينه مي شناسيد معرفي كنيد( Restorator, PeEdit,OlyDB,Resource Hacker) حتي آخرين ورژناشون بدردم نخوردن)

با تشكر
    بامزي
    [email protected]

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. bishtar

bishtar کاربر تازه وارد

من از نرم افزار execryptor استفاده کردم نرم افزار بسیار راه دست و کاملیه . تقریبا همه راه های مقابله با ریسورسینگ توش بکار رفته و مرتب هم کامل تر میشه.آدرس سایتش هم
    http://www.strongbit.com/execryptor.asp

پیدا کردن کرک و سریال برای اون بسیار مشکله . شاید تو فرومهای چینی بشه یه چیزایی پیدا کرد.
    من هنوز نسخه کاملا کرک شده بدون اشکال اون رو ندیدم. جالبه که اونو با دلفی نوشتن.
    تجربه خودم :
    واسه یه پروژه ای اینکار رو انجام دادم :
    1- فایل exe اصلی رو کد کردم و به exe دوم الحاق کردم . بعد از طریق exe دوم اونو دیکود کردم و بصورت فلای تو حافظه اجرا کردم . مشکلترین بخش کار سازگاری نرافزار با برنامه های ویروس یاب بود چون اجبارا از همون روشی که ویروسها خودشون رو بصورت استریم تو حافظه اجرا می کنند استفاده کرده بودم . (البته فایل exe اصلی رو با execryptor پک کرده بودم در ضمن اینکه بصورت rar با پسورد بود)
    به این صورت کار کرک نرم افزار صرفنظر از سرعت اجرا و گرفتن حافظه ، بسیار دشوار بود .

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی