برگزیده های پرشین تولز

كنترل پانل HELM و ارتباط asp.net با sqlserver-فوري فوري فوري

BAHAR_B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من كنترل پانل helm دارم و يه صفحه ساختم كه با db ms sql server 2000 ارتباط برقرار كنه
به جاي connection string هرچي ميزارم خطاي
Login failed for user '(null)'. Reason: Not associated with a trusted SQL Server connection.
Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Login failed for user '(null)'. Reason: Not associated with a trusted SQL Server connection.
اگه خط ارتباط را پاك كنم ديگه نميگيره
در ضمن توي كنترل پانل هم db را add كردم
[email protected]

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول چک کن ببین که Permission هات درست باشه.

بعد ببین که Username و password رو دیتابیست ست شده یا نه بعدشم واسه کانکت شدن از تکنیک ODBC استفاده کن

BAHAR_B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورتون اينه كه برم به قسمت users پايگاه داده ام در enterprise كاربر add كنم
چون من تو فراخوني به uid,pwd مقدار نميدم

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر واسه دیتا بیس تو ODBC و یا خود دیتابیس User تعریف شده باید اون پارامترها رو خالی نزاری.

BAHAR_B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامي
من فقط يك سطح دسترسي دارم و كاربر ديگري وجود نداره
من فايل mdfمربوطه را آپلود كردم و در كنترل پانل add كردم و اونجا يوزر تعريف كردم الان با رشته زير ارتباط برقرار ميشه
Server=;Database=;User ID=;Password=;Trusted_Connection=False
ولي اينبار نميتونه با فايل ارتباط برقرار كنه و خطاي
Invalid object name 'tblMember'.
را ميگيره - آيا بايد بعد ار آپلود فايل sql تنظيمات خاصي انجام بدم
-------------------
مرسي از پاسخ شما

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگر شما واسه دیتابیس توی کنترل پانل User تعریف کردی هر بار که دیتابیس رو توی صفحاتت فراخوانی میکنی باید اون User و احیانا پسورد رو هم توی رشته فراخوانی وارد کنی (البته اگر منظورتون از یوزر تعریف کردن تو تیبل های دیتابیس نباشه !!! چون اونا اصالا ربطی به connection ندارن!).

اما این که گفتی نمیتونه با فایل ارتباط برقرار کنه این خطایی که میده مال Table هست نه فایل ولی الان گفتی فایل یک چیز دیگه به خاطرم رسید که بگم.
بعضی از هاستینگ ها فولدر های خاصی رو واسه دیتابیس در نظر گرفتن که شما حتما باید اونارو به اون فولدر ها آپلود کنی بعضی از اینها اگر دیتابیس رو تو فولدر عادی آپلود کنی جواب نمیده . اکثرا هم این فولدر ها یکی از فولدر های زیرن :

db
_db
data
_data
fpdb
_database
database

البته این راجع به بعضی هاستینگ ها صدق میکنه

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
در مورد اول خطا از اینجا بوده که شما user و pass نذاشتین توی connection string تون و trusted_connection هم false بوده. شما باید یا یه user و pass اضافه کنین یا trusted_connection رو true کنین. الیته به نظر میرسه اسن مشکل رو حل کرده باشین. چون ارتیاط با دیتابیس برقرار شده. مشکل شما در اینجاست که توی کدتون جایی از جدول tblmember استفاده کردین که ظاهرا این جدول توی db شما نیست.

بالا