برگزیده های پرشین تولز

كيا

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خودی ها بيان جلو بگن چرا فكر می كنن خودی هستند؟! البته خیلی بعیده که خودی پیدا بشه اینجا!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
هومن جان . خوبی ؟
( جون این سیبیلا دوباره شروع نکن ! )
خودی و غیر خودی رو که خودت بهتر میدونی کی راه انداخته !! نه ؟
اینا مال از ما بهترونه ! پی تی خودی و غیر خودی نداره . همه مثل همن . ( همه یوزرها ) . چند نفرم ادمینند که احسانه و ممدرضا و امیر . خوب اینا یه خورده ( فقط یه خورده ) از ما مساویترن . یعنی کارهایی میتونن بکنن که ما نمیتونیم . ( مثلا نظر سنجی گذاشتن برای همین تاپیک ) ولی من عمیقا معتقدم احسان اینا جز در چند مورد معتدل بودن و من ازشون واقعا راضی ام و اونها رو هم مثل خود شما و دیگرون دوست دارم . ( دل چرکینی چیزیه که بالاخره بین هر دو رفیقی پیش میاد . )
اصلا انتظار ندارم بخوای بحث های تفرقه افکن و جدل انگیز (! چه توصیفی ! یاد جملات همون .... افتادم ! :happy: ) راه بندازی . ته همون تاپیک کذایی نوشتم که همه خسته شدن از این مباحث .
خواهش میکنم ادامه نده .

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کاکو جان، ما در جامعه ای به سر می بریم که مردم یتیم هستند و نه خودی! درست نیست که بگیم درباره این چیزا حرف نزنید. اگر حرف نزنیم، این همون چیزیه که خودیا می خوان. اونا از این جور خستگی ما لذت می برن. می خوان که همه نه خودی ها هم ظاهر و باطن خودیا را در رفتار روزمرشون پیدا کنن. کاری که توش خیلی موفق بودن تا حالا.
حرف زدن کمترین کاریه که میشه کرد. من آزادی حرف زدن و نوشتن را همیشه بدیهی ترین حق خودم می دونم.

از این که لحنت درباره احسان و امیر عوض شده خیلی خوشحالم.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
آزادی خوبه به شرط اینکه به کسی توهین نکنی

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
هومن جان . خودت میدونی که خیلی از حرفاتو قبول دارم . منم نظرم همونه که گفتی .
درباره توهین هم امین جان ! ...... توهین اینکه ازت اسم هموطنی رو بگیرن و بهت بخاطر عقایدت ( که گیرم موافقشون نباشی ) بگن بیگانه ! بیشتر نیست ؟
لحنم هم درباره احسان اینا هیچوقت بد نبوده . گاهر وقتها گلایه کردم و گفتم کم سر میزنند و ..... ولی همیشه کارشون رو تحسین کردم ! ( جز در چند مورد خاص که بارها هم گفتم و نیاز به دوباره گوییشون نیست ! )

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
از این که لحنت درباره احسان و امیر عوض شده خیلی خوشحالم.
من ای کیوم خیلی پایینه هومن میدونی که !! میشه یکم بیشتر توضیح ندی ؟؟ :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اینجا خودی وجود نداره. ولی خودت یه جا گفتی من noخودی هستم. نگفتی؟ اگه نه که خب من معذرت میخوام.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من يه استادي داشتم ،يه جملش آويزه گوشمه ميگفت : تو كلاس من دموكراسي برقراره تا وقتي كه حرف فقط حرف من باشه.
بايد قبول كرد همه مون نخودي هستيم خوديه و همراهاش با من و شما كلي توفير دارن

بالا