برگزیده های پرشین تولز

كي چهارشنبه مياد پارك ملت

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام براي آشنايي كليه دوستان با عشق اين فروم چه سيبيلوها چه بي سيبيلها همه جمع شيم و از آقا احسان هم خواهش ميكنيم در همين جا براي اين قرار جتما تونست بياد از دوستان خواهش مي شود اگه ميان جاشو انتخاب كنيم به بينيد يادتون نره حتما رضايت نامه هاتونو بياريد وگرنه نمي بريمتونا من بگم و مي خوام عضو يكي از دو گروه 30بيلوها و -30بيلوها شم كدوم بهتره دوستان بيايين ها حتما :rolleyes:

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
ملت پي تي بيحال شدن

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا چرا شدنش ميشه فقط نظرات بچه ها مهم است و ميگم 5 شنبه خواراكش دربنده هركي پايس از اين دو روز رو اعلام كنه و دربند روز پنج شنبه و چهارشنبه ملت از اين دو روز كدوم رو مي تونيم بريم بگيد

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ميشه اما پنج شنبه دربند حالش بيشتر بودا اگه مي خوايد بريم ملت راستي كاكو هم گفته مياد بچه ها كاكو هم مياد بنده خدا از كارش زده تا بياد با شما بچه هاي با عشق پ تي باشه :lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از saeedonline :
با سلام براي آشنايي كليه دوستان با عشق اين فروم چه سيبيلوها چه بي سيبيلها همه جمع شيم و از آقا احسان هم خواهش ميكنيم در همين جا براي اين قرار جتما تونست بياد از دوستان خواهش مي شود اگه ميان جاشو انتخاب كنيم به بينيد يادتون نره حتما رضايت نامه هاتونو بياريد وگرنه نمي بريمتونا من بگم و مي خوام عضو يكي از دو گروه 30بيلوها و -30بيلوها شم كدوم بهتره دوستان بيايين ها حتما :rolleyes:
چهارشنبه قرار زمين بلرزه؟؟؟؟

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
آقا چرا شدنش ميشه فقط نظرات بچه ها مهم است و ميگم 5 شنبه خواراكش دربنده هركي پايس از اين دو روز رو اعلام كنه و دربند روز پنج شنبه و چهارشنبه ملت از اين دو روز كدوم رو مي تونيم بريم بگيد
بدون كفش كه نميشه رفت دربند!

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقايان باز ما اينجا يه چيزي نوشتيم منحرفش كرديد :eek:

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
آقايان باز ما اينجا يه چيزي نوشتيم منحرفش كرديد :eek:
شايد ارتباطي با نويسنده اش داشته باشه :D
از شوخي گذشته بعد از اين قرار مدارهاتون يه گزارشي هم بدين كه كيا بودن؟ چي شد؟ كي بقيه رو مهمون كرد(لارج بازي)؟.......

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من فكر همه جاشو كردم و رفتم يه جفت چكمه از اين پلاستيكيا گرفتم شما نمي خواد عصه بخوره بدش هم اگه درك داشته باشي متن كوتاست اما معاني پرارزشي داره اگه شما هم بياييد متشكر ميشم نمي توني :lol:

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
من فكر همه جاشو كردم و رفتم يه جفت چكمه از اين پلاستيكيا گرفتم شما نمي خواد عصه بخوره بدش هم اگه درك داشته باشي متن كوتاست اما معاني پرارزشي داره اگه شما هم بياييد متشكر ميشم نمي توني :lol:
بچه مو چيكار كنم اونم بيارم ....... گير دادي ها :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام آقا اين سري ديگه دربند اگه مياييد بگيد ما هم برنامه كنيم بيايم

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آخه کدوم آدم عاقلی خودشو در بند ميکنه.(خداييش عجب نکاتی داره اين جمله)!!!

بالا