برگزیده های پرشین تولز

لاشه پاکت پی سی O2 XDA atom برای کسانی که قطعات لازم دارند

prvaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیزم

بعاز مدتها پس انداز کردن و کلی دردسر موفق شدم یک پاکت پی سی بخرم.

O2 XDA atom

کلی قسط دادم تا اینکه بالاخره تموم شد.
اما امروز، که عجله داشتم به موقع سر کلاس دانشگاه برسم، موقع دویدن توی خیابون واسه اینکه به اتوبوس واحد برسم گوشیم رفت زیر اتوبوس و له شد. ال سی دیش که خورد شده و خودشم فکر نکنم سالم باشه. شایدم بوردش سالم باشه. اما خیلی قطعاتش بدرد می خوره.
نه دیگه توان مالی دارم بدم درستش کنن و نه حوصله اینکه اصلا به پاکت پی سی فکر کنم.

گفتم شاید کسی قطعاتش بدردش بخوره یا بوردش یا قسمتی از قابش که سالم مونده.

هر کسی خواست، پیام بده، هماهنگی کنم باهاش، بیاد ببردش. پولی هم در قبالش نمی خوام.
ممنون.
:(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
آقا من شديدا متاسفم :(

پكرم كردي:eek:

آقا من مشگل باطري دارم اگر باطريش سالم من حاضرم هزينه هم تقديم كنم

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
175.gif
252.gif

به قول حسین جان منم ناراحت و پکر شدم :(

خدا شاهده هر لحظه به این فکرم که الانه از دستم بیافته و باید یه فاتحه برای گوشیم بخونم
راستشو بخایی انقدر گوشی شکوندم و تو آب انداختم و دزد ازم زده که دیگه چشمم ترسیده
همین امروز که داشتم میرفتم سمت خونه یه بارون اساسی گرفت، گوشیم همیشه رو کمرم آویزونه
از ترس اینکه آب بهش نخوره و نچاد! از تو کیف کمری درش اوردم و گذاشتم تو کیفم :f34r:
الانم با خوندن این پستت داغ دل بنده هم تازه شد
خلاصه فکرشم نکن عزیز حتما حکمتی توش بوده!
ایشالاه یه دونه بهترشو میخری:happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" متاسفم؛به قول جواد حتما" حکمتی هست؛
موفق باشی؛

prvaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همدردی شما ممنونم دوستان

در ضمن دوست عزیزی که درباره باطری پرسیدند متاسفانه باطری سالم نمانده.چون کیفی که گوشیم توش بود، یه برجستگی فلزی داشت که با رفتن زیر ماشین، اون برجستگی باطری را تو رفته کرده و خم کرده.

راستی دوستان، با فروش شارژر و هندزفری و کابل یو اس بی و قلم، می تونم 30 تومان بدست بیارم یه گوشی کارکرده ساده بخرم؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فکر می کنم بشه،اما اینکه کسی گیر بیاد که به همه موارد یه جا احتیاج داشته باشه رو نمی دونم،بهتره تو بازارچه فروش اقدام کنید،
ضمنا" اگر فکر می کنید که برد گوشیتون سالمه،فکر می کنم که ممکنه کسی پیدا بشه که به برد احتیاج پیدا کنه،چون برد نو گوشی اتم رو اکسون در حدود 240 می فروشه،البته مطمئنا" اونها اگر هم ازت بخرن با قیمت پایینی می خرن،اما اگر کسی احتیاج پیدا کنه می تونی بهش بفروشی،به شرط اینکه سالم باشه،

craitive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیزم

بعاز مدتها پس انداز کردن و کلی دردسر موفق شدم یک پاکت پی سی بخرم.

O2 XDA atom

کلی قسط دادم تا اینکه بالاخره تموم شد.
اما امروز، که عجله داشتم به موقع سر کلاس دانشگاه برسم، موقع دویدن توی خیابون واسه اینکه به اتوبوس واحد برسم گوشیم رفت زیر اتوبوس و له شد. ال سی دیش که خورد شده و خودشم فکر نکنم سالم باشه. شایدم بوردش سالم باشه. اما خیلی قطعاتش بدرد می خوره.
نه دیگه توان مالی دارم بدم درستش کنن و نه حوصله اینکه اصلا به پاکت پی سی فکر کنم.

گفتم شاید کسی قطعاتش بدردش بخوره یا بوردش یا قسمتی از قابش که سالم مونده.

هر کسی خواست، پیام بده، هماهنگی کنم باهاش، بیاد ببردش. پولی هم در قبالش نمی خوام.
ممنون.
:(

سلام منم برات متاسفم می خواستم بپرسم اگه هنوز داریشون من باتری تورو هرچند خراب لازم دارم بخاطر مدلرش . می تونی اونو به من برسونی ؟

بالا