برگزیده های پرشین تولز

لامپ led رشد گیاهان گلخانه ای

seojob

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
16 جولای 2016
نوشته‌ها
5
لایک‌ها
0
سن
33
لامپ led رشد گیاهان گلخانه ای


فن آوری و تکنولوژی بکار رفته در ساخت لامپ رشد گیاه در حال تغییر بوده و بیشترین تمرکز بر روی ساخت انواع لامپ های led مخصوص رشد گیاهان در محیط های بسته داخلی و یا گلخانه ای می باشد.
تغییرات به کار رفته در جهت افزایش قدرت و شدت روشنایی لامپ ها، به منظور افزایش اثربخشی تکنولوژی به کار رفته می باشد که رشد چندین برابری گیاهان را منجر گردد.


مزایای استفاده از لامپ led رشد گیاه
این تغییرات و پیشرفت ها چه منافعی را برای صاحبان گلخانه و افراد فعال در حوزه پرورش انواع گیاهان خواهد داشت؟
مهمترین مزایای استفاده از روشناییled، میزان بالای شدت روشنایی، عمر طولانی و قیمت مناسب آنها در قیاس با کارکرد و توان مصرفی است. لامپ ال ای دی رشد گیاه با کمترین میزان تولید گرما، قادر به نصب و جایگیری در فاصله ای نزدیکتر به گیاه بوده، در حالی که در موراد مشابه، بکارگیری لامپ های غیر led به دلیل تولید گرمای بالا، نیاز به استفاه از فن و فیلتر در تکنولوژی ساخت آن می باشد که بدیهی است نتایج مطلوب و مفید مدنظر مشتری را در طول زمان در جهت تامین اهداف مشتری نخواهد داشت.


رنگ های لامپ led رشد گیاه
در چرخه رشد گیاهان طیف های مختلفی از رنگ ها برای هر مرحله از رشد گیاه ضروری است و در نوع led چراغ گلخانه ای نیز لزوم استفاده از رنگ های متفاوت که باید در مرحله صحیحی از چرخه رشد گیاهان استفاده گردد، ضروری است. به عنوان نمونه: رنگ آبی در مرحله رشد گیاه و رنگ های قرمز و نارنجی در زمان و چرخه گلدهی گیاه استفاده گردد.


رقابت پذیری لامپ رشد گیاه
با نگاه و مقایسه ای سطحی، لامپ led مخصوص رشد گیاهان در بازار رقابتی از قیمت کمی بالاتر در مقایسه با
چراغ های مشابه گلخانه ای چون HID برخوردار است ولی با نگاهی دقیق و درنظر داشتن طول عمر و توان مصرفی و نتایج حاصل از کاربرد آنها در مقوله رشد گیاهان پی به استقبال مشتریان و روند صعودی فروش آنها و مقرون به صرفه بودنشان خواهیم برد.
 

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
تاریخ عضویت
30 سپتامبر 2015
نوشته‌ها
10,626
لایک‌ها
13,459
محل سکونت
❤️️ ❤️️ ❤️️ ❤️️ ❤️️
منظورت هر نوع لامپ ال ای دی هست یا یه چیز مخصوص داره؟ کجا گیر میاد اگر مخصوص میخواد؟
 

seojob

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
16 جولای 2016
نوشته‌ها
5
لایک‌ها
0
سن
33
لازم است ذکر کنم اگر شما دارای گیاهانی هستید که تمایل به رشد سریعتر و مناسب انها را دارید از لامپ های رشد گیاه که خودمان سفارشی مطابق وات درخواستی شما می سازیم، استفاده نمایید.
این لامپ ها با ال ای دی های معمول در بازار که تنها مصارف انسانی برای روشنایی دارند متفاوت است چون از رنگ هایی استفاده می شود که دارای طیف کامل فول اسپکتروم برای رشد و گل دهی گیاهان در آن استفاه شده است.
ادرس سایت: www.ledsazan.ir
 
بالا