منتخب بازارچه

لزوم خرید اینورتر اشنایدر

meysammmm7777

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
29 آپریل 2018
نوشته‌ها
20
لایک‌ها
0
سن
27
محل سکونت
tehran
دلایل مختلفی برای کاربرد اینورتراشنایدر در صنعت وجود دارد. به طور کلی، اینورتر ها به دلایل زیر استفاده می شوند:


  • تطبیق سرعت اینورتر ها با نیازمندی فرآیند
  • تطبیق گشتاور اینورتر با نیازمندی فرآیند
  • صرفه جویی در انرژی به میزان 30 تا 50 درصد و بهبود کارآیی
  • قیمتی که بابت اینورتر اشنایدر هزینه می شود با پرداخت کمتر هزینه برق در ماه های بعد از استفاده جبران می شود.
  • کم شدن نوسانات ولتاژ
  • امکان کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغیر است
کاهش مصرف انرژی
یکی دیگر از مزایای اینورتر اشنایدر در صرفه جویی انرژی است. اگر الکتروموتوری دارید که لازم نیست از همه ی ظریفیش استفاده کنید؛ می توانید با کمک اینورتر مصرف انرژی را تا حد زیادی کنترل نمایید. اینورتور با توجه به میزان قدرتی که موتور نیاز دارد انرژی برای آن تامین میکند و به صورت هوشمند میزان بار وارده به موتور را تشخیص داده و متناسب با همان بار، به موتور جریان می دهد و این جریان در بسیاری از مواقع از جریان نامی موتور کمتر است. در مقایسه با سیستم های تهویه غیر اینورتر، سیستم های تهویه مطبوع با اینورتر ها انرژی کمتری هدر می دهند و می توانند انرژی را ذخیره کنند.
گاها در فرآیند تولید، تجهیزاتی داریم که با سرعت خاصی به گردش در می آید اینورتر این امکان را به ما می دهد تا سرعت موتور را با سرعت تجهیزات مطابقت دهیم.


اینورتر اشنایدرافزایش طول عمر تجهیزات
سافت استارترها یا راه اندازهای نرم به طور تدریجی قادر به افزایش سرعت موتور هستند. این محصول به طور یکنواخت و تدریجی موتور را تا سرعت عملیاتی بالا برده و موجب کاهش اصطکاک مکانیکی و الکتریکی می شود.
اینورتر اشنایدر، موتور را با سرعت کمتری از کار می اندازد و خطر سایش و پارگی را به حداقل می رساند. همین عملکرد در اینورتر باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش عمر موتور و تجهیزات مربوطه می شود.
آگاهی از نحوه نگهداری از اینورتری که خریداری کرده اید به شما کمک خواهد کرد تا طول عمر آن را افزایش داده و در نتیجه در پول تان صرفه جویی کنید.
اینورتر های مدرن دارای اندازه کوچک‌ تر و عملکرد بهتری هستند، آن‌ها نسبت به اینورتر های نسل گذشته هوشمندترند و استفاده از آن‌ها آسان ‌تر است.
به ‌روزرسانی‌ های اینورتر معمولاً هزینه تعمیرات و نگهداری پایینی دارد و از اطمینان بیشتری برخوردار است و مصرف انرژی کمتری دارد.
زمانی که شما اینورتر اشنایدر را ارتقاء می ‌دهید، این ارتقاء فقط از نظر سخت‌ افزاری نیست، بلکه نرم‌ افزارهای همراه آن نیز ارتقا می یابد.

گروه بازرگاني و صنعتي مگاكو با كادري مجرب از كارشناسان فني ، همواره آماده ارائه خدمات از جمله ؛مشاوره قبل و بعد از فروش ، در جهت افزايش رضايت صنعتگران محترم مي باشد و سعي در ياري نمودن صنعت كشور دارد.
 
بالا