برگزیده های پرشین تولز

لطفا اینجا رو امضا کنید

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از همه دوستان خواهش می کنم اینجا رو امضا کنند

خواهشا در این تاپیک حرف سیاسی نزنید ، نمی خوام حذف بشه ( مدیران عزیز هم عنایت داشته باشند.)

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
عجبا
به ما چه ربطی داره آخه؟
خودشون بهتر میدونن با خودشون چیکار کنن
اینا همه سر و ته یه کرباسن

برو عمو جوون به زندگیت برس
اینا برات نون و آب نمیشه

181.gif

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
'ن امضا كردم
همين حرفها كه به من چه و به ما چه و دنبال آب و نون بودن و... و سر در برف داشتن باعث شده الان اين بلا بر سرمون بياد كه اعتراضمون رو در سايت اينترنتي انجام بديم و هيچ مرجعي هم نباشه
بقيشو ديگه نريم فقط امضا كنيد
اگرم دوست نداريد كه هيچي

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
نميدونم چرا از دارو دسته گنجي و شيرين عبادي و اين كوفت و زهرمارا حالم بهم ميخوره!
وطن فروشاي عوضي!!!!!!
بابا اينو آزاد كنيد گورشو گم كنه فكر كرده از دماغ فيل تالاپي افتاده زمين!

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نميدونم چرا از دارو دسته گنجي و شيرين عبادي و اين كوفت و زهرمارا حالم بهم ميخوره!
وطن فروشاي عوضي!!!!!!

157.gif

Siavash.sweden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
'ن امضا كردم
همين حرفها كه به من چه و به ما چه و دنبال آب و نون بودن و... و سر در برف داشتن باعث شده الان اين بلا بر سرمون بياد كه اعتراضمون رو در سايت اينترنتي انجام بديم و هيچ مرجعي هم نباشه
بقيشو ديگه نريم فقط امضا كنيد
اگرم دوست نداريد كه هيچي

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsbin :
وطن فروشاي عوضي!!!!!!
عجب ...........
از امضات اينو فهميدم كه بايد هم از اينا حالت بهم بخوره :eek:

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از parsbin :
وطن فروشاي عوضي!!!!!!
74.gif
74.gif
74.gif
74.gif
76.gif
76.gif
83.gif
83.gif

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
فرهاد خان
بزارين براتون روشن كنم
منظور شما ينه كه من چون از سربريدن گروگانها تعريف كردم يك آدم با روحيه زمخت كه از نويسندگي و روزنامه نگاري و سياست و دموكراسي اين جور چيزا هيچ چي حاليش نيست هستم
ميدوني اين فروم ها چه تفاوتي با دنياي واقعي داره. تفاوتش اينه كه آدم نميدونه با كي سر و كار داره. مثلا من نميدونم شما دختري يا پسري! پيري يا جوون. تو ايراني يا خارج. . همينطور شما درباره من نميدوني. شايد من يك كارشناس علوم سياسي باشم يا يك بچه 14 يا 15 ساله.
بدي ما ايرانيها اينه كه تحمل حرف مخالف رو نداريم و به مخالفامون هر چيزي رو نسبت ميديم.
مثل شما كه شايد به من بگي مثلا تروريست يا عقب مونده عهد غارنشين!
من تنها حرفي رو قبول دارم كه در راه منافع كشورم باشه.
و معتقدم كه در اين راه هدف وسيله رو بد جور توجيه ميكنه!! حتي اگر بريدن سر چند تا گروگان باشه. اگر يك قدم هم در راه منافع كشورم باشه خود من اولين نفريم كه چاقو ميگيرم دستم!!!

عجب داستاني شده ها!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsbin :
فرهاد خان
بزارين براتون روشن كنم
منظور شما ينه كه من چون از سربريدن گروگانها تعريف كردم يك آدم با روحيه زمخت كه از نويسندگي و روزنامه نگاري و سياست و دموكراسي اين جور چيزا هيچ چي حاليش نيست هستم
ميدوني اين فروم ها چه تفاوتي با دنياي واقعي داره. تفاوتش اينه كه آدم نميدونه با كي سر و كار داره. مثلا من نميدونم شما دختري يا پسري! پيري يا جوون. تو ايراني يا خارج. . همينطور شما درباره من نميدوني. شايد من يك كارشناس علوم سياسي باشم يا يك بچه 14 يا 15 ساله.
بدي ما ايرانيها اينه كه تحمل حرف مخالف رو نداريم و به مخالفامون هر چيزي رو نسبت ميديم.
مثل شما كه شايد به من بگي مثلا تروريست يا عقب مونده عهد غارنشين!
من تنها حرفي رو قبول دارم كه در راه منافع كشورم باشه.
و معتقدم كه در اين راه هدف وسيله رو بد جور توجيه ميكنه!! حتي اگر بريدن سر چند تا گروگان باشه. اگر يك قدم هم در راه منافع كشورم باشه خود من اولين نفريم كه چاقو ميگيرم دستم!!!

عجب داستاني شده ها!
به نظرم شما فوق العاده تحت تاثير رسانهاي حكومتي داخلي قرار داريد
والا همه مي دونن شيرين عبادي چه كاري انجام داده و بخاطر تلاشهاش برنده جايزه نوبل شده
حرف شما دقيقا كپي كامل و جامعي از حرف كيهان بود
اينجا اجازه بحث سياسي نيست والا قضيه رو برات كاملا توضيح مي دادم

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
برام خيلي جالب بود افراد فرهيخته جامعه ايراني که اقلب هم دانشجو هستن و ادعاشو با خودشون حمل ميکنن . حتي حاضر نيستن به يکي از افرادي که تو اون زندان براي ازادي بيان شما داره تلاش ميکنه احترام بذارن چه برسه به حمايت کنن ازش . اميدوارم اين تاپک و اين مطالب نه سمع و نظر خانواده و خود اکبر گنجي نرسه . که پاک از اين ملت خاموش دلزده ميشن. به خودتون بياييد که حسابي از جاده پرت شدين بيرون.

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
ببينيد دوستان گرامي
من هي مي خوام وارد اين بحثا نشم نميزاريد!
عزيزان دل برادر اگر شيرين عبادي انسان خوب و وطن پرست و نه اصلا اگر انسان بود اين اعمال رو انجام نميداد.
35 ميليون نفر زن و دختر تو ايران خواسته يا نا خواسته داراي حجاب هستند. فردي كه جايزه اي ميگيره نماينده يك ملت هستش. اين كاري كه ايشون كرد يعني در موقع تحويل جايزه حجاب خودش رو برداشت يعني چي؟!! يعني گند زد به هر چي زن ايراني و آداب و رسوم ايران
من يادمه يك مصري وقتي بعنوان دونده سال جهان انتخاب شد در موقع تحويل جايزه يك دونه از اين كلاههاي قرمز كه شايد به نظر ايرانيا خيلي مسخره است گذاشته بود سرش. در حالي كه اون يك مرد بود و همچنين تمام مرداي مصري كه از اون كلاهها نميزارن.
همين آقاي گنجي كه اينقدر سنگش رو به سينه ميزنيد.
ايشون 5 ساله تو زندان هيچ حرفي نزد. حالا كه ايران تو اين شرايط خطير گير افتاده يادش اومد. شايد شما ندونيد كه اگر ايران تو مذاكرات هي عقب نشيني ميكرد قبلا شايد 50 درصدش دليلش همين آقا بود.
حتي خاتمي كه طلايه دار آزادي و دموكراسي تو ايران هستش نه عبادي رو هيچ تحويل گرفت و نه گنجي رو.
حتي عبادي هم به خون گنجي تشنه است به نظر من. منتظر هستن تا اون فلك زده بيفته بميره تا بشن صاحاب مرده و دهن ايران رو ...
خلاصه داستان اينه كه اين افراد وجودشون نه تنها هيچ سودي براي كشور نداره بلكه مايه شومي و دردسر و بدبختي و همچنين ننگ مردم ايران هستش.
من براي اين افراد نه تنها هيچ ارزشي قايل نيستم بلكه هر چي از دستم بياد براي نابوديشون هم مايه ميزارم.
والسلام

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsbin :
ببينيد دوستان گرامي
من هي مي خوام وارد اين بحثا نشم نميزاريد!
عزيزان دل برادر اگر شيرين عبادي انسان خوب و وطن پرست و نه اصلا اگر انسان بود اين اعمال رو انجام نميداد.
35 ميليون نفر زن و دختر تو ايران خواسته يا نا خواسته داراي حجاب هستند. فردي كه جايزه اي ميگيره نماينده يك ملت هستش. اين كاري كه ايشون كرد يعني در موقع تحويل جايزه حجاب خودش رو برداشت يعني چي؟!! يعني گند زد به هر چي زن ايراني و آداب و رسوم ايران
من يادمه يك مصري وقتي بعنوان دونده سال جهان انتخاب شد در موقع تحويل جايزه يك دونه از اين كلاههاي قرمز كه شايد به نظر ايرانيا خيلي مسخره است گذاشته بود سرش. در حالي كه اون يك مرد بود و همچنين تمام مرداي مصري كه از اون كلاهها نميزارن.
همين آقاي گنجي كه اينقدر سنگش رو به سينه ميزنيد.
ايشون 5 ساله تو زندان هيچ حرفي نزد. حالا كه ايران تو اين شرايط خطير گير افتاده يادش اومد. شايد شما ندونيد كه اگر ايران تو مذاكرات هي عقب نشيني ميكرد قبلا شايد 50 درصدش دليلش همين آقا بود.
حتي خاتمي كه طلايه دار آزادي و دموكراسي تو ايران هستش نه عبادي رو هيچ تحويل گرفت و نه گنجي رو.
حتي عبادي هم به خون گنجي تشنه است به نظر من. منتظر هستن تا اون فلك زده بيفته بميره تا بشن صاحاب مرده و دهن ايران رو ...
خلاصه داستان اينه كه اين افراد وجودشون نه تنها هيچ سودي براي كشور نداره بلكه مايه شومي و دردسر و بدبختي و همچنين ننگ مردم ايران هستش.
من براي اين افراد نه تنها هيچ ارزشي قايل نيستم بلكه هر چي از دستم بياد براي نابوديشون هم مايه ميزارم.
والسلام
همونطور كه گفتم اينجا بنا به توافقنامش نميشه زياد وارد بحث سياسي شد
خوب اينكه ما نميتونيم بحث سياسي بكنيم اونم در يك فضاي مجازي نشان از چيه به نظرت؟
شيرين عبادي هم مثل خيلي از زنان جامعه مجبور حجاب اجباري رو تحمل كنه و به محض خارج شدن از محيط اجبار(ايران) ديگه نيازي نميبينه
درست مثل خيلي از زنان مسافر خارج از كشور كه به محض نشستن توي هواپيما روسريشونو مچاله مي كنن ميزارن تو كيفشون :happy:
شما نميتوني حجاب رو به تمام مردم ايران تعميم بدي نگاه كن به روسريها يك پارچه نيمه نصفه كه نصف موها بيرون و.. كه نشون ميده طرف با اجبار اين تيكه پارچه روي سرشه
قبلا هم گفتم حرفهات دقيقا تكرار مقالهاي كيهان يا الثارات رسالت جمهوري اسلامي و ديگر رسانهاي وابسته به مركز قدرت ايران هست
كمي منابع خبري مستقل رو دنبال كن چه خارجي چه داخلي اونوقت عمق قضيه برات روشن ميشه
سربسته گفتم مطلبم رو چون اينجا بحث سياسي مجاز نيست والا مو به مو براي جملاتت پاسخ دارم

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
من 3 ساله كيهان نخوندم برادر!

ماايرانيها اگر حرفي بزنيم كه اشتباه باشه و يا به نظر يكي ديگه حتي
از آسمان و زمين و كره ماه براي اثباتش دليل ميرايم. اونم چه دلايلي
من نميگم حجاب چيز خوبيه. ميگم در هر حال نماينده زنان اراني بايد به نظر من با حجاب باشه چون زن ايراني رو با حجاب تو دنيا ميشناسند.
اگر هم ميبيني نميتونيم تو اينترنت هم آزادانه حرف بزنيم دليلش اينه كه يم افرادي مثل من مثلا!! جنبه آزادي رو شايد نداشته باشند و اونوقته كه فاتحه كشور رو بايد خوند...

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این تاپیک دیگه داره سیاسی میشه

180.gif

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از ali313 :
بنده در سیاست الاغی بیش نیستم وگرنه کمکت میکردم;)

گوید که آن گوش گران ، بهتر ز هوش دیگران....

از بعضی دوستان هم می خوام مطالب وبلاگ من رو از آخر به اول بخونن شاید تکونی خوردن وگرنه در انسان بودن خودشون شک کنن ( مسلمانی هم پیشکش)

بالا