برگزیده های پرشین تولز

لطفا با توجه به تجربه هاتون به من معرفی کنید

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
لطفا با توجه به تجربه هاتون سایتی برای خرید قالب و افزونه معرفی کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشند.

یعنی از طریق مختلف پشتیانی ارائه بده و سرعت در کارش داشته باشه
راهنمایی رو بخشی از پشتبانیش بدونه.
قیمتش هم زیاد مهم نیست ولی مناسب باشه.

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
درود
به نظر من وب سایت بیگ تم خیلی خوبه
البته قالب هاشو و افزونه هاشو بنده دارم
چنانچه مایل هستید با ایدی تلگرامم در ارتباط باشید
Tarah_javan@

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
هیچ سایت معتبری که توی ایران فعالیت کنه وجود نداره
آشغالترین شون هم همیار وردپرس و مارکت وردپرس هست.
سابقه ۶-۷ ساله من توی وب فارسی این هست.

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یعنی از بین این همه فروشنده و نویسنده و مترجم قالب یکی که پشتیبانی خوب بده وجود نداره؟!
اگر اینطوریه که من برم یادبگیرم بازار رو بگیرم دستم

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
یعنی از بین این همه فروشنده و نویسنده و مترجم قالب یکی که پشتیبانی خوب بده وجود نداره؟!
اگر اینطوریه که من برم یادبگیرم بازار رو بگیرم دستم
ببینید کسی وجود نداره که بتونه پلاگین قوی وردپرس بنویسه ، اگر وجود داشته باشه با این سایت های دله کار نمیکنه.
امثال همیار وردپرس و مارکت وردپرس و ... متشکل از یک سری افراد متاسفانه بدون دانش و سواد کافی هست که از جهل مردم سواستفاده میکنه و با ترجمه کردن یک سری پلاگین و قالب که ترجمه هرکدوم کمتر از دو ساعت زمان میبره بین مردم جا افتاده و برای هر مساله مسخره ای که نیاز به آموزش نداره ، کلاس آموزشی و ورکشاپ برگزار میکنه.
من طراح قالب وردپرس هستم توی مارکت وردپرس که زیر نظر همیار وردپرس کار میکنه ، بخاطر باگ سایتشون قالبم ۴۰ مرتبه رایگان دانلود شد حاضر به جبران خسارت نشدند.
حالا اگر تمایل دارید ازشون خرید کنید.

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ببینید کسی وجود نداره که بتونه پلاگین قوی وردپرس بنویسه ، اگر وجود داشته باشه با این سایت های دله کار نمیکنه.
امثال همیار وردپرس و مارکت وردپرس و ... متشکل از یک سری افراد متاسفانه بدون دانش و سواد کافی هست که از جهل مردم سواستفاده میکنه و با ترجمه کردن یک سری پلاگین و قالب که ترجمه هرکدوم کمتر از دو ساعت زمان میبره بین مردم جا افتاده و برای هر مساله مسخره ای که نیاز به آموزش نداره ، کلاس آموزشی و ورکشاپ برگزار میکنه.
من طراح قالب وردپرس هستم توی مارکت وردپرس که زیر نظر همیار وردپرس کار میکنه ، بخاطر باگ سایتشون قالبم ۴۰ مرتبه رایگان دانلود شد حاضر به جبران خسارت نشدند.
حالا اگر تمایل دارید ازشون خرید کنید.

بحث همین ترجمه ها است من میخوام یکی از همین مترجمهای خوب رو که واقعا پشتیبانی مناسب میده بشناسم .
و میخوام در جایی باشه که اگر پشتیبانی نداد بشه به دیگران اطلاع داد. و نمره منفی بهش داد تا نگران اعتبارش باشه.
حرف شما رو هم در مورد مارکت وردپرس قبول دارم و من تصمیم گرفتم از اون استفاده نکنم ولی در این سایت هم شخصی هست که همون قالبی رو که ترجمه کرده و البته لایسنسش رو هم تهیه و کلی هزینه کرده، میاد و درست و حسابی پشتیبانی میده خب از اون باید استفاده کرد

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
بحث همین ترجمه ها است من میخوام یکی از همین مترجمهای خوب رو که واقعا پشتیبانی مناسب میده بشناسم .
و میخوام در جایی باشه که اگر پشتیبانی نداد بشه به دیگران اطلاع داد. و نمره منفی بهش داد تا نگران اعتبارش باشه.
حرف شما رو هم در مورد مارکت وردپرس قبول دارم و من تصمیم گرفتم از اون استفاده نکنم ولی در این سایت هم شخصی هست که همون قالبی رو که ترجمه کرده و البته لایسنسش رو هم تهیه و کلی هزینه کرده، میاد و درست و حسابی پشتیبانی میده خب از اون باید استفاده کرد
ترجمه قالب یا پلاگین تقریبا کاری نداره ، خودتون یکی دوروز وقت بزارید هرچیزی رو میتونید ترجمه کنید.

Vitaweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
لطفا با توجه به تجربه هاتون سایتی برای خرید قالب و افزونه معرفی کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشند.

یعنی از طریق مختلف پشتیانی ارائه بده و سرعت در کارش داشته باشه
راهنمایی رو بخشی از پشتبانیش بدونه.
قیمتش هم زیاد مهم نیست ولی مناسب باشه.
سلام ، من از میهن وردپرس افزونه خریداری کردم با ایمیل بهم پیشتیبانی میدادن خیلی خوب بود سریع جواب دادن از داخل خود سایت هم پشتیبانی داره

بالا