برگزیده های پرشین تولز

لطفا حتما بخوانید

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
اقا من نمیدونم چرا ملت ما اینجورین. به هر صنفی بگی کار چطوری میگه بده حتی اگر خوب باشه!!! یک سوم من میشه 1.5 تا 2 تومان درسته. من بدون هیچ جسارتی(به خدا قصد بی احترامی ندارم فقط میخوام بگم ادم اگر یکم سطح توقعش نسبت به پرستیژ کارش بیار پایین میتونه درامد خوبی داشته باشه.) یه راه ساده بدون نیاز به سرمایه برای رسیدن به این مبلغ به شما میگم. یک پسری تو محدوده محل کار ما هست ( من کارگاهم طرف بازار بزرگ تهران) حدودا 16 سالشه این اقا میاد فیلم به مغازه دارا و کارگرا میفروشه. هر بار که کار گاه ما میاد به کارگر های خود من 30 تا 40 تومان میفروشه( ما 8 نفریم تازه فیلمارو کارگرا با هم طاقم میزنند) .فقط توی ساختمان ما 6 تا کارگاه هست فقط حدود هفته ای 200 تومان از ساختمان فروش میکنه. این کارگر من که با پسره دوست شده بود میگفت ماهی 230 تومان پوله اینترنت نامحدود 2mb میده . dvd خام دونه ای 400 میخره هزینه ی pack هم 100 تومان یعنی 600 تومان برای هر فیلم. لب خیابونم نمیفروشه که بگی شهرداری بگیرتش. خودشم ( میدونم دروغ میگه) میگه ماهی 1 تومن درامد داره ( من با توجه به شناختی که دارم شرط میبندم ماهی 2 تا 2.5 درامد داره) نحوه ی اشناییش با کارگاه های مختلفم به اینصورت که مثلا رفیق من میگه فیلم میخوام منم میگم این اقا هست. همینجوری هی مشتریاش بیشتر میشه. در ضمن شخصی فوق العاده با ادب و دست پاک من اگر جلوش دخلو باز بزارم حتی نگاهم نمیکنه.فیلمی هم بهش بگید خرابه بدون هیچ حرفی عوضش میکنه. اینجوری بدون سرمایه داره خوب در میاره (دل ما رو هم شاد میکنه)( من فیلما رو مجانی ازش میگیرم. میبینم پسش میدم البته فکر نکنید مفت خورم منم هواشو دارم پارسال یه عیدی خوب بهش دادم که به کل فیلمایی که بهم داده بود می ارزید. خداییش بحث تاپیکو منحرف میکنید.
فقط همینو بگم خیلی مردی که تو سن 20 سالگی داری همچین کار سختیو انجام میدی.واقعا نوش جونت گوشت بشه به جونت .امیدوارم کمرتم هرچه زودتر خوب بشه.

بالا