برگزیده های پرشین تولز

لطفا حتما بخوانید

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
سلام. از اساتید محرم یک سوال داشتم. من الان مشغول به کار ازاد هستم و حدودا ماهی 4 تا 7 تومان درامد دارم. می خواستم بدونم اگر بیام تو نت و برنامه نویسی و طراحی وب رو کامل یاد بگیرم امکان داره از این مبلغ فراتر برم. من 20 سالمه استعداد معمولی. کمی c++ بلدم.(میدونم c++ ربطی به نت نداره

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
داداش 4 تا 7 تومان برات کافی نیست اونم تو 20 سالگی ؟ :)

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
آقا شما همين الان يك انسان موفق هستيد باور كن :D

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
اول اینکه من برای 4 تا 7 تومان واقعا زحمت میکشم. دوم 4 تا 7 تومان واقعا متغیره و این مسئله دیوونم میکنه شما فرض کن یک ماه 4 تومان یک ماه 7 تومان. خیلی دامنه تغییر زیادی. در ضمن الان با این قیمت ها این پول چیزی نیست شما حساب کن خونه تو مرکز شهر متری 4 تومان. من چند سال باید کار کنم تا بتونم خونه بخرم. 4 تومان الان همون 1 تومان درامد 3 سال پیشه که واقعا چیزی نیست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
سلام. از اساتید محرم یک سوال داشتم. من الان مشغول به کار ازاد هستم و حدودا ماهی 4 تا 7 تومان درامد دارم. می خواستم بدونم اگر بیام تو نت و برنامه نویسی و طراحی وب رو کامل یاد بگیرم امکان داره از این مبلغ فراتر برم. من 20 سالمه استعداد معمولی. کمی c++ بلدم.(میدونم c++ ربطی به نت نداره
:(
آقا شما همين الان يك انسان موفق هستيد باور كن :D
مجموع حقوق برادرم + بابام اینقدر نمیشه!!
اول اینکه من برای 4 تا 7 تومان واقعا زحمت میکشم. دوم 4 تا 7 تومان واقعا متغیره و این مسئله دیوونم میکنه شما فرض کن یک ماه 4 تومان یک ماه 7 تومان. خیلی دامنه تغییر زیادی. در ضمن الان با این قیمت ها این پول چیزی نیست شما حساب کن خونه تو مرکز شهر متری 4 تومان. من چند سال باید کار کنم تا بتونم خونه بخرم. 4 تومان الان همون 1 تومان درامد 3 سال پیشه که واقعا چیزی نیست

عزیز شما کارتون چیه ؟ میشه بپرسم ؟
سوال منم هست..

یکم از رمز موفقیتتون بگید.از کجا شروع کردید؟!!! با چه سر مایه ای؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
دوستان به بنده راهنمایی کنند اگر بخوام php یاد بگیرم کتاب بخونم یا برم کلاس ؟ میشه کتاب معرفی کنید ؟

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
چهار تا هفت تومن در امد اونم تو بیست سالگی خیلی خوبه اصلا اون کار رو ول نکن و نیا تو بحث نت . من یک سوم اون هم درامد داشتم پای کامپیوترم نمیومدم چه برسه کار تو نت: دی

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
اقا ما امدیم تو این تاپیک کار تو نت پیدا کنیم . همه میپرسن کارت چیه:blink:. کار من جوری که شبانه روزی باید کار کنم. و هیچ وقت اضافه ای نمیمونه. بخاطر همین ناراضییم. شدم مثل ربات میرم سرکار میام خونه میخوابم. درسامم بزور پاس کنم ن وقتی برای بیرون رفتن میمونه ن وقتی برای هیچ کاری. (من تراشکاری دارم.) در ضمن کار این قدر سنگینه که من دیسک کمر گرفتم و مجبور به عمل شدم. من اگر از اول میدونستم اینجوری عمرا واردش نمی شدم. نسبت به نوع کار واقعا این در امد نمی ارزه.

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
اقا ما امدیم تو این تاپیک کار تو نت پیدا کنیم . همه میپرسن کارت چیه:blink:. کار من جوری که شبانه روزی باید کار کنم. و هیچ وقت اضافه ای نمیمونه. بخاطر همین ناراضییم. شدم مثل ربات میرم سرکار میام خونه میخوابم. درسامم بزور پاس کنم ن وقتی برای بیرون رفتن میمونه ن وقتی برای هیچ کاری. (من تراشکاری دارم.) در ضمن کار این قدر سنگینه که من دیسک کمر گرفتم و مجبور به عمل شدم. من اگر از اول میدونستم اینجوری عمرا واردش نمی شدم. نسبت به نوع کار واقعا این در امد نمی ارزه.

عزیزم کار تو نت بدترت میکنه ! باز الان یه فعالیت بدنی داری و رباتی ! بیای تو نت بدون فعالیت بدنی ربات میشی !

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
چهار تا هفت تومن در امد اونم تو بیست سالگی خیلی خوبه اصلا اون کار رو ول نکن و نیا تو بحث نت . من یک سوم اون هم درامد داشتم پای کامپیوترم نمیومدم چه برسه کار تو نت: دی
اقا من نمیدونم چرا ملت ما اینجورین. به هر صنفی بگی کار چطوری میگه بده حتی اگر خوب باشه!!! یک سوم من میشه 1.5 تا 2 تومان درسته. من بدون هیچ جسارتی(به خدا قصد بی احترامی ندارم فقط میخوام بگم ادم اگر یکم سطح توقعش نسبت به پرستیژ کارش بیار پایین میتونه درامد خوبی داشته باشه.) یه راه ساده بدون نیاز به سرمایه برای رسیدن به این مبلغ به شما میگم. یک پسری تو محدوده محل کار ما هست ( من کارگاهم طرف بازار بزرگ تهران) حدودا 16 سالشه این اقا میاد فیلم به مغازه دارا و کارگرا میفروشه. هر بار که کار گاه ما میاد به کارگر های خود من 30 تا 40 تومان میفروشه( ما 8 نفریم تازه فیلمارو کارگرا با هم طاقم میزنند) .فقط توی ساختمان ما 6 تا کارگاه هست فقط حدود هفته ای 200 تومان از ساختمان فروش میکنه. این کارگر من که با پسره دوست شده بود میگفت ماهی 230 تومان پوله اینترنت نامحدود 2mb میده . dvd خام دونه ای 400 میخره هزینه ی pack هم 100 تومان یعنی 600 تومان برای هر فیلم. لب خیابونم نمیفروشه که بگی شهرداری بگیرتش. خودشم ( میدونم دروغ میگه) میگه ماهی 1 تومن درامد داره ( من با توجه به شناختی که دارم شرط میبندم ماهی 2 تا 2.5 درامد داره) نحوه ی اشناییش با کارگاه های مختلفم به اینصورت که مثلا رفیق من میگه فیلم میخوام منم میگم این اقا هست. همینجوری هی مشتریاش بیشتر میشه. در ضمن شخصی فوق العاده با ادب و دست پاک من اگر جلوش دخلو باز بزارم حتی نگاهم نمیکنه.فیلمی هم بهش بگید خرابه بدون هیچ حرفی عوضش میکنه. اینجوری بدون سرمایه داره خوب در میاره (دل ما رو هم شاد میکنه)( من فیلما رو مجانی ازش میگیرم. میبینم پسش میدم البته فکر نکنید مفت خورم منم هواشو دارم پارسال یه عیدی خوب بهش دادم که به کل فیلمایی که بهم داده بود می ارزید. خداییش بحث تاپیکو منحرف میکنید.

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
والا برنامه نویسی و طراحی وب هم درامدش خیلی خوبه
مخصوصا اگر خودت را بزرگ جلوه بدی
مثلا این شرکت های بزرگی که واسه شرکت ها و اشخاص سایت میزنن
میبینی واسه یه سایت ازشون میلیونی میگیرن
درآمدش خوبه
به نظرم اگر دوست داری میتونی واردش بشی
ولی خب نکه یهو از اون کارت دست بکشی
بعد هم یکی دو سال سفت و سخت بایست وقت بگذاری روی این کار
باید تمرین کنی تا همه چیز را فول بشی
بنده میدونم واقعا کار تراشکاری سنگینه
همش باید وایسی پای دستگاه
ولی خب کار خوبی هست واسه درامد زایی

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
جواب شما خیر هست. با طراحی و برنامه نویسی توی نت خیلی کم پیش بیاد بصورت منفرد به این درآمد برسید اون هم بعد از سالهای سال تجربه کسب کردن و معروف شدن فقط ممکن هست. برنامه نویسی فقط اسمش قشنگه کلاس داره. شما اصلا بلدی یه صفحه طراحی کنی یا کد بنویسی؟ همینجوری بدون تجربه نه تنها به این درآمد نمی رسی بلکه تازه بعد از دو سه سال اول بزور بتونی 1 تومن دربیاری بزووورررر. اوایل که زیر صفر حساب کن

ALI4GHA

Registered User
لایک‌ها
17
چه خبره چند روزه همه ریختن دنبال کار تو نت کسب درآمد میلیونی و ...

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
چه خبره چند روزه همه ریختن دنبال کار تو نت کسب درآمد میلیونی و ...
چون فقط با درآمد میلیونی میشه یه زندگی عادی کرد..

دوست عزیز خودت که دیگه دستت تو کاره بهتر میدونی.. برای هر کاری باید چندین ماه درجا بزنی تا تازه بیوفتی روی قلتک ..بخصوص کاراهای اینترنتی!!! با این بازار کسادش!!
نظر شخصی بنده این هست که توی حیطه کاری خودتون پیشرفت کنید.. و یا یک شغل همخانواده شغل خودتون انتخاب کنید..
حیفه اینهمه تجربه نیست!! ؟؟ از تجربیاتتون توی ارتقاء شغل خودتون و یا یک شغل نزدیک به همین شغلتون استفاده کنید..
از صفر شروع کردن توی این سن و با این وضعیت اقتصادی کار درستی نیست!!

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
من که جواب شما رو به جواب خودم نفهمیدم ربطش چی بود ولی شما از اول نگفتی از کارت ناراضی هستی اومدی گفتی میخوام از کار بیام بیرون بیام تو نت گفتم نه . دلیل زیاد داره . توی نت اگه از این سن و سال بخوای شروع کنی با توجه به اینکه چیزی بلد نیستید باید دو سه سال وقت بزاری 24 ساعته بشینی یاد بگیری تا بتونی یه اسم و رسمی برا خودت پیدا کنی تو نت که اصلا به نظرم کار اشتباهیه. به قول یکی از دوستان الان ربات هستی ولی یه فعالیت بدنی داری . ما هم همون رباتیم ولی بدون فعالیت بدنی و خیلی بده و ضررش هم میبینیم چند سال دیگه . هر چند که همین الانم داریم میبینیم. من خودم شخصا میخوام از این کار نت بیام بیرون به شما هم توصیه اکید میکنم تو این کار نیای. اگر از اون کار خوشت نمیاد برو تو یه کار آزاد دیگه.

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
فکر نکنم بیشتر بتونی دربیاری،تازه مشتری گیر اوردن با سفارش درست حسابی خیلی سخته چون درست حسابیاش میرن طرف این شرکت مرکتا،شماهم بخوای با این شرکتا کار کنی که پولی دستتو نمیگیره،

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
سلام اوضای نت زیاد جالب نیست ..

سعی کن با همون پول یه کاره دیگه پیدا کنی..

و سرمایه گذاری توی یه کار دیگه کنی..

نت زیاد جالب نیست.. ولی اگه علاقه دارین می تونین شروع کنید.. همه چی بستگی به خودتون داره..

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
کار شما مثل کار دندانپزشک هاست که هم سودمند و واقعا ارزشمنده ولی پدر پا و کمر و دیسک کمر رو درمیاره اما توی چندسال دستکم پول خوبی هم درمیارید.
اگه فکر میکنید نت یا هر شغل دیگه ای همون درآمد یا لااقل نصفش رو داره و آسیب بدنی اون رو نداره، معطلش نکن کارت رو عوض کن. همه ش بستگی به خودت داره که سلامتی ت واست مهمتره یا درآمد.

بالا