برگزیده های پرشین تولز

لطفا درباره پی.پال (paypal) راهنمایی کنید (با جزئیات لطفا)

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
آقا من یه سوال خیلی مبنایی دارم درباره پی.پال:
من الان با فیلترشکن رفتم و با ایمیل خودم یه حساب پی پال باز کردم ولی دیگه هیچ کاری نکردم چون حساب بانکی و این چیزها ندارم و بنابراین حسابش verfiy نیست.
حالا آیا میشه به همین حالت از این حساب استفاده کرد؟
من نمیخوام پول از حساب بانکی بریزم توش، فقط میخوام بشه از یه پی.پال دیگه بریزی توی این و از این بریزی به یه حساب پی پال دیگه، آیا همچین چیزی میشه؟
من مخصوصا این را برای سایتهای فریلنسری خارجی میخوام.
من این حسابم را به upwork.com معرفی کردم ولی اصلا هیچ چکی نکرد و هیچ ایرادی هم نگرفت، آیا این به این معناست که upwork میتونه پول منتقل کنه به یه همچین حسابی؟

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
من چند سال هست با پی پال کار نکردم ولی اون موقع یهو میدیدی میبستن حساب را و میگفتن مدارک هویتی بفرست.
یا موقع ترانسفر به حساب دیگه یا برداشت اگه وریفای نشده باشی احتمالا جلوش را میگیره.

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
برای فری لنسری ببینید سایتی هست بیتکوین بپذیره؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
آقا من یه سوال خیلی مبنایی دارم درباره پی.پال:
من الان با فیلترشکن رفتم و با ایمیل خودم یه حساب پی پال باز کردم ولی دیگه هیچ کاری نکردم چون حساب بانکی و این چیزها ندارم و بنابراین حسابش verfiy نیست.
حالا آیا میشه به همین حالت از این حساب استفاده کرد؟
من نمیخوام پول از حساب بانکی بریزم توش، فقط میخوام بشه از یه پی.پال دیگه بریزی توی این و از این بریزی به یه حساب پی پال دیگه، آیا همچین چیزی میشه؟
من مخصوصا این را برای سایتهای فریلنسری خارجی میخوام.
من این حسابم را به upwork.com معرفی کردم ولی اصلا هیچ چکی نکرد و هیچ ایرادی هم نگرفت، آیا این به این معناست که upwork میتونه پول منتقل کنه به یه همچین حسابی؟
اگر زمان دریافت پول حساب لیمیت نشه به احتمال ۹۹.۹۹ درصد زمانی که به یه حساب دیگه واریز میکنید اکانت لیمیت میشه و ازتون مدارک تایید هویت میخوان برای همین خیلی ها اکانتشون رو از اول ویریفای می کنند که احتمال لیمیت شدنش کاهش پیدا کنه

خود فیلرشکن هم میتونه عامل لیمیت بشه، پی پال چک میکنه ببینه این آیپی از isp هست یا هاست
vcc هم باز میتونه عامل لیمیت بشه، کد بین کارت امکان داره توی لیست کارت های مشکوک پیپال رفته باشه و اکانتی که با اونها ویریفای بشه رو بعدا لیمیت کنه

Last edited:
بالا