برگزیده های پرشین تولز

لطفا در مورد اين كار نظر بدين !!!

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
ببخشيد من اين مطلب رو در قسمت كسب درآمد هم گذاشتم ولي به سه دليل اينجا هم گذاشتم 1. خيلي فوري بود 2.فقط به كسب درآمد مربوط نمي شد 3. يك نظر سنجي بود و اينجا هم بخش گفتگو آزاد هست
بازم از مدير عذر ميخوام و اگر اشتباه كردم اينو قفل كنيد ( ممنون )

والا امروز داشتم این ور و اونور میگشتم تو اینترنت و به سرم زد بشینم درباره این سیستم تبلیغاتی ها بخونم
شروع کردم به خوندن ...
دیدم یک دونه بدون اشکال پیدا نشد : :lol: :lol: !
یکی با ایرانی ها مورد داره !!! یکی با چک پول میده که پاس کردنش خیلی ساده نیست !!! یکی قیمتاش فجیهن بالا هست برای تبلیغ دادن !!! یکی مستر کارت میخواد !!! یکی زیادی گیر میده !!! ... :( :( :blink: :blink:
و از همه مهمتر همشون خارجی هستن
من باخودم گفتم چطور ما ایرانی ها هم یک سیستم دو زبانه داشته باشیم ( ایرانی و انگلیسی ) و با جایی هم مشکل نداشته باشیم ( البته میشه با عربا مشکل داشته باشیم و از عربها کسی رو عضو نکنیم :p :p ) :happy: :happy:
خلاصه تصمیم گرفتم به نوشتن برنامه به زبان فارسی و 2 یا 3 تا از صفحه هاشو طراحی کردم
گفتم بزار یک نظری هم اینجا بگیرم ببینم بچه های PT چي ميگن
خوب لطفا نظرتونو بدين
من يك سري مزيت ها رو براي اين سيستم نوشتم كه ميزارم ببينيد
كه بيشترش واسه تبليغ دهنده هست

برای تبلیغ دهنده :
1. لازم نیست هزینه های بسیار فراوانی برای تبلیغ سایت خود پرداخت کنید.
2. هزینه ها ثابت میباشد و بنر شما به طور تصادفی در سایتهای پر بیننده نشان داده میشود.
3. در مکان های بسیار عالی از سایتهای پربیننده بنر شما نمایش می یابد. ( توسط مدیر سایت چک میشود )
4. حق عضویت کاملا مجانی میباشد.
5. نیازی نیست هر روز به بانک بروید شما میتوانید با ایگولد ( E-Gold ) هزینه تبلیغات رو پرداخت کنید.
6. نیازی به تایید مدیر سایت نیست شما بلافاصله بعد از پرداخت میتوانید بنر خود را در سایتهای پر بیننده مشاهد کنید.
7. شما میتوانید برای خود اعتبار خریداری کنید. و در ازای هر نمایش بنر شما و یا کلیک بر روی بنر شما از اعتبار شما کم میشود.

برای تبلیغ گیرنده :
1. لازم نیست هزینه های فروان برای عضو شدن بدهید . شما میتوانید مجانی عضو شوید.
2. لازم نیست حتما روی تبلیغ شما کلیک شود. در صورتی که فقط تبلیغ نمایش داده شود شما اعتبار کسب میکنید.
3. سیستم بسیار دقیق است و در صورتی که هر گونه تخلفی انجام گیرد اعتبار را صفر میکند.
4. فضایی که برای تبلیغ احتیاج هست بسیار کم میباشد ( حدودا 468 در 80 پیکسل ) میباشد.
5. در صورتی که مقدار اعتبار شما برابر با 5 دلار شد شما بلافاصله میتوانید پول خود را درخواست کنید. ( حداکثر 8 ساعت به غیر روزهای تعطیل )

كه من براي تبلغ گيرنده 10.000 تا نمايش رو برابر با 1 دلار قرار دارم
و هر كليكي رو هنوز تصكيم نگرفتم :D :D
فكر ميكنم اين براي اونايي كه 50.000 تا روزانه بازديد دارن ( نه آي پي ) ميتونه روزانه 4500 تومان ( تقريبا ) در بر داشته باشه ( كه در ماه ميشه حداقل 1.350.000 ريال كه پول كمي نيست )

لطفا نظر بدين :) :)

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از aarash :
ببخشيد من اين مطلب رو در قسمت كسب درآمد هم گذاشتم ولي به سه دليل اينجا هم گذاشتم 1. خيلي فوري بود 2.فقط به كسب درآمد مربوط نمي شد 3. يك نظر سنجي بود و اينجا هم بخش گفتگو آزاد هست
بازم از مدير عذر ميخوام و اگر اشتباه كردم اينو قفل كنيد ( ممنون )

والا امروز داشتم این ور و اونور میگشتم تو اینترنت و به سرم زد بشینم درباره این سیستم تبلیغاتی ها بخونم
شروع کردم به خوندن ...
دیدم یک دونه بدون اشکال پیدا نشد : :lol: :lol: !
یکی با ایرانی ها مورد داره !!! یکی با چک پول میده که پاس کردنش خیلی ساده نیست !!! یکی قیمتاش فجیهن بالا هست برای تبلیغ دادن !!! یکی مستر کارت میخواد !!! یکی زیادی گیر میده !!! ... :( :( :blink: :blink:
و از همه مهمتر همشون خارجی هستن
من باخودم گفتم چطور ما ایرانی ها هم یک سیستم دو زبانه داشته باشیم ( ایرانی و انگلیسی ) و با جایی هم مشکل نداشته باشیم ( البته میشه با عربا مشکل داشته باشیم و از عربها کسی رو عضو نکنیم :p :p ) :happy: :happy:
خلاصه تصمیم گرفتم به نوشتن برنامه به زبان فارسی و 2 یا 3 تا از صفحه هاشو طراحی کردم
گفتم بزار یک نظری هم اینجا بگیرم ببینم بچه های PT چي ميگن
خوب لطفا نظرتونو بدين
من يك سري مزيت ها رو براي اين سيستم نوشتم كه ميزارم ببينيد
كه بيشترش واسه تبليغ دهنده هست

برای تبلیغ دهنده :
1. لازم نیست هزینه های بسیار فراوانی برای تبلیغ سایت خود پرداخت کنید.
2. هزینه ها ثابت میباشد و بنر شما به طور تصادفی در سایتهای پر بیننده نشان داده میشود.
3. در مکان های بسیار عالی از سایتهای پربیننده بنر شما نمایش می یابد. ( توسط مدیر سایت چک میشود )
4. حق عضویت کاملا مجانی میباشد.
5. نیازی نیست هر روز به بانک بروید شما میتوانید با ایگولد ( E-Gold ) هزینه تبلیغات رو پرداخت کنید.
6. نیازی به تایید مدیر سایت نیست شما بلافاصله بعد از پرداخت میتوانید بنر خود را در سایتهای پر بیننده مشاهد کنید.
7. شما میتوانید برای خود اعتبار خریداری کنید. و در ازای هر نمایش بنر شما و یا کلیک بر روی بنر شما از اعتبار شما کم میشود.

برای تبلیغ گیرنده :
1. لازم نیست هزینه های فروان برای عضو شدن بدهید . شما میتوانید مجانی عضو شوید.
2. لازم نیست حتما روی تبلیغ شما کلیک شود. در صورتی که فقط تبلیغ نمایش داده شود شما اعتبار کسب میکنید.
3. سیستم بسیار دقیق است و در صورتی که هر گونه تخلفی انجام گیرد اعتبار را صفر میکند.
4. فضایی که برای تبلیغ احتیاج هست بسیار کم میباشد ( حدودا 468 در 80 پیکسل ) میباشد.
5. در صورتی که مقدار اعتبار شما برابر با 5 دلار شد شما بلافاصله میتوانید پول خود را درخواست کنید. ( حداکثر 8 ساعت به غیر روزهای تعطیل )

كه من براي تبلغ گيرنده 10.000 تا نمايش رو برابر با 1 دلار قرار دارم
و هر كليكي رو هنوز تصكيم نگرفتم :D :D
فكر ميكنم اين براي اونايي كه 50.000 تا روزانه بازديد دارن ( نه آي پي ) ميتونه روزانه 4500 تومان ( تقريبا ) در بر داشته باشه ( كه در ماه ميشه حداقل 1.350.000 ريال كه پول كمي نيست )

لطفا نظر بدين :) :)
خیلی ممنون از این همه نظرتون

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
بابا یک چیزی بگید !!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا آرش ، همين جوري كه نميشه نظر داد! بايد خوب روش فكر كرد ، در ضمن ساعت اوج پرشين تولز تازه داره شروع ميشه. بذار بچه ها برسن كم كم نظراتشون رو هم ميگم.

از نظر من سيستم خوبيه ولي اينكه شما ميخواي اين تبليغات رو تو چه سايتهايي بذاري خودش يه مساله هست. اينكه چطوري و از كجا و با چه پشتوانه و سرمايه اي ميخواي شروع به كار كني مساله هست. چون اي نسيستم تا جا بيفته حداقل 3-4 ماه زمان ميبره و با اين وصف ، شما بايد حدود 3 ماه فقط ضرر بدين. آيا همچين ريسكي رو به جان مي خرين؟

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
ممنون از نظراتون
منتظر بقیه هم هستم

بالا