برگزیده های پرشین تولز

لطفا راهنمایی بفرمایید

metal snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مي خوام بازي هاي با گرافيک بالا مثل کرايسيس و ... رو بدون هيچکونه مشکل گرافيکي بازي کنم واين سواا رو
در تاپيک کامپيوتر مطرح کردم ولي اونها به من پيشنهاد سيستمي رو دادند که در حدود 900 هزار تومن (فقط کيس)در مياد
اين بود که من به فکر خريد ايکس باکس افتادم ! حالا ميخوام راهنماييم کنيد که بين اين دوتا کدوم رو انتخاب کنم بهتره ؟
و لطفا دليلش رو هم بنويسيد.
و معايب و مزاياي هر کدوم رو بفرماييد.
ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.

metal snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مي خوام بازي هاي با گرافيک بالا مثل کرايسيس و ... رو بدون هيچکونه مشکل گرافيکي بازي کنم واين سواا رو
در تاپيک کامپيوتر مطرح کردم ولي اونها به من پيشنهاد سيستمي رو دادند که در حدود 900 هزار تومن (فقط کيس)در مياد
اين بود که من به فکر خريد ايکس باکس افتادم ! حالا ميخوام راهنماييم کنيد که بين اين دوتا کدوم رو انتخاب کنم بهتره ؟

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
پول سیستم رو نداری پس واضحه که xbox بهتره.تازه لازم نیست بهترین سیستم بازار رو بگیری میتونی با نصف اون پول هم سیستم خوبی بگیری

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام

شما اگر بيشتر واسه بازی میخوای ، يعنی از اون دسته افرادی هستيد که زياد بازی میکنيد
بهتره يه کنسول خانگی بگيريد...که من پيشنهادم xbox360 هست....بازيهای بسيار زيادی داره و مطمئن باش از حيث بازی های خوب و پر گرافيک دچار مشکل نمیشی...البته با داشتن يه lcd tv
اگر قصد خريد 360 داری ، بهتره مدل فالکن که مادربوردش 65 نانومتری هست تهيه کنی.

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
PS3 نخریا !!!!!!!!!!!!!!
258.gif
54.gif
54.gif
54.gif

اینو تجربه ثابت کرده !

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
اگر به بازي هاي شوتر علاقه داري و به گرافيكي در حد كرايسيس، هيچوقت كنسول نمي تونه ارضات كنه!

به نظر من همونطوري كه aiat_gamer گفتن شما مي توني با نصف همين قيمت سيستمي رو جمع كني كه حداقل بازي رو با گرافيك خوب و نه عالي اجرا كني. و از موس و كيبورد لذت ببري! (البته من خودم كنسول باز هستم چون به سبك شوتر زياد وابستگي ندارم)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اگر به بازي هاي شوتر علاقه داري و به گرافيكي در حد كرايسيس، هيچوقت كنسول نمي تونه ارضات كنه!

به نظر من همونطوري كه aiat_gamer گفتن شما مي توني با نصف همين قيمت سيستمي رو جمع كني كه حداقل بازي رو با گرافيك خوب و نه عالي اجرا كني. و از موس و كيبورد لذت ببري! (البته من خودم كنسول باز هستم چون به سبك شوتر زياد وابستگي ندارم)

ولی اينرو بايد قبول کرد که فقط بازی crysis تونسته بالاتر از بازيهای ديگه از لحاظ گرافيک در مقابل کنسولها اين نسل قد علم کنه
که به طبع داشتن گرافيک بالا تو بازی crysis مستلزم سيستم پر قدرتی هست.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
من زياد حرفه اي نيستم شايدم به اين دليله كه سيستم ترجيح ميدم به كنسول
كنترلش راحتتره
از طرفي بازي با موس لذت ديگه اي داره

بالا