• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لطفا راهنمایی فوری کنید در مورد وبم

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام خدمت همکاران و مدیران محترم
من یک مشکل اساسی پیدا کردم ، هر انچه مقاله در مورد سئو و گوگل بود خواندم ولی باز هم مشکلم رفع نشد خواهشمندم من را کمک و راهنمایی کنید اما مشکلم من یک وبلاگ داشتم که 6 ماه پیش برایش یک دامنه خریدم ، وبلاگم میهن بلاگ است. خب بعد شروع کردم به مطالب گذاشتن و سئو ، حتی گرفتن بک لینک که در گوگل است الان یک بک لینک ازش دارم در سایتهای تشخیص اسپم هم عدد صفر را برام نشان میده ، میزان صفحات ایندکس شده در وبمستر گوگل هم نزدیک 2000 تا است، 484 تا مطلب دارم در وبم ، میزای سئو قالب را حدود 90 درصد سایتها نمایش میدهند ، حداقل 1/4 مطالبم اختصاصی کامل است و بعضی از انها در وب اصلا پیدا نمیشود برای مثال اگر این کلمات را سرچ کنید دانلود بازی زیبای پرنسس Disney Princess Enchanted Journey در گوگل به جای اینکه وب من در صدر باشد یک مشت وب ار اس اس خوان اول اند و وب من در صفحه 3 و اخر ، چرا در حالی که مطلبم کاملا ختصاصی و جدید بوده ، مشکل اسای من همین است با اینکه ظاهرا همه چیز خوبه ولی ورودی گوگل من به روزی 10 نفر هم نمیرسه!!!!!!!!؟؟؟؟؟ مشکل دارم لطفا وبم را شما هم نگاه کنید و بررسی کنید games-d.ir و هر که میدونه کمک و راهنمایی کنه با تشکر فراوان از همکاران و اساتید و مدیران انجمن
منتظر راهنمایی و کمک شما

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یعنی هیچکس اینجا نیست جواب بده؟

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
ای بابا همه این مشکل رو دارند
منم دارم
2000 تا مطلب دارم بالای 2200 تا پیج تو گوگل ایندکس شده اما ورودی گوگلم روزی به 30 تا هم نمی رسه

majids5

Registered User
لایک‌ها
518
میهن بلاگ منم دارم همینطوریه. :(

general2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر به جای وبلاگ با Cms شروع میکردی همچون وردپرس الان موفق تر بودی در ضمن سایتتو در گوگل وبمستر و بینگ وبمستر ثبت کن و سایت مپتو هم در اونا فعال کن
+ سعی کن مطالبتو بیشتر در انجمن ها انتشار بدی
+ در گوگل پلاس یه پیج باز کن + پروفایل هر دوشونو وصل کن به سایتت مطالبتو هم در اونا انتشار بده
در ضمن از بک لینک های بی ربط دوری کن که هم ارزششون کمه هم واسه سایتت مورد اسپم میشه سعی کن یدونه بک لینک قوی مثلا رنک 6 (نه از اینرنک 6 هایی که به فروش گذاشتن که هم Authority پایینی دارند هم صفحشون پره لینک تبلیغاتی ) بخر اونم به صورت یه چند ماهه نه یک ماهه
فعلا اینارو انجام بدی فکر کنم کم کم به نتیجه میرسی

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
آخه جالبیش این جاست سایت من روی وردپرس هم هست

general2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
حتما ایراداتی دارین همین جوری نمیشه که
نمیدونم اما میتونه مطالب کپی + بک لینک غیر مجاز + محتوای نامناسب و امثال اینا تاثیر گذاز باشن

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ای بابا همه این مشکل رو دارند
منم دارم
2000 تا مطلب دارم بالای 2200 تا پیج تو گوگل ایندکس شده اما ورودی گوگلم روزی به 30 تا هم نمی رسه
شما ادرس سایتت را بنویس می خواهم یک بررسی کنم ببینم چه مواردی با من مشترک است در ضمن شما در یک پست دیگه گفته اید 16000 تا ایندکس دارید!

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
شما ادرس سایتت را بنویس می خواهم یک بررسی کنم ببینم چه مواردی با من مشترک است در ضمن شما در یک پست دیگه گفته اید 16000 تا ایندکس دارید!
من اینجا نسبت به صفحه های گوگل که خودم دیدم نوشتم نمی دونستم چه طوری باید ایندکس های گوگلو نگاه کرد
اما الآن از طریق گوگل وب مستر دیدم 16000 تا به بالا نشون می داد نمی دونم چه جوریه
اونجایی که زدم 16000 تا فک کنم عکس هم گذاشتم اگه نبود تو یه تاپیک دیگه است اما مطمئنم عکس از وب مستر گذاشتم
پ.خ هم ارسال شد خدمتتون

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من اینجا نسبت به صفحه های گوگل که خودم دیدم نوشتم نمی دونستم چه طوری باید ایندکس های گوگلو نگاه کرد
اما الآن از طریق گوگل وب مستر دیدم 16000 تا به بالا نشون می داد نمی دونم چه جوریه
اونجایی که زدم 16000 تا فک کنم عکس هم گذاشتم اگه نبود تو یه تاپیک دیگه است اما مطمئنم عکس از وب مستر گذاشتم
پ.خ هم ارسال شد خدمتتون
من سایت شما را با خودم در این سایت مقایسه کردم http://www.seomastering.com ایندکس شما را زده 23200 تا ، شما خودت یک نگاه بیانداز اگر شما با این همه ایندکس و رتبه زیر 1 میلیون الکساوضع وبت اینطوری است پس من باید با 2000 تا ایندکس خیلی هم خوشحال باشم که روزی در حدود 10 تا ورودی از گوگل داشته باشم ، تقریبا به جز ایندکس بین سایت من و شما همه چیز مشترک است به جز اینکه من 1 بک لینک از گوگل دارم و الکسام حدود 3 میلیون و قسمت Site spammy links: برای من زده قرمز و اسپم برای شما خوبه ، من خیلی از سایتهای دیگر را هم با این سیستم چک کردم به جز تعداد ایندکس که از انها زیاد تر بود و همین قسمت اسپم لینک فرق چندانی با سایت من نداشتند به نظر من یکسری مسائل است که سوکاران به صورت رایگان در اینترنت نمی گذارند بنابراین با این ابزارها و کارهایی که در مقاله های سئو در سایتها گفته شده فکر نکنم به جایی برسیم ، در ضمن دامنه من فقط 6 ماه است و در اون سایتی که میگه سندباکس یا پنالتی است سایت من را میگه سندباکس یا پنالتی ، اگر دیگر دوستان هم نظری دارن بگن ببینیم واقعا کجای کارها با دیگر سایتها فرق می کند و باید چه کار کرد

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
من سایت شما را با خودم در این سایت مقایسه کردم http://www.seomastering.com ایندکس شما را زده 23200 تا ، شما خودت یک نگاه بیانداز اگر شما با این همه ایندکس و رتبه زیر 1 میلیون الکساوضع وبت اینطوری است پس من باید با 2000 تا ایندکس خیلی هم خوشحال باشم که روزی در حدود 10 تا ورودی از گوگل داشته باشم ، تقریبا به جز ایندکس بین سایت من و شما همه چیز مشترک است به جز اینکه من 1 بک لینک از گوگل دارم و الکسام حدود 3 میلیون و قسمت Site spammy links: برای من زده قرمز و اسپم برای شما خوبه ، من خیلی از سایتهای دیگر را هم با این سیستم چک کردم به جز تعداد ایندکس که از انها زیاد تر بود و همین قسمت اسپم لینک فرق چندانی با سایت من نداشتند به نظر من یکسری مسائل است که سوکاران به صورت رایگان در اینترنت نمی گذارند بنابراین با این ابزارها و کارهایی که در مقاله های سئو در سایتها گفته شده فکر نکنم به جایی برسیم ، در ضمن دامنه من فقط 6 ماه است و در اون سایتی که میگه سندباکس یا پنالتی است سایت من را میگه سندباکس یا پنالتی ، اگر دیگر دوستان هم نظری دارن بگن ببینیم واقعا کجای کارها با دیگر سایتها فرق می کند و باید چه کار کرد
ولی خود گوگل می گه 16000 ت دارم چه جوری این سایت حساب کرده؟
البته تو وب مستر اینو نوشته خودم که site:mydomain.com رو سرچ می کنم 23000 می زنه نمی دونم حرف کجای گوگلو باید باور کنم
البته آخر این ماه سه ماهگی سایتمه

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ولی خود گوگل می گه 16000 ت دارم چه جوری این سایت حساب کرده؟
البته تو وب مستر اینو نوشته خودم که site:mydomain.com رو سرچ می کنم 23000 می زنه نمی دونم حرف کجای گوگلو باید باور کنم
البته آخر این ماه سه ماهگی سایتمه
من سایت شما را توی این سایت چک کردم http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/ گفته funestania.com looks OK! که البته اگر درست باشه یعنی سایت شما در سندباکس گوگل نیست پس چرا سایت شما از گوگل وردی کمی داره

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یک مطلب دیگه اینکه شما چند تا مطلب دارید که ایندکس را زده 23000 تا و اینکه در این مدت کم احتمالا کپی زیاد زدید ، ولی مساله میدونی چیه اینکه این سایتهای سئو که این قدر می گویند کپی نکنید خودشان کپی می کنند تازه در صفحات اول گوگل هم می ایند مثال : شما گوگل پاندا را در گوگل سرچ کن ببین چقدر از همدیگر کپی زده اند

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
من سایت شما را توی این سایت چک کردم http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/ گفته funestania.com looks OK! که البته اگر درست باشه یعنی سایت شما در سندباکس گوگل نیست پس چرا سایت شما از گوگل وردی کمی داره
والله شما چک کردید دیدید که همه چیز درسته منم سوالم اینه پایین هم عکس ورودی گوگل دیروزو امروزمو می ذارم

فایل های ضمیمه

• Snapshot_2014-08-25_195521.png
    Snapshot_2014-08-25_195521.png
    150.7 KB · نمایش ها: 5

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
یک مطلب دیگه اینکه شما چند تا مطلب دارید که ایندکس را زده 23000 تا و اینکه در این مدت کم احتمالا کپی زیاد زدید ، ولی مساله میدونی چیه اینکه این سایتهای سئو که این قدر می گویند کپی نکنید خودشان کپی می کنند تازه در صفحات اول گوگل هم می ایند مثال : شما گوگل پاندا را در گوگل سرچ کن ببین چقدر از همدیگر کپی زده اند
داداش من حدودا 2000 تا مطلب دارم برای هر مطلب 10 تا 40 تا برچسب
و کپی هم اصلا نداشتم نمی گم اختصاصیه نیمه اختصاصی می زنم مطالب رو و خیلی هم ادیت می کنم و تمام مسائلی که باعث می شه گوگل بفهمه این مطلب کپی است رو از بین می برم(البته گوگل نفهم تر از این حرف هاست یکی از سایت من کپی می کنه پیج رنکش یکه مطالبش از من جلوتره اون حتی تغییر هم نمی ده)

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من عکس گرفته شده را نگاه کردم چرا شما هیچی ورودی از بینگ ندارید من خودم حدود 10 الی 20 تا و بعضی وقتا بیشتر از بینگ ورودی دارم ، وب را در بینگ ثبت نکردید ؟ و اینکه این امرگیر مال کدوم سایته چون امارگیر من http://www.stat7.com است که مثلا امرور را تا الن اینجوری زده گوگل 4 ،بینگ 13، یاهو2 و البته من ورود مستقیم زیاد دارم مثلا امروز 40 تا ، در مورد اون قضیه من هم موافقم من خودم مطلب اختصاصی گذاشتم ،قبلش توی گوگل سرچ کردم اصلا نبود و فقط 2الی 3 صفحه کمی مرتبط بودن با مطلب من ولی وقتی که مطلب را ارسال کردم دیدم رفته صفحه اخر اون وقت این سایتهای ار اس اس خوان کپی کار همشان بالاتر از وب من بودن ، به نظرم بدلیل رتبه گوگل بالا و ورودی بالای این سایتها و الکسای زیر 1000 شان است ، شایدم به خاطر عمر دامنه و قدیمی بودنشان است به نظرم این یکی خیلی مهمه چون توی یک سایت به سایتم گیر داده بود که عمر دامنه کم است ، من هم مطالبم حدود 1/4 اختصاصی و حدود 2/4 ویرایش شده و 1/4 کپی است ولی فکر نکنم مربوط به این حرفها باشه ،نکته اخر اینکه ایا شما تا به حال به سئوکاران پولی بابت سئو سایتتان داده اید؟

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
من عکس گرفته شده را نگاه کردم چرا شما هیچی ورودی از بینگ ندارید من خودم حدود 10 الی 20 تا و بعضی وقتا بیشتر از بینگ ورودی دارم ، وب را در بینگ ثبت نکردید ؟ و اینکه این امرگیر مال کدوم سایته چون امارگیر من http://www.stat7.com است که مثلا امرور را تا الن اینجوری زده گوگل 4 ،بینگ 13، یاهو2 و البته من ورود مستقیم زیاد دارم مثلا امروز 40 تا ، در مورد اون قضیه من هم موافقم من خودم مطلب اختصاصی گذاشتم ،قبلش توی گوگل سرچ کردم اصلا نبود و فقط 2الی 3 صفحه کمی مرتبط بودن با مطلب من ولی وقتی که مطلب را ارسال کردم دیدم رفته صفحه اخر اون وقت این سایتهای ار اس اس خوان کپی کار همشان بالاتر از وب من بودن ، به نظرم بدلیل رتبه گوگل بالا و ورودی بالای این سایتها و الکسای زیر 1000 شان است ، شایدم به خاطر عمر دامنه و قدیمی بودنشان است به نظرم این یکی خیلی مهمه چون توی یک سایت به سایتم گیر داده بود که عمر دامنه کم است ، من هم مطالبم حدود 1/4 اختصاصی و حدود 2/4 ویرایش شده و 1/4 کپی است ولی فکر نکنم مربوط به این حرفها باشه ،نکته اخر اینکه ایا شما تا به حال به سئوکاران پولی بابت سئو سایتتان داده اید؟
1/4 کپی رو نذارید بهتره این افزونه برای خود وردپرس هست دو بار تا حالا سایتم رو سئو کردم قالبم بهینه شده است توی بینگ و یاهو و .. هم ثبت کردم تو چند تا سایت هم که کلی ثبت می کردن آدرس سایتم رو زدم(توی 300 تا موتور جستجو) توی گوگل و یاهو و ام اس ان و بینگ هم جدا جدا رفتم ثبت کردم

games-d.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
1/4 کپی رو نذارید بهتره این افزونه برای خود وردپرس هست دو بار تا حالا سایتم رو سئو کردم قالبم بهینه شده است توی بینگ و یاهو و .. هم ثبت کردم تو چند تا سایت هم که کلی ثبت می کردن آدرس سایتم رو زدم(توی 300 تا موتور جستجو) توی گوگل و یاهو و ام اس ان و بینگ هم جدا جدا رفتم ثبت کردم
به نظر من از یک امارگیر دیگر هم اسفاده کنید من امارگیر خودم را پیشنهاد میکنم یک چیزی شبیه گوگل انایز است واقعا اماری دقیق همراه با کلمات کلیدی و .. میدهد که باعث میشود خیلی موارد وب روشن شود ، من خودم شخصا تا حالا هیچ هزینه ای به سئوکاری ندادم

بالا