برگزیده های پرشین تولز

لطفا كمكم كنيد

R@MTIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ! حالتون خوبه ؟ ببخشيد كه وقتتون رو مي گيرم
من يه مشكلي داشتم كه مي خواستم برام حلش كنيد
من حدود يك سال هستش كه از ام تي نسخه 3 فارسي استفاده مي كنم و خيلي هم ازش راضي هستم
ولي از همون اولش هم چند مشكل داشت بزرگترين مشكلش اينه كه دكمه حذف توي هيچ جاش كار نميكنه (به غير از تغير قالب) يعني من نميتون مثلا متني رو كه نوشتم و متشر شده رو حذف كنم يا مثلا يوزري يا وبلاگي رو كه ساختم حذفش كنم يا آرشيو و ...
مي خواستم ازتون بخوام اگر ميشه كه همين رو برام درستش كنيد و يا اگر نميشه جديد ترين نسخه ام تي فارسي شده رو كه مشكل هم نداشته باشه برام بريزيد (البته فارسي بودنش فكر نكنم زياد تاثيري داشته باشه)
لطفا اگه مي تونيد بهم كمك كنيد . من چيز زيادي از ام تي نميدونم و نميتون نصب كنم . اگر يكي اين كارو برام بكنه خيلي خيلي ممنونش ميشم يا حداقل جايي رو بهم معرفي كنه كه اين كارو ميكنند
منتظر جوابتون هستم . ممنونم و موفق باشيد

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از R@MTIN :
سلام ! حالتون خوبه ؟ ببخشيد كه وقتتون رو مي گيرم
من يه مشكلي داشتم كه مي خواستم برام حلش كنيد
من حدود يك سال هستش كه از ام تي نسخه 3 فارسي استفاده مي كنم و خيلي هم ازش راضي هستم
ولي از همون اولش هم چند مشكل داشت بزرگترين مشكلش اينه كه دكمه حذف توي هيچ جاش كار نميكنه (به غير از تغير قالب) يعني من نميتون مثلا متني رو كه نوشتم و متشر شده رو حذف كنم يا مثلا يوزري يا وبلاگي رو كه ساختم حذفش كنم يا آرشيو و ...
مي خواستم ازتون بخوام اگر ميشه كه همين رو برام درستش كنيد و يا اگر نميشه جديد ترين نسخه ام تي فارسي شده رو كه مشكل هم نداشته باشه برام بريزيد (البته فارسي بودنش فكر نكنم زياد تاثيري داشته باشه)
لطفا اگه مي تونيد بهم كمك كنيد . من چيز زيادي از ام تي نميدونم و نميتون نصب كنم . اگر يكي اين كارو برام بكنه خيلي خيلي ممنونش ميشم يا حداقل جايي رو بهم معرفي كنه كه اين كارو ميكنند
منتظر جوابتون هستم . ممنونم و موفق باشيد
شما وارد فايل منجر شو و تو پوشه cgi-bin جايي که ام تي نصب شده يه فايل mt.js ميبيني که بايد به پوشه استاتيک ها منتقلش کني.
بعدم اگه ميخواي آپگريد کني که ميتوني 3.2 نصب کني .
اگر هم خواستي من ميتونم برات نصب کنم ولي نه رايگان ! باهام تماس بگير !

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
به نقل از Shahed :
شما وارد فايل منجر شو و تو پوشه cgi-bin جايي که ام تي نصب شده يه فايل mt.js ميبيني که بايد به پوشه استاتيک ها منتقلش کني.
بعدم اگه ميخواي آپگريد کني که ميتوني 3.2 نصب کني .
اگر هم خواستي من ميتونم برات نصب کنم ولي نه رايگان ! باهام تماس بگير !
شاهد کارت رو راه میندازه البته نه مجانی و البته نه سرسری بلکه با دقت

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از aminweblog :
از قدیم گفتن با پول میشه همه چیز را حل کرد! اینو یادت نره جون!!!!

تاييد ميشه
دو تا راه حل داري:
1- بري يه كم زحمت بكشي و از ام تي يه چيزايي ياد بگيري. تو اين همه راهنما و راه حل رايگان فارسي در باره ام تي در اين فوروم و وبلاگهاي ديگه هيچ كس دست خالي برنمي گرده.
2- مايه تيله خرج كني!

بالا