برگزیده های پرشین تولز

لطفا منو راهنمایی کنیدچی باید بخرم

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به بروبچ
راستش من دنبال وسیله ای ارزون قیمت هستم که بتونم کارهای زیر رو باهاش انجام بدم چیز بیشتری نمی خوام :f34r:
1-خواندن و ویرایش مجموعه ( office(word-excel-power point
2- خواندن فایلهای PDF
3- تنظیم کارهای شخصی مثل تقویم و سررسید
4- ارتباط با کامپیوتر جهت انتقال فایل (USB or BlueTooth or...)
همین 4 مورد و چیز بیشتری نمی خوام
در ضمن قیمتش تا حد امکان پایین باشه :f34r:
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم :happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از akooo :
با سلام به بروبچ
راستش من دنبال وسیله ای ارزون قیمت هستم که بتونم کارهای زیر رو باهاش انجام بدم چیز بیشتری نمی خوام :f34r:
1-خواندن و ویرایش مجموعه ( office(word-excel-power point
2- خواندن فایلهای PDF
3- تنظیم کارهای شخصی مثل تقویم و سررسید
4- ارتباط با کامپیوتر جهت انتقال فایل (USB or BlueTooth or...)
همین 4 مورد و چیز بیشتری نمی خوام
در ضمن قیمتش تا حد امکان پایین باشه :f34r:
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم :happy:
این چیز هایی که فرمودید فقط یا از یک اسمارت فون بر پایه ویندوز بر می آد یا از یک پی پی سی .
بهتون پیشنهاد می کنم فروم پی دی ای های تک رو بخونید، به خصوص اخرین پست من که شامل یک پی دی ای عالی با 270هزار تومان قیمته.

این رو به خاطر داشته باشید که باید فکر خرید پی دی ای با امکانات متوسط و قیمت معقول رو در ایران از سرتون بیرون کنید، فروشنده ها، این کار رو نمی کنن ،چون اگه بکنن، دیگه جنس های 600هزار تومانی شون فروش نمی ره .

یه راه حل دیگه تون این هست که پالم بخرید، من یه ای 2 دیدم پایتخت می گفت 200هزار تومان

باز برید بگردید ولی بدونید خیلی گرون تر از قیمت خارج از کشوره

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
این چیز هایی که فرمودید فقط یا از یک اسمارت فون بر پایه ویندوز بر می آد یا از یک پی پی سی .
بهتون پیشنهاد می کنم فروم پی دی ای های تک رو بخونید، به خصوص اخرین پست من که شامل یک پی دی ای عالی با 270هزار تومان قیمته.

این رو به خاطر داشته باشید که باید فکر خرید پی دی ای با امکانات متوسط و قیمت معقول رو در ایران از سرتون بیرون کنید، فروشنده ها، این کار رو نمی کنن ،چون اگه بکنن، دیگه جنس های 600هزار تومانی شون فروش نمی ره .

یه راه حل دیگه تون این هست که پالم بخرید، من یه ای 2 دیدم پایتخت می گفت 200هزار تومان

باز برید بگردید ولی بدونید خیلی گرون تر از قیمت خارج از کشوره

ممنون از راهنمایی که کردید.:)
میشه مشخصات پالم ای 2 را بگید یا لینک اونو بدید آخه من نتونستم اطلاعاتی در مورد اون در اینترنت بدست بیارم
در ضمن اگه با صفحه سیاه و سفید کنار بیام گزینه دیگه ای واسه معرفی ندارید؟ :eek:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از akooo :
ممنون از راهنمایی که کردید.:)
میشه مشخصات پالم ای 2 را بگید یا لینک اونو بدید آخه من نتونستم اطلاعاتی در مورد اون در اینترنت بدست بیارم
در ضمن اگه با صفحه سیاه و سفید کنار بیام گزینه دیگه ای واسه معرفی ندارید؟ :eek:
Palm Tungsten E2
دوست من ، پالم ، برنامه هاش خیلی در ایران محدوده ، و دست و پاتونو در استفاده ازش می بنده ، انتخاب شما ست ، ولی توصیه من اینه که حتماً دو تا لینکی که در صفحه پی دی ای های تک در مورد ایسر و اچ پی اخیراً گذاشتم رو به عنوان گزینه خرید در نظر بگیرید .به چند دلیل:قیمت شون مناسبه ، ویندوز موبایل 5 دارن ، و امکانات شون معقوله

صفحه سیاه و سفید ، الان فکر کنم دیگه آنتیک به حساب بیاد ، منظور م اینه که اگه بخواید اش ، باید به فکر یک ارگنایزر باشید ، نه پی دی ای ، چون تقریباً جز چند مدل پالم که مربوط به سال های قبل از 2000 هستن ، بقیه دیگه دعواشون سر 56هزار یا 262هزار رنگ بودنه

پیشنهاده دیگه ای هم دارم، به خرید یه دست دوم اش فکر کنید، البته به قیمت بخرید ، چون خیلی گرون می دن ، اگر از خارج بتونید دست دوم بردارید که مفت در می آد

موفق باشید

بالا