سایت ساز وبزیکسب درآمد

لطفا نرم افزار ضبط مکالمات موبایل سری 60 بدون صدای بیب بزارید

شروع موضوع توسط pcgamer ‏15 مارس 2007 در انجمن بایگانی

1. pcgamer

pcgamer کاربر تازه وارد

الان 7 ساعت انلاینم ماشالا تو 6 تا فروم ثبت نام کردم کلی لرنامه گرفتم.........:wacko: تهشو بگم هر کدوم یه ایراد داشتن:(
    به برنامه می خواستم برای سری 60 نوکیا که صدای مکالمرو ضبط کنه و در حین ضبط کردن صدای بوق نده بیب بیب!!!:hmm: در ضمن همه مکالمه هارو ضبط کنه چه اونایی که خودمون تماس می گیریم چه اونایی که بامون تماس می گیرن. خیلی ممنون می شم هر کی کمکی کنه . در ضمن برنامه محدود نباشه یعنی لیمیت نشه اگه با شماره سریال یا ...... منتظرم:rolleyes:

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. 3soot

3soot کاربر تازه وارد

فكر كنم درست جستجو نكرديد دوست عزيز :)
    تو معرفي برنامه ها سري 60 بگرد دنبال برنامه Total.Recall ورژن 1.3 اونو فكر كنم گذاشتم ... فكر كنم كارتو راه بندازه ;)

4. pcgamer

pcgamer کاربر تازه وارد

نه به جون فلانی
    من خیلی دنبالش گشتم ولی بازم ممنون می رم ببینم پیداش می کنم راستی call corder version 3 یکی از بچه ها داشت رنگشم فکر کنم قرمز بود ضبط می کرد بوق نمی زد:eek: ولی ورژن های پایینش مشکل داره:hmm: خیلی برنامه ها رو امتحا ن کردم مثلalonmp3dictaphone یا ivoice call اولی که بوق می زنه دومی هم فقط این کامینگ ها یعنی کسایی که زنگ می زننو ضبط می کنه.:( می رم یه گشت دیگه بزنم اگه احیانا کسی می تونه کمک کنه دریق نکنه خداییش سواب می کنی (سواب درست نوشتم؟:D ) :( :(

5. pcgamer

pcgamer کاربر تازه وارد

برنامه Total.Recall ورژن 1.3 دانلود کردم ولی registry key می خواد . اصلا کار نمی ده اگه کد نزنی :eek:

6. 3soot

3soot کاربر تازه وارد

دوست عزيز نرم افزار فوق رو گوشي خودم 6630 نصبه بدون سريال نامبر ..... كرك شده است .:)

7. pcgamer

pcgamer کاربر تازه وارد

کدش صفر بود زدم برنامه اجرا می شه ولی بوق می زنه بازم حتی رفتم تو option گزینه beep during call اف کردم ولی بازم صدای بوق می یاد تو مکالمه:( .چیکار کنم؟ می شه یه برنامه رو خودت امتحان کنی بعد بزاری اینجا؟
    شنیدم Ultimate Voice Recorder هم خوبه

8. 3soot

3soot کاربر تازه وارد

نمي دونم والا رو مال من نه كدي ميخواد نه چيزي ..... رديف رديفه .
    ولي وويس ريكوردر رو برات تو بخش s60 گذاشتم برو نصب كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه ;)

9. pcgamer

pcgamer کاربر تازه وارد

خیلی عجیب یه برنامه با همون ورژن واسه من اینجوری کار می ده واسه شما اوکیه!:blink: مطمئن هستی ورژن 1.3 هست؟ حتما تو about گوشیت یه نگا ه کن شاید یه ورژن دیگس! اخه نمی شه که . یعنی می گی بستگی به گوشی داره؟
    انلیمیت ویس رکورد هم دارم اونم بق می زنه بین مکالمه:eek: :wacko: سالی که نکوس از بهارش پیداست:(

10. run.dmc

run.dmc Registered User

من خودم همه رو روي موبايلم تست كردم ولي فقط اولي كار كرد ظاهرا اون دوتاي ديگه كرك نشدن. توم تست كن بعدا نتيجه اش رو بگو.

فایل های ضمیمه:

تپل از این نوشته تشکر کرده است.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی