برگزیده های پرشین تولز

لطفا کمک! مشکل در نصب اکس پی روی مادربرد Shuttle mv43n

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
لطفا کمک! مشکل در نصب اکس پی روی مادربرد Shuttle mv43n
دوستان و بزرگواران سلام. من تازه تو این فروم عضو شدم امیدوارم که بتونم عضو موثری تو این فروم باشم:)
الان یک مشکلی برام بوجود آمده. :( یک سیستمی دستم رسیده که نمی تونم روش ویندوز اکس پی نصب کنم . مشخصاتشم اینه :
mainboard : shuttle mv43n
cpu : celeron 1.7
Vga : Onboard
ram : 2*256 apacer ddr333
قبلن روش ویندوز اکس پی نصب بوده ولی الان دیگه نصب نمیشه البته یک فرقی کرده و اونم رم سیستمه.قبلا روش یک رم SD133 بوده ولی الان رم DDR333 روش گذاشتم چون مادربرد هم اسلت SD و هم DDR داره البته خود مین رم DDR266 ساپورت میکنه ولی فکر نمیکنم که با رم DDR333 مشکلی بوجود بیاد . البته دقیق نمی دونم. اینم بگم که نصب ویندوز تا مرحله شناختن هارد پیش میره اونجا که مینویسه Starting Windows XP و بعدش باید صفحه انتخاب پارتیشن بیاد ولی سیستم هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد . لطفا راهنماییم کنید که مشکل از چی میتونه باشه . ممنون​

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

خوب این دقیقا مشکل رم هست...

رم فعلی با مادربرد ناسازگاره، با یه رم دیگه امتحان کن

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
همينطور كه سعيد خان گفت ممكنه از رم باشه و ممكنه از داغ شدن cpu هم باشه شما اول تنظيمات ست اپ رو ديفالت كن ممكنه مشكلت حل بشه.

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان ممنون از راهنماییتون تو این چند روزه دنبال رم میگشتم که بهش بخوره ولی بازم درست نشد. حالا که رمشو عوض کردم موقع نصب ویندوز یک مرحله جلوتر رفت ولی بعد از اینکه پارتیشن محل نصب و تعیین میکنم تصویر مانیتور خراب میشه و دوباره هنگ میکنه. در مورده دمای Cpu هم چک کردم ومشکلی نداشت. واقعا موندم چکار کنم. لطفا یک کمکی کنید خداییش جای دوری نمیره

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
شكاف agp داره؟ ممكنه از كارت گرافيك onboard باشه با يه گرافيك ديگه تست كن

بالا