برگزیده های پرشین تولز

لطفا کمک کنید.بهترین CMSبرا این کار چیه؟

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان
من یه CMSیا script برا ساختن یک سایت میخوام که این شرایطو داشته باشه.

--به اسونی زبان فارسی و انگلیسی رو ساپورت کنه.یعنی راحت بشه نوشته ها رو توش قرار داد و احتیاجی به تخصص زیاد در این زمینه نباشه و مانند بقیه سایتها با دو باتون(دکمه) که بالای سایت برا کاربران در نظر گرفته میشه براحتی زبان را تغییر داد.
-- پنل نسبتا کاملی داشته باشه.
--به راحتی بشه تو هر اپدیتش عکس گذاشت و وقتی کاربر روش کلیک کرد توضیحات اونو ببینه.
--حدالامکان ویرایش گرافیکش ساده باشه.یعنی نیاز تخصص زیاد در زمینه ی وب نباشه.
--در مقابل حک شدن و اینکه براش مشکل پیش بیاد و ارور بده تا حد امکان مقاوم باشه.یعنی برنامه نویسی خوبی داشته باشه.

دوستان من اینو فقط برا یک کار و یک وب سایت نمیخوام.
اگرمیتونید کمک کنید.
بسیار متشکرم.:)

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
--به اسونی زبان فارسی و انگلیسی رو ساپورت کنه.یعنی راحت بشه نوشته ها رو توش قرار داد و احتیاجی به تخصص زیاد در این زمینه نباشه و مانند بقیه سایتها با دو باتون(دکمه) که بالای سایت برا کاربران در نظر گرفته میشه براحتی زبان را تغییر داد.

فکر کنم توی سایت دارید میبینید امکان دو زبونه شدن رو هر جا متن انگلیسی و فارسی رو وارد کردم دو زبانست . اونجا ها که فقط فارسیه متن انگلیسی رو ندادم

-- پنل نسبتا کاملی داشته باشه.
پنلش فارسیه و به نظر من راحته . خودتون باید نصب کنید و تست کنید

--به راحتی بشه تو هر اپدیتش عکس گذاشت و وقتی کاربر روش کلیک کرد توضیحات اونو ببینه.

عکس رو همه جا میشه گذاشت . بعضی قسمت ها امکان ویرایش خودکار تصویر رو با استفاده از کتابخانه های گرافیکی داره بعضی قسمت ها نداره

--حدالامکان ویرایش گرافیکش ساده باشه.یعنی نیاز تخصص زیاد در زمینه ی وب نباشه.

باید یه مقدار آشنایی پیدا کنید با سیستم . ولی بیشتر کار گرافیکی روی فایل های سی اس اسه

--در مقابل حک شدن و اینکه براش مشکل پیش بیاد و ارور بده تا حد امکان مقاوم باشه.یعنی برنامه نویسی خوبی داشته باشه.

به نظر من در حد بالایی امنیت داره . من توی دو سالی که باهاش کار میکنم ندیدم هیچ مورد هکی دلیلی غیر از بی احتیاطی مدیر داشته باشه

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
تیکی ویکی 1.9.8
نمونه نصب شده اش:
http://intrevenue.mypersonalexperience.net/tiki-index.php
توضیحات کلی:
http://intrevenue.mypersonalexperience.net/tiki-index.php?page=tikiwiki
من با زوپس کار نکردم ولی فکر می کنم بعد از زوپس این بهترین باشه!
دوتا ایراد داره:
1.ساپورت فارسیش کمه، بر خلاف انگلیسی اون
2. نسبتا کنده، هر صفحه یک یا دو ثانیه طول می کشه (در شرایط ایده ال)،البته من نمی دون زوپس سرعتش چقدره

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان بسیار متشکرم.
لطف کزدید.

nakhoda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم جوملا( یا همون مامبو) رو پیشنهاد می کنیم.
هم مدیریت اش ساده اس.
هم قدرتش زیاده....
در یک جمله بقول سایت مامبو:
قدرت در عین سادگی (power in simplicity)
174.gif

بالا