له كردن , تف كردن و دور انداختن كپيرايت

شروع موضوع توسط tintin ‏18 جولای 2005 در انجمن گفتگوی آزاد

1. tintin

tintin Registered User

دوستان ما ساله پيش يك وبلاگ زديم كه الان تو بخش وبلاگ معرفي شده . از قالب تا نوشته هاش كه بگيرين پدرم در اومد . اسمش هست : Persianfree
    جاتون خالي وبلاگ گرفت و كلي نظر و طرفدار و بازديد و .... پيدا شد و ... من اون موقع گذاشته بودمش رو دامين persianfree.com
    ولي فروارد رو سرور پرشين بلاگ :p چون ام - تي يا پي - ماشين وارد نبودم . سرتون درد نيارم يك ساله رفته تو تاغچه و داره خاك مي خوره
    ديشب يكهو يادش افتادم و رفتم تو گوگل سرچ كردم كه برخورد كردم به اينجا :
    http://64.233.183.104/search?q=cache:c2sMtTiVZyUJ:fctlearn.blogfa.com/84014.aspx+persianfree&hl=fa
    :(
    مرتيكه ورداشته دومين پست منو تو وبلاگ به عينه كپي كرده و حتي ككشم نگزيده [​IMG] اما بين خودمون باشه اون قدر احمق بوده كه آدرس سايت ما رو تغيير نداده :p
    و اگه تغيير مي داد شايد من صد سال هم نمي تونستم دستگيرش كنم . اگه به كپيرايت اعتقاد دارين برين تو وبلاگش يك چيزي
    بهش بگين و بذاريد ما حقمون از چنگال كثيف اينها بيرون بكشيم
    با تشكر تن تن = عليرضا خان كبير

× راستي شما تا الان اين وبلاگ رو ديده بودين ؟ [​IMG] چجورياس ؟ يك نظري هم بدين ( اينجا منظورمه ها ! اونجا هم دادين خوشحال ميشم )

2. Bahreyni

Bahreyni Registered User

نه ندیده بیدیم
    ولی مرگ بر کسانی که کپی رایت رو نقض میکنن(البته نه از روی اجبار)

3. Shahed

Shahed Registered User

صحيح است !

حذف كپي رايت از چيز هم بد تره !

4. TruthPraiser

TruthPraiser Registered User

واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
    من به شخصه برای منابع فارسی ارزش زیادی قائل هستم به اون معنا که تحت هر شرایطی سعی می کنم اگر قرار باشه چیزی رو در جای دیگه نقل کنم بدون ذکر منبع نباشه چون می دونم اون بنده خدایی که اومده پیش تر اون منبع رو گردآوری کرده چه زحمتی برای ترجمه یا گردآوری اون متحمل شده.

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal