برگزیده های پرشین تولز

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
فروشگاه لوازم خانگی عنایتی وارد کننده محصولات خانگی در غرب کشور
Hitachi - Toshiba - Philips - Toyotomi
  1. اصالت کالا
  2. قیمتهای رقابتی
  3. گارانتی معتبر ( دارای انبار قطعات )

آشنایی با شرکت لوازم خانگی عنایتی

شرکت وارداتی لوازم خانگی برقی عنایتی، با هدف ارائه محصولات اورجینال و گارانتی‌دار هیتاچی در سرتاسر ایران فعالیت خود را از سال 1391 و با در اختیار داشتن افراد مجرب و ماهر، نمایندگان خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران و فروشگاهی بزرگ با متراژ 1200 متر مربع آغاز نموده و در خدمت خریداران گرانقدر از سرتاسر ایران می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که فعالیت شرکت بصورت رسمی و قانونی بوده و جهت حفظ حقوق مصرف‌کننده واردات از طریق گمرک و مجرای قانونی بمنظور حفظ ضمانت و اصالت کالاها انجام می‌گیرد.

y3mwpzYzyUiU_CrlO95--dFEz5r9B0B6SJLkgx8RHJ1z5rBJ7YAbiobNMNkMD4osUehlYlhXbxrp5ovlO0SCznXvoh9MLhwDz84ksCClifmF2powzQjXXX4qDecq9GZdzh-KBNmAhQ_FjX0uRe-ZDxKVyMfTZJvfQGQ4pd0Kues6ZY

طیف وسیع لوازم خانگی هیتاچی

ما بعنوان بزرگترین فروشنده لوازم خانگی هیتاچی در ایران، طیف وسیعی از یخچال‌‌های هیتاچی شامل ساید بای ساید سه درب و دو درب، یخچال بالا پایین چهار درب و دو درب در کنار یخچال‌های سری فرنچ را در کنار دیگر لوازم خانگی هیتاچی اعم از انواع کولرگازی هیتاچی نوع دیواری و ایستاده،انواع لباسشویی هیتاچی درب از جلو و درب از بالا، انواع جاروبرقی کیسه دار، بدون کیسه و سطلی هیتاچی، آبسرد کن و دیگر لوازم خانگی هیتاچی را در فروشگاه آماده نموده‌ایم.

واردات از طریق گمرک
واردات از طریق قاچاق با وجود کاهش قیمت کالا دارای معایب بسیاری می‌باشد. "ایجاد ضربه خوردگی"، "کاهش کیفیت اجناس" و "باطل شدن گارانتی رسمی" کالا به موجب بهره‌گیری از وسایل و امکانات نامناسب حمل و نقل در کنار ضربه به اقتصاد کشور از عمده معایب این روش می‌باشد. ما با آگاهی از این مسائل واردات از طریق گمرک با برگه سبز گمرکی و توسط وسایل حمل و نقل مناسب (کانتینر) را انتخاب نموده‌ایم تا هم اصالت و ضمانت کالاها حفظ گردد و هم کمکی باشد در راستای احیای اقتصاد کشور.

انبار بزرگ قطعات یدکی هیتاچی

انبار بزرگ قطعات یدکی ما با بهره گیری از طیف وسیع و کامل قطعات یدکی لوازم خانگی هیتاچی پشتوانه بی نظیر ضمانت کالاهای ما می‌باشد. انباری بزرگ، پر از قطعات یدکی یخچال هیتاچی، قطعات یدکی کولرگازی هیتاچی، قطعات یدکی لباسشویی هیتاچی، قطعات یدکی جاروبرقی هیتاچی و ... جهت رسیدگی به امور گارانتی در مواقع لزوم. دیگر لازم نیست لوازم گرانقیمت خود را بدلیل نایاب بودن تنها یک قطعه یدکی دور بیاندازید! چرا که تمامی قطعات یدکی مورد نیاز لوازم خانگی هیتاچی را می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن از ما بخواهید ...

y3maYaFYGhA1C7I-xoVEdsbX_AL1OrRqDk1pOv6mF5Lkilt8DOnGqucryKZKe5urrKMqE_OI97_BzmWyg7dYIeyMFDUynQw690jvVF7PanOL3ROQKdEki_TE_ZNrjEsv6TImFr_5nZr_3uafXY7stwXD8FPgx12xmXiA4ApzuKeGCA

گارانتی 24 ماهه هیتاچی

به لطف واردات قانونی و داشتن طیف وسیعی از قطعات یدکی هیتاچی، همراه با کالاهایمان گارانتی 24 ماهه را ارائه می‌دهیم، گارانتی به معنای تعویض قطعات برقی غیر قابل تعمیر که به لطف وجود انبار بزرگ قطعات یدکی ما امکان پذیر شده است. خدمتی نوین از شرکت لوازم خانگی عنایتی، به عنوان بزرگترین شرکت وارد کننده لوازم خانگی هیتاچی در ایران. پس با خیالی راحت از ما خرید کنید و از 24 ماه گارانتی در کنار 60 ماه خدمات پس از فروش ما در سرتاسر ایران بهره‌مند شوید.

نمایندگان خدمات در سرتاسر ایران

در هر کجای کشور عزیزمان که باشید، نمایندگان خدمات شرکت لوازم خانگی عنایتی پشتیبان و همراه شما خواهند بود!
نمایندگان خدمات مجرب و کارآزموده ما در سرتاسر ایران آماده خدمت به شما خریداران گرامی خواهند بود، در صورت نیاز تنها یک تماس از طرف شما کافی است ...

فایل های ضمیمه

• 500A9814.JPG
    500A9814.JPG
    290.6 KB · نمایش ها: 51
  • 500A9811.JPG
    500A9811.JPG
    253.3 KB · نمایش ها: 47
  • GOPR2691 copy.jpg
    GOPR2691 copy.jpg
    173.5 KB · نمایش ها: 165
Last edited:

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام وقت بخیر
مبارکه دوست عزیز
شما کجا تشریف دارین اگه بخواییم حضوری خرید کنیم

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سلام وقت بخیر
مبارکه دوست عزیز
شما کجا تشریف دارین اگه بخواییم حضوری خرید کنیم
سلام
قربان شما دوست عزیز
مهاباد هستیم،استان آذربایجان غربی
برای اطلاعات بیشتر میتونین به سایت ما و یا مستقیما به صفحه ارتباط با ما - درباره ما سایتمون مراجعه کنید.

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
قربان شما دوست عزیز
مهاباد هستیم،استان آذربایجان غربی
برای اطلاعات بیشتر میتونین به سایت ما و یا مستقیما به صفحه ارتباط با ما - درباره ما سایتمون مراجعه کنید.
ممنون از راهنماییتون شمارتون رو نگر میدارم حضوری خدمتتون میرسیم
خوب بفروشین
موفق باشی

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
لازم به ذکره که وسایل ارائه شده توسط مهاباد کالا ( فروشگاه عنایتی ) مستقیما توسط خود فروشگاه و با پرداخت عوارض گمرکی و از مجرای قانونی به کشور وارد میشوند . برای تمامی وسایل ارائه شده گارانتی معتبر مکریان ارائه خواهد شد . بدین منظور نیز تمامی قطعات لازم جهت گارانتی کردن تمامی محصولات توسط فروشگاه در راستای رسیدگی به قطعات احتمالی مرجوعی به فروشگاه در انبار قطعات آماده و ذخیره شده است که به زودی فروش تکی قطعات را نیز آغاز خواهیم کرد .
جهت اطاعات بیشتر به سایت فروشگاه به آدرس www.mahabadkala.com مراجعه نمایید .

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
ممنون از راهنماییتون شمارتون رو نگر میدارم حضوری خدمتتون میرسیم
خوب بفروشین
موفق باشی
در خدمت شما هستیم دوست عزیز . خوشحال میشیم فروشگاه در خدمتتون باشیم .
یا علی

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست گرامی اسپرسو ساز هیتاچی ساخت کجاس؟
عکس با کیفیت ازش نداری؟

توی نت هم هیچی ازش نیست!

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
اکثریت محصولات هیتاچی ساخت تایلند هستش.
دوست گرامی اسپرسو ساز هیتاچی ساخت کجاس؟
عکس با کیفیت ازش نداری؟

توی نت هم هیچی ازش نیست!
بیشتر محصولات هیتاچی ساخت تایلند هستن.
عکس با کیفیت رو چون خود سایت هیتاچی آماده نکردخ،پیدا کردنش تو نت کار سختیه.ولی ما در حال آماده سازیه عکس با کیفیت بیشتر محصولات هیتاچی هستیم که نمونه هاییش رو میتونین تو سایت مشاهده کنین،مثلا گروه جارو برقی.
اگه میخواین شمارتون رو برام پخ کنید تا عکسای فروشگاهیش رو براتون از طریق تلگرام یا واتساپ بفرستم

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
لوازم خانگی بیشتر قسطی می خرن ؟!

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
فروش فقط بصورت نقدی هست دوست عزیز
قیمتها رو هم میتونید به سایتهای معتبر دیگه مقایسه کنید.ما تا جایی که تونستیم حاشیه سوو رو کم در نظر گرفتیم . منتها تو بازار متاسفانخ جنس قاچاق در سطح وسیعی توزیع شده که نه کیفیت جنس اصلی رو دارن و نه گارانتی دارن،گارانتی هم گاها دیده شده میدن به مشتری ولی چون قطعات رو ندارن نمیتونن پاسخ گوی گارانتی باشن.بعنوان مثال گارانتی کردن جنس ۴-۵ میلیونی در ازای ۵۰ هزار تومن و ۱۰۰ هزار تومن یک مقدار دور از منطق هستش ! یک یخچال در صورتیکه موتور آن از کار بیافتد حداقل دو میلیون هزینه تعویض موتورش هست ! پس قطعا گارانتی کردن این جنس در ازای ۵۰ هزار تومن به هیچ عنوان منطقی نمیباشد مگر اینکه بهنگام معیوب شدنش از زیر بار مسئولیت گارانتی به بهانه ای شانه خالی کنند .
ما در فروشگاه مهاباد کالا (عنایتی) خود را متعهد به فروش اجناس اورجینال و دادن گارانتی معتبر میدانیم که این نیز میسر نیست مگر با داشتن انبار قطعات که بزودی عکس انبار قطعات و انبار اصلی را در همین تاپیک آپلود خواهم کرد.

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سایت در حال تکمیل شدن هست و هنوز کامل نیست.برای یک سری از جنسا بعلت نبود عکس با کیفیت در سطح اینترنت مجبور به آماده کردن عکسها در فروشگاه هستیم که این بسیار وقت گیر هست.
اطلاعات تکمیلی هم بعد از تمام شدن کار عکسها برای اجناس قید خواهد شد .
برای فروش اینترنتی و آنلاین هم نیاز به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی هست که انشالله طی این هفته و نهایتا هفته دیگر این امکان فعال خواهد شد.
سوال دیگه ای هم بود هم از طریق این تاپیک و هم از طریق شماره های موجود در صفحه های " ارتباط با ما" و " در باره ما" سایت میتونین در میان بذارین تا جوابگوی سوالاتتون باشیم.

mm.ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز تبریک میگم بابت فروشگاهتون :)
فقط یک پیشنهاد دوستانه خدمتتون بدم اونم اینکه شما برای رقابت با سایرین باید دارای قیمت و خدمات بهتر یا همتراز رقبای خودتون داشته باشین. تا اینجا که من دیدم قیمت اجناستون بالاست شاید بگم خیلی بالاتر از همون سایتای معروفی که میفرمائید انبار ندارن!!!! بعنوان مثال در تاریخ 94/9/1 قیمت غذاساز فیلیپس مدل 7778 با گارانتی شکوفا الکتریک (که گارانتی معتبر وشناخته شده ای هست) بیشتر از 300.000 تومن تفاوت داره!!!! یا لباسشویی بوش مدل WAS327 با گارانتی سیهاوی 200.000 تومان کمتره!!!! تازه بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مثل حمل و....
حالا اگر یک خریدار بخاد یک انتخاب بین سایت شما و فروشگاه های معتبر شهرشون داشته باشه با این شرایط که داخل فروشگاه جنسو میبینه و میخره ، چک میده ، دوساعته میبرن داخل خونه و نصب میکنن، قیمت کمتر و گارانتی شناخته شده تر و.... بنظر شما کدومو باید انتخاب کنه؟؟؟؟
من قصدم جسارت نبود فقط نظر خودمو بعنوان یک خریدار گفتم ایشالا که موفق باشی :)

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سلام دوست عزیز تبریک میگم بابت فروشگاهتون :)
فقط یک پیشنهاد دوستانه خدمتتون بدم اونم اینکه شما برای رقابت با سایرین باید دارای قیمت و خدمات بهتر یا همتراز رقبای خودتون داشته باشین. تا اینجا که من دیدم قیمت اجناستون بالاست شاید بگم خیلی بالاتر از همون سایتای معروفی که میفرمائید انبار ندارن!!!! بعنوان مثال در تاریخ 94/9/1 قیمت غذاساز فیلیپس مدل 7778 با گارانتی شکوفا الکتریک (که گارانتی معتبر وشناخته شده ای هست) بیشتر از 300.000 تومن تفاوت داره!!!! یا لباسشویی بوش مدل WAS327 با گارانتی سیهاوی 200.000 تومان کمتره!!!! تازه بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مثل حمل و....
حالا اگر یک خریدار بخاد یک انتخاب بین سایت شما و فروشگاه های معتبر شهرشون داشته باشه با این شرایط که داخل فروشگاه جنسو میبینه و میخره ، چک میده ، دوساعته میبرن داخل خونه و نصب میکنن، قیمت کمتر و گارانتی شناخته شده تر و.... بنظر شما کدومو باید انتخاب کنه؟؟؟؟
من قصدم جسارت نبود فقط نظر خودمو بعنوان یک خریدار گفتم ایشالا که موفق باشی :)
همکار عزیز
در رابطه با قیمت غذا ساز باید عرض شود که فعلا فروش اینترنتی بدلیل لطف و زحمات فراوانی که دوستان در ای-نماد میکشن هنوز بعد از بیشتر از یک ماه موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نشدیم و بهمین دلیل قیمتا مربوط به 3 ماه قبل است که همان زمان 100 تومن زیر قیمت دیجیکالا بود . جدا از این شکوفا الکتریک اجناس را به صورت عرف 3 ماهه به فروش میرساند که در موارد زیر گاها بعضی از فروشگاهها اقدام به فروش زیر قیمت خرید مینمایند :
1- تبدیل هر چه سریعتر جنس به پول نقد
2- نزدیک شدن به زمان چک و کمبود نقدینگی
3- گاها همراه بعضی از وسایل لوازم جانبی وجود دارد که میتوان آنها را بصورت مجزا به فروش رساند و یا اینکه با خرید دو دستگاه ریش تراش AT890 یک عدد اپیلاتور داده میشود که از همین مساله میتوان برای کاهش قیمت استفاده کرد
در رابطه با اجناسی که در معرض فروش گذاشته میشوند:
1- جنس بدون گارانتی هیچ ربطی به جنس گارانتی دار ندارد . جنس بدون گارانتی عموما بصورت قاچاق وارد کشور میشود . جنسی که قاچاق بفروش میرسد امکان هر گونه دخل و تصرفی در آن وجود دارد . بعنوان مثال در کولر گازی و یخچال و لباسشویی و ... میتوان مهمترین قطعات آن را با قطعات مشابه ولی ارزانتر و با کیفیت پایینتر جایگذین کرده و قطعه اصلی را با قیمت بالایی بفروش رساند و ...
2- ارزش گارانتی به انبار قطعات آن است و سطح جوابگویی در هنگام ایجاد مشکل . فروشگاه ما برای خرید حضوری در شهرستان مهاباد امکان تعویض 10 روزه جنس در صورت بروز مشکل در چارچوب ضوابط و شرایط گارانتی را فراهم کرده است . تعویض بدون قید و شرط . برای فروش اینترنتی نیز شرایط مشابهی فراهم خواهد شد که هنوز کار تعیین شرایط و ضوابط آن به اتمام نرسیده است . ولی بزودی در سایت قرار خواهد گرفت .

با فراهم شدن فروش اینترنتی مجددا قیمتها بروز خواهد شد . البته در تعیین قیمت قیمت گارنتی های دیگر و سایتهای دیگر زیاد دخیل نخواهند بود . آنچه که مهم است میزان تعرفه های در نظر گرفته شده توسط اصناف است . قیمت پایینتر از حد باعث کاهش خدمات خواهد شد. ما بدون تعارف باید عرض کنیم خدمت شما هرگز بخاطر 50 تومن جنس 5-6 میلیونی رو گارانتی نمیکنیم و قول هیچ گونه خدماتی رو هم نمیتونیم بدیم به خریدار :) . مطمئنا هیچ جای نه ایران بلکه دنیا هم این مورد در واقعیت انجام نخواهد گرفت .

Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
در مورد گارانتی شکوفا الکتریک هم عرض کنم خدمت شما بزرگوار که اگه طی سوالاتی که از فروشندگان خرده فیلیپس داشتیم این مرکز آنطور که میبایست جوابگوی گارانتی نیست و در بیشتر مواقع به تعمیر متوصل میشوند برعکس محصولات مولینکس که دربیشتر موارد جنس معیوبرا تعویض میکنند.
در آینده نزدیک قرار بر این است محصولات فیلیپس با گارانتی شکوفا الکتریک نیز عرضه شوند که بزودی نتیجه آن مشخص خواهد شد

mm.ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز من متوجه این جملتون نشدم!!! به هر حال دوباره سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون
قیمتا مربوط به 3 ماه قبل است که همان زمان 100 تومن زیر قیمت دیجیکالا بود
من نمیدونستم این قیمتا مربوط به 3 ماه پیشه. داخل سایت هم چیزی نوشته نشده بود پس عذرخواهی بابت اشتباه پیش اومده :) اگه قیمتتون برای 3 ماه پیشه باید بگم خوبه ولی وسوسه کننده نیست.
جدا از این شکوفا الکتریک اجناس را به صورت عرف 3 ماهه به فروش میرساند
من از شکوفا الکتریک بعنوان یک شرکت معتبر نام بردم که هرکجا برین میشناسن. اصلا تعلق خاطری به این شرکت ندارم!!!! ولی اگه اینطوری جنس میفروشه پس دمش گررررم واقعا هم خودش سود میکنه،هم خرده فروشا، هم مصرف کننده (چون خودتون گفتین بعضی از خرده فروشا زیرقیمت خرید می فروشن)
1- جنس بدون گارانتی هیچ ربطی به جنس گارانتی دار ندارد
قربونت بشم من کجا از جنس گارانتی دار و غیرگارانتی دار صحبت کردم؟؟؟؟!!!!! هرچند که خودم شخصا" اعتقادی به گارانتی در ایران ندارم ولی معتقدم که قبلا یه کارایی روی جنسای اصلی انجام میدادن (مثل تعویض قطعه) ولی الان دیگه کمتر شده خیلی کمتر.... الان شیوه کار فرق کرده. بجای تعویض قطعه در جنس اصل، مارک جنس اصل رو روی جنس دیگه میچسبونن و از این قبیل کارا.
ارزش گارانتی به انبار قطعات آن است و سطح جوابگویی در هنگام ایجاد مشکل
اجازه بدین این جملتون رو اصلاح کنم : ارزش گارانتی به انبار قطعات آن است و سطح جوابگویی در هنگام ایجاد مشکل و داشتن نمایندگی در کلیه شهرها (دوباره میگم که من اعتقادی به گارانتی در ایران ندارم :) )
با فراهم شدن فروش اینترنتی مجددا قیمتها بروز خواهد شد
ایشالا زودتر نماد رو بگیرین تا من هم بتونم یکی از مشتری های خوبتون باشم (بشرطی که تخفیف بدی :) )
ما بدون تعارف باید عرض کنیم خدمت شما هرگز بخاطر 50 تومن جنس 5-6 میلیونی رو گارانتی نمیکنیم و قول هیچ گونه خدماتی رو هم نمیتونیم بدیم به خریدار :)
من هم بدون تعارف عرض کنم انتظار این مورد رو از شما ندارم و هیچ قولی هم از شما نمیخام ولی بمن بگین که چطور شد که همچین چیزی نوشتین؟؟؟؟ نمیدونم چطور همچین برداشتی از حرفای بنده داشتین مگه من درمورد گارانتی اجناس با 50 تومن حرف زدم؟!!!!!
در مورد گارانتی شکوفا الکتریک هم عرض کنم خدمت شما بزرگوار که اگه طی سوالاتی که از فروشندگان خرده فیلیپس داشتیم این مرکز آنطور که میبایست جوابگوی گارانتی نیست و در بیشتر مواقع به تعمیر متوصل میشوند برعکس محصولات مولینکس که دربیشتر موارد جنس معیوبرا تعویض میکنند.
دوست عزیز من فروشنده نیستم ولی علاقه بسیار به بحث لوازم خونگی دارم خدمتون عرض کردم طرفدار شکوفا هم نیستم ولی به شخصه هرچی لوازم از فیلیپس داشتم کارکرد خوبی داشتن اینم بگم همیشه سعی میکنم از فیلیپس جنسای مطرحشو بخرم اینم یه جور دیونگیه دیگه :) در هر صورت عقیده دارم اگه جنسی که میخری از برندهای معروف باشه و اصل هم باشه بندرت خراب میشه، خیلی خیلی کم!!!!
درضمن قیاس بین فیلیپس و مولینکس قیاس مع الفارقه (دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه ..........هر دو جانسوزند، اما این کجا و آن کجا)
فرمودین مولینکس در بیشتر موارد جنس معیوب را تعویض میکنند!!!! باور بفرمایید متوجه نشدم الان این جمله تعریف از مولینکس در مقابل فیلیپسه؟!!!! یا منظورتون اینه که مولینکس قابلیت تعمیر نداره؟!!!
درهرصورت دوست عزیز از عکسای فروشگاهتون بسیاااااار لذت بردم اجناس بسیار زیبا و با ذوق چیدمان شدن اگه گذرمون اونجا افتاد حتمااااا یک سر میام فروشگاهتون به شرطی که تخفیف درست و حسابی بدی خخخخخخخخ .
موفق باشی.

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
دوست عزیز من متوجه این جملتون نشدم!!! به هر حال دوباره سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون

من نمیدونستم این قیمتا مربوط به 3 ماه پیشه. داخل سایت هم چیزی نوشته نشده بود پس عذرخواهی بابت اشتباه پیش اومده :) اگه قیمتتون برای 3 ماه پیشه باید بگم خوبه ولی وسوسه کننده نیست.

من از شکوفا الکتریک بعنوان یک شرکت معتبر نام بردم که هرکجا برین میشناسن. اصلا تعلق خاطری به این شرکت ندارم!!!! ولی اگه اینطوری جنس میفروشه پس دمش گررررم واقعا هم خودش سود میکنه،هم خرده فروشا، هم مصرف کننده (چون خودتون گفتین بعضی از خرده فروشا زیرقیمت خرید می فروشن)

قربونت بشم من کجا از جنس گارانتی دار و غیرگارانتی دار صحبت کردم؟؟؟؟!!!!! هرچند که خودم شخصا" اعتقادی به گارانتی در ایران ندارم ولی معتقدم که قبلا یه کارایی روی جنسای اصلی انجام میدادن (مثل تعویض قطعه) ولی الان دیگه کمتر شده خیلی کمتر.... الان شیوه کار فرق کرده. بجای تعویض قطعه در جنس اصل، مارک جنس اصل رو روی جنس دیگه میچسبونن و از این قبیل کارا.

اجازه بدین این جملتون رو اصلاح کنم : ارزش گارانتی به انبار قطعات آن است و سطح جوابگویی در هنگام ایجاد مشکل و داشتن نمایندگی در کلیه شهرها (دوباره میگم که من اعتقادی به گارانتی در ایران ندارم :) )

ایشالا زودتر نماد رو بگیرین تا من هم بتونم یکی از مشتری های خوبتون باشم (بشرطی که تخفیف بدی :) )

من هم بدون تعارف عرض کنم انتظار این مورد رو از شما ندارم و هیچ قولی هم از شما نمیخام ولی بمن بگین که چطور شد که همچین چیزی نوشتین؟؟؟؟ نمیدونم چطور همچین برداشتی از حرفای بنده داشتین مگه من درمورد گارانتی اجناس با 50 تومن حرف زدم؟!!!!!

دوست عزیز من فروشنده نیستم ولی علاقه بسیار به بحث لوازم خونگی دارم خدمتون عرض کردم طرفدار شکوفا هم نیستم ولی به شخصه هرچی لوازم از فیلیپس داشتم کارکرد خوبی داشتن اینم بگم همیشه سعی میکنم از فیلیپس جنسای مطرحشو بخرم اینم یه جور دیونگیه دیگه :) در هر صورت عقیده دارم اگه جنسی که میخری از برندهای معروف باشه و اصل هم باشه بندرت خراب میشه، خیلی خیلی کم!!!!
درضمن قیاس بین فیلیپس و مولینکس قیاس مع الفارقه (دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه ..........هر دو جانسوزند، اما این کجا و آن کجا)
فرمودین مولینکس در بیشتر موارد جنس معیوب را تعویض میکنند!!!! باور بفرمایید متوجه نشدم الان این جمله تعریف از مولینکس در مقابل فیلیپسه؟!!!! یا منظورتون اینه که مولینکس قابلیت تعمیر نداره؟!!!
درهرصورت دوست عزیز از عکسای فروشگاهتون بسیاااااار لذت بردم اجناس بسیار زیبا و با ذوق چیدمان شدن اگه گذرمون اونجا افتاد حتمااااا یک سر میام فروشگاهتون به شرطی که تخفیف درست و حسابی بدی خخخخخخخخ .
موفق باشی.
شما حق دارین که به گارانتی در ایران اعتقادی نداشته باشین . من هم مثل شما اجناس گارانتی دار زیادی خریدم و بعد ... !
ولی در چهارچوب گارانتی چنانچه مشکلی پیش بیاد انشالله ما در صدد تغییر دید مردم نسبت به گارانتی هستیم :)
در پایان از توجهتون به تاپیک و دقت ویژتون به تک تک جملاتم تشکر میکنم و امیدوارم شما رو در فروشگاهمون پذیرایی کنیم .
ما در صدد تبدیل گارانتی مکریان به یکی از برترین گارانتیهای ایران هستیم و این مورد هم با صرفا ارزان فروشی میسر نیست . انشالله بتونیم در کنار تعیین قیمتای مناسب خدمات مناسب رو هم ارائه بدیم .
یا علی

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
با سلام. دوست گرامی ماشین لباسشویی توی رنج حدود 2 میلیون چیزی دارین؟

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
با سلام. دوست گرامی ماشین لباسشویی توی رنج حدود 2 میلیون چیزی دارین؟
نه متاسفانه . Gorenje داشتیم حدود 2300 که تموم شده . فعلا لباسشویی با قیمت کمتر از 2800 - 2700 نداریم .

بالا