برگزیده های پرشین تولز

لينك دانلود گالري عكس 4images فارسي

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
لينك دانلود گالري عكس 4images روكسي داره بده منظورم فارسي شده اش است والا تو Cpanel هست
وسوراخ هم نداشته باشه:D

واگر ميشه راهنمايي نصبش رو هم بگيد ممنون ميشم گام به گام

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
فایل زبان فارسیشو اگه دنبالش میگردید.. البته من رو نسخه 1.7.4 تست کردم .. مشکلی بود بفرمایید:blush:

فایل های ضمیمه

• farsi.rar
    21.1 KB · نمایش ها: 24

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
فایل زبان فارسیشو اگه دنبالش میگردید.. البته من رو نسخه 1.7.4 تست کردم .. مشکلی بود بفرمایید:blush:

شما مطمدني اين كامله
برنامه 4images هست؟ وفارسي هم هست؟

اموزش رو هم اگر بگذاريد كه بهتر

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
این که ارسال کردم فایل زبان فارسیه.. خود سیستم + فارسی سازشم الان پیوست کردم.. نصبش آسونه.. مراحلی که میگم رو انجام بدید.. ابتدا یه بانک اطلاعاتی درست کنید.. بعد فایل هایی که من پیوست کردم رو دریافت و از حالت فشرده خارج و تو هاست آپلود کنید.. اگه تو پوشه اصلی آپ کردید آدرس www.site.com رو فراخوانی کنید.. اونوقت نصب شروع میشه.. اطلاعات بانک اطلاعاتی که ساختید رو وارد کنید +نام کاربری و رمز عبور مدیر و شروع نصب رو از پایین صفحه انتخاب کنید.. بعد نصب هم فایل install.php رو پاک کنید..این سیستم که ارسال کردم تمام فارسیه و مشکلی تو تنظیماتش نخواهید داشت ولی اگه سوالی بود بفرمایید

فایل های ضمیمه

• 4IMAGES17.rar
    656.4 KB · نمایش ها: 35

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اقا اگر ميشه وداري لينك چند تا قالب رو هم بديد

راستي الان نصب كردم ميخوام زير مجموعهدرست كنم اين پيغام هي ميده هرچند كارداره درست انجام ميشه ولي همش اين ارور ميده
775 هم گذاشتم
اين هم عكس
6g3ndxf.jpg

و اينجا هم موقع ريختن عكس

6f8pvur.jpg

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سراغ یه چیز دیگه بگرد. اینجور که به نظر میاد زیاد به درد بخور نیست.

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
نه عزیز اتفاقا به درد به خور هست ولی فارسی سازهای اون همه در حد سطل زباله هستن

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه عزیز اتفاقا به درد به خور هست ولی فارسی سازهای اون همه در حد سطل زباله هستن

لطفاً به كسي اينجا توهين نكنيد اگر شما بهترشو داريد بزاريد وگرنه فقط براي ضايع كردن ديگران لطفاً حرفي ديگه نزنيد . كسي كه حرفي ميزنه خودشم عملكردي داري حتماً شما كه چيزي نذاشتي پس معلومه عملكردي هم نداري. بازم دم اين دوستمون گرم كه حداقل يه چيزي داشت مثل خيلي هاي ديگه پولي نكرد به ديگران بفروشه.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
لطفاً به كسي اينجا توهين نكنيد اگر شما بهترشو داريد بزاريد وگرنه فقط براي ضايع كردن ديگران لطفاً حرفي ديگه نزنيد . كسي كه حرفي ميزنه خودشم عملكردي داري حتماً شما كه چيزي نذاشتي پس معلومه عملكردي هم نداري. بازم دم اين دوستمون گرم كه حداقل يه چيزي داشت مثل خيلي هاي ديگه پولي نكرد به ديگران بفروشه.

ممنون دوست عزیز...البته فکر نکنم منظور آقا مجتبی من باشم..ولی این سیستم علاوه بر کارایی خوبش یکم نصب و پیکره بندیش کار داره... انشالله یه سیستم دیگه دارم آماده میکنم اونم رایگان برای دانلود میزارم..

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
شما درست می گین یک کم تند گفتم عذر میخوام
ولی دوست من اگه منظور شما از پولی من هستم لطفا خدمات انجمن من رو مشاهده کنین اگر دیدین من از کسی پول می گیرم اون وقت به من این حرف رو بزنین
اگر منظور شما هم از خدمات کاری مثل فارسی سازی هست من روی سیستم های مختلف کار کردم ولی نه در انجمن خودم بلکه در گروپ های دیگه

// از آقا بهنام عزیز هم عذر میخوام امیدوارم بپذیره , من قصد پائین اوردن ارزش کاریشو نداشتم//

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
اقا اگر ميشه وداري لينك چند تا قالب رو هم بديد

راستي الان نصب كردم ميخوام زير مجموعهدرست كنم اين پيغام هي ميده هرچند كارداره درست انجام ميشه ولي همش اين ارور ميده
775 هم گذاشتم
اين هم عكس
6g3ndxf.jpg

و اينجا هم موقع ريختن عكس

6f8pvur.jpg

دوست عزیز شما پرمشین فایل ها رو روی چند تنظیم کردین؟

بالا