برگزیده های پرشین تولز

ليگ ايران حرفه اي اعلام شد

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشيد ولي صحبتتون خيلي خيلي غيرمنطقي بود!

اصلا ربطي به كارشناس بودن يا نبودن نداره. و كسي هم اينجا نميخواد درباره اين موضوع گارد بگيره كه چرا فوتبال ما رو حرفه اي اعلام كردن! منم گفتم كه از خدا ميخوام سهميه ايران بشه 6 تا! چي بهتر از اين. من دارم ميگم تا كِي قراره اينجا همه چيز با رشوه و ... انجام بشه؟ چرا بجاي اينكارا واقعا فوتبالمون رو حرفه اي نميكنيم.

هر چند ميدونم الان همه ميگن برو بابا شعار نده ولي لااقل پيش وجدان خودمون بدونيم كه دارن بهمون خيانت ميكنن!
موافقم اينجا چي درست انجام ميشه كه اين درست باشه توي همه جيز به مردم داره خيانت ميشه سياسي نشيم . اميدواريم روزي برسه كه هر تيم ايراني يه استاديوم داشته باشه از خودش

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببخشيد ولي صحبتتون خيلي خيلي غيرمنطقي بود!

اصلا ربطي به كارشناس بودن يا نبودن نداره. و كسي هم اينجا نميخواد درباره اين موضوع گارد بگيره كه چرا فوتبال ما رو حرفه اي اعلام كردن! منم گفتم كه از خدا ميخوام سهميه ايران بشه 6 تا! چي بهتر از اين. من دارم ميگم تا كِي قراره اينجا همه چيز با رشوه و ... انجام بشه؟ چرا بجاي اينكارا واقعا فوتبالمون رو حرفه اي نميكنيم.

هر چند ميدونم الان همه ميگن برو بابا شعار نده ولي لااقل پيش وجدان خودمون بدونيم كه دارن بهمون خيانت ميكنن!
اسکورپیون خوبم!
اونهایی که نوشتم، همشون طنز بودند عزیز دل !
زیاد جدیشون نگیر!!

بالا