برگزیده های پرشین تولز

فروش ##### لپ تاپ ،کیس کامل ، مانیتور ، سرور اکبند و استوک با گارانتی #####

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
جناب جامعی احیانا حضوری هم میشه بیام واسه خرید مادربرد یاد شده؟ اگر آره، لطف میفرمایید تلفن و آدرس رو بفرمایید که تو همین هفته مزاحم بشم.
ممنونم

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
جناب جامعی احیانا حضوری هم میشه بیام واسه خرید مادربرد یاد شده؟ اگر آره، لطف میفرمایید تلفن و آدرس رو بفرمایید که تو همین هفته مزاحم بشم.
ممنونم
ادرس براتون پ.خ کردم

shasanam

Registered User
لایک‌ها
80
علیرضا جان گرافیک کوادرو میخوام بالای 128 بیت
هارد یک ترا یا دو ترا آک هم اگه داری میخرم
رم ddr3 هم اگه داری خریدارم از باس 1600 به بالا
سی پی یو و ماین بورد 1155 دست دوم هم خریدارم
لطف کن قیمتها را برام بفرست

MABSEL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رم قدیمی SD PC133 هم موجود دارید؟ 256 یا 512 +قیمت. ممنون!

shasanam

Registered User
لایک‌ها
80
سلام علیرضا جان خوبی امروز در مورد کیسهای دل باهات صحبت کردم بهم قیمت دادین ولی همکارات تو بازار کامپیوتر ایران کمتر گفتن
لطفا قیمت آخر را تو پیام خصوصی بهم بگین اون مدلی که سی پی یو 9550 داره اگه باهام راه بیان به تعداد 10 شایدم بیشتر میخوام

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام علیرضا جان خوبی امروز در مورد کیسهای دل باهات صحبت کردم بهم قیمت دادین ولی همکارات تو بازار کامپیوتر ایران کمتر گفتن
لطفا قیمت آخر را تو پیام خصوصی بهم بگین اون مدلی که سی پی یو 9550 داره اگه باهام راه بیان به تعداد 10 شایدم بیشتر میخوام
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون
همون طور که بهتون حضوری گفتم من با گارانتی می فروشم قیمتی که گفتم بر اساس گارانتی بود تو مرکز کامپیوتر ایران هیچ فروشگاهی با گارانتی نمی فروشه وکلا سه نفر هستند که کیس دل دارند که یکی از این سه نفر از خود ما خریداری می کنه اون دوتای دیگه هم قیمت بالا گذاشتن

Last edited:

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
علیرضا جان باور کن سود نمیکنه واسم خداشاهده اگه منفعتی داشت صبر نمیکردم قیمت را کم کن تا خرید کنم
اگه راه داشت کم می کردم . پایین ترین قیمت ممکن بهتون گفتم .پایین تر از این صرف نمی کنه

A-H Entertainment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تعداد 5 عدد مانیتور میخوام لطفا مدل 17 یا 15 اینچ با قیمت و مشخصات لطفا
سپاس

hamedperfects

Registered User
لایک‌ها
18
خدا قوت رفیق لپ تاپ دست دوم چیزی تو دست و بالت هست؟...مرسی یا علی

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
اگه درایور چک کردید درست نصب شده مشکل از ویندوز نباشه . 35 تومن هزینه داره اگه درست بشود
داخل اسلات بالایی که میزارم هنگم میاد..تازگیا ارور صفحه مانیتور رو یه خاموش روشن میکنه.. رو pc دیگمم امتحان کردم این ارور رو اونجام میده..فلش پلیر رو نصب میکنم بدتر میشه... قبلا اینجوری نبود...یه چندماهی میشه اینجوری شده..
فقط درست بشه..مشکلی نیست...الان من چیکار کنم...براتون پست کنم؟ ادرس پستی رو لطف میکنید پ خ کنین..

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
دادا هارد لپ تاپی دسته دوم خوب چی داری؟قیمت؟مشخصات؟

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
داخل اسلات بالایی که میزارم هنگم میاد..تازگیا ارور صفحه مانیتور رو یه خاموش روشن میکنه.. رو pc دیگمم امتحان کردم این ارور رو اونجام میده..فلش پلیر رو نصب میکنم بدتر میشه... قبلا اینجوری نبود...یه چندماهی میشه اینجوری شده..
فقط درست بشه..مشکلی نیست...الان من چیکار کنم...براتون پست کنم؟ ادرس پستی رو لطف میکنید پ خ کنین..
بازم بهتون بگم شاید درست بشه شاید درست نشود اگه مشکلی ندارید ادرس براتون پ.خ کنم

بالا