برگزیده های پرشین تولز

مزایده لپ تاپ لنوو i3 نسل 5 (قیمت بسیار بسیار عالی فقط 2.300.000 !!!)

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
Lenovo IdeaPad 100-15IBD Intel i3 5005U/15.6" Glossy/4GB/500GB/Intel HD Graphics 5500

به نسبت کارکرده بودن و سال ساخت سالم و تمیز هست و تمام تست های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری را پاس کرده (بازم اگر تست یا بررسی خاصی مد نظرتان هست حتما قبل از اقدام به خرید درخواست بدید)
جعبه ندارد
آداپتور دارد
باتری دارد

قیمت پایه : 2.300.000 هزار تومان
گام افزایشی : 50 هزارتومان
پایان مزایده : 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد (البته به استثنای روزهای تعطیل که محاسبه نمیشه)
فروش فوری : 2.550.000 هزار تومان

(تصاویر را ملاک خریدتان قرار بدید)
از ظاهر بعضی پیچ های زیر دستگاه به نظر دستگاه قبلا باز شده باشه البته مطمئن نمیشه نظر داد که باز شده یا خیر ممکنه تا حالا باز نشده باشه!
دستگاه کاملا سالم هست و در شرایط عالی هست و تمام تست ها را پاس کرده
تصویر سلامت هارد هست مدل هارد هم داخل تصاویر مشخصه (کارکرد هارد طبق عکس کمتر از 45 روز)
سلامت باتری حدود 70 درصد هست که یعنی خیلی خوب و بسیار خوب نگه میداره
تست 100 درصدی کیبورد هم داخل تصاویر هست

نقطه های کمی روشن تر (هاله) و رد کیبورد بسیار کم و نا محسوسی روی صفحه هست که خیلی سعی کردم توی تصاویر نشون بدم توی زمینه سفید (همیشه هاله های سفید در زمینه های سفید بیشتر دیده میشن) سعی کردم توی تصاویر مشخص کنم ولی خللی در کارکرد ایجاد نمیکنه و با این قیمت عالی و سخت افزار مناسب کاملا قابل چشم پوشی هست و شاید خیلی از افراد عادی متوجه این نقاط نشن اما در هر صورت باید عنوان می شد ;)

lenovo (1).jpg lenovo (2).jpg lenovo (3).jpg lenovo (4).jpg lenovo (5).jpg lenovo (6).jpg lenovo (7).jpg lenovo (8).jpg lenovo (9).jpg lenovo (10).jpg lenovo (11).jpg lenovo (12).jpg lenovo (13).jpg lenovo (14).jpg lenovo (15).jpg lenovo (16).jpg lenovo (17).jpg lenovo (18).jpg

@baned71
@hossein137
@sara100
مزایدات استثنایی دیگر که پیشنهاد میشه

پا نوشت)
1- روش ارسال ،هزینه و مسئولیت ارسال بر عهده خریدار هست
2- برنده مزایده اگر خرید را انجام ندن امتیاز منفی براشون درج میشه و به نفرات قبلی پیشنهاد داده میشه (مگر اینکه خریدار فوری داشته باشه)
3- تصاویر و توضیحات تا جایی که ممکن بوده از تمام زوایا و جزئیات ارائه شده بازم اگر نکته ای یا سوالی یا مشکلی در مشخصات و... بود که فراموش کردم اطلاع بدید تا تصحیح بشه و اگر به تصاویر بیشتر یا حتی تست و فیلم از کارکرد و... نیاز بود بفرمایید تا قرار بدم (شاید نکته ای از نظر شما مهم و اولویت دار باشه ولی از چشم من جا مانده باشه پس قطعا قبل از خرید بپرسید تا اگر نیاز به تست یا تصویر و فیلم بود براتون قرار بدم)

بالا