برگزیده های پرشین تولز

لیدی گاگا در ژاپن

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
جالب اینجاست این بشر شیرین بالای 50 رو داره! عکس بدون میک آپش رو گوگل کنید خودتون متوجه می شید!
بعد با اعتماد به نفس می گه 26 سالشه!!!!!

اره با توجه به عکس زیر متوجه میشی 50 سال رو شیرین داره
4330663_500x835.jpg

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
قیافش شبیه گ* میمونه

ولی من آهنگاشو خیلی دوز می دارم :X:X:X

gonna be ok... dada do do ... JUST DANCE ! spin that record babe ... dada dodo JUST DANCE !

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
همین انترا (انتر ها) هستن که گند میزنن به دنیای موسیقی !

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
همین انترا (انتر ها) هستن که گند میزنن به دنیای موسیقی !
البته توی دنیا موسیقی ما ایرانیها از این انترها تا دلت بخواد ریخته!
از دو جنس :D

مثلا اینارو ببین حالشو ببر :دی :دی

تضمینی ری*دنت میگیره :دی

M-A4.jpg

A31.jpg

Hashim.jpg

Last edited:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
جان من وردار عکسا رو !!
:puke:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
نام کامل او استفانی -ژوان – انجلینا- گرمانوتا می باشد وقتی چهار ساله بود شروع به نواختن پیانو کرد در سن سیزده سالگی اولین اهنگ خود را نوشت چند سال بعد با کمی تغییر ان را در برنامه میکروفن ازاد اجرا کرد.این اولین اجرای او در حضور همگان وهمچنین سکوی پرتاب موفقیت هایش بود.درسن هفده سالگی به دانشگاه هنر و موسیقی نیویورک راه یافت در انجا بود که به صورت حرفه ای به نوشتن شعر مشغول شد.در سن نوزده سالگی اولین قرارداد کاری خود را با کمپانی دف جم رکورد بست.اما چند ماه بعد از کمپانی بیرون انداخته شد.او در این هنگام مشغول اجرا در پایین شهر و کلوب های زیر زمینی شد این مقارن بود با اولین تجربه اش با استفاده از مواد مخدر در حین اجرا بر روی صحنه.
لیدی گاگا در این زمان بسیار شکننده و عصبی به نظر می رسید .مدتی بعد در چندین پروژه اهنگ نویسی برای خواننده پاپ بریتنی اسپیرز و همچنین گروه پاپ پوسی کت دالز شرکت کرد.
اما موفقیت اصلی وی در سال 2008 هنگام تهیه البوم ( مشهوریت ) به اوج رسید.اولین اهنگ این البوم (فقط برقص) نام داشت که در اپریل 2008 بیرون امد در ان روز ها کمتر کسی فکر می کرد که این البوم از طرف یک خواننده گمنام بتواند رکورد ها از چنگ غول های موسیقی پاپ و یا ار اند بی برباید.این البوم توانست نقد های مثبت فراوانی را از ان خود کند.در دو هفته اول این البوم فقط 24000 نسخه فروش کرد که به گمان همه (اکثریت کسانی که در کار تهیه موزیک هستند و حتی طرفدارن موسیقی) یک شکست تجاری به تمام معنا برای تهیه کنندگان و حتی خود کمپانی اینتراسکوپ بود.تقریبا دو هفته از پخش موزیک ویدئو (فقط برقص)گذشته بود که این اهنگ توانست در بسیاری از کشور ها در اروپا جز 10 موزیک ویدئو برت باشد به دلیل پخش موفق ویدئویی تک اهنگ اول دومین اهنگ البوم هم با نام( پوکر فیس) بیرون امد این بار این اهنگ جز 10 اهنگ برتر سایت بیلبورد قرار گرفت و همچنین ویدئو ان تا مدت ها بر روی کانال های موسیقی پخش می شد.همه چیز عالی به نظر می رسید و در این زمان بود که اهنگ (فقط برقص)نامزد دریافت جایزه گرمی شد.
اما یکی از دلایل موفقیت لیدی گاگا مطمئننا حضور تهیه کننده ای مسلط بر کار بود. رد وان تهیه کننده سوئدی که یکی از پایه های موفقیت لیدی گاگا در عرصه جهانی بود.رد وان به عنوان تهیه کننده اصلی این البوم بسیاری از ترک های البوم را به تنهایی درست کرد
از جمله سه اهنگ اصلی البوم (فقط برقص) (پوکر فیس)(بازی عشق)
دو تک آهنگ Just Dance و Poker Face به آهنگ های شماره یک بین المللی بدل شدند و Just Dance حتی نامزد بهترین آهنگ رقص در پنجاه و یکمین دوره جوایز گرمی نامزد شد.
در مراسم اهدای جوایز موسیقی بریتز ۲۰۱۰، لیدی گاگا با سه جایزه، بیشترین جوایز سال را از آن خود کرد.
جایزه بهترین آلبوم بین المللی برای آلبوم شهرت (Fame )، بهترین خواننده در سطح بین المللی و بهترین نوآوری در اجرا در سطح بین المللی به لیدی گاگا اهدا شد.

Last edited:

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
من معتقدم که زنان نمی تونن تو موسقی با مردا رقابت کنن ( به دلایل خاصی که دارم که اصلا هم به مرد سالاری و این مدل طرز فکرا مربوطه نمی شه ) ... حالا چه برسه به اهنگای آب گوشتی این ...

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
اینطور که فهمیدم عکس های تخیلی تو این تاپیکه خدارو شکر که لود عکسهام disable بود:دی

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اره با توجه به عکس زیر متوجه میشی 50 سال رو شیرین داره
4330663_500x835.jpg

اگه از این لحاظ نگاه کنی میشه گفت 50 رو داره

wt5jecrdxcymrsalyylv.jpg

a1sfsum0mnpyjg38suj.jpg

ولی از این لحاظ که شما بررسی کردی میشه یه تخفیفی داد
tupz3jm82h2zlrhpgmqe.jpg

w0saco2ubttbxh0ohhom.jpg

پ ن : ثبت نام کلاس لیدی گاگا شناسی به زودی آغاز میشه زیر نظر اساتید مجرب

پ ن : حداقل یه آهنگشو بگذاریم ملت بدونند چرا مشهور شده ؟

جهت دانلود کلیک بفرمائید

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اگه از این لحاظ نگاه کنی میشه گفت 50 رو داره

wt5jecrdxcymrsalyylv.jpg

a1sfsum0mnpyjg38suj.jpg

ولی از این لحاظ که شما بررسی کردی میشه یه تخفیفی داد
tupz3jm82h2zlrhpgmqe.jpg

w0saco2ubttbxh0ohhom.jpg

پ ن : ثبت نام کلاس لیدی گاگا شناسی به زودی آغاز میشه زیر نظر اساتید مجرب

پ ن : حداقل یه آهنگشو بگذاریم ملت بدونند چرا مشهور شده ؟

جهت دانلود کلیک بفرمائید

آفنر رزا
فیض بردیم :lol:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
زنه یا مرد ؟

این چی میگه ؟

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که هرچی فکر کردم دلیل این همه فحشی که این بنده خدا (3 ج*سه در بعضی اوقات 4 ) از پرشین تولز خورد رو پیدا نکردم.

تنها دلیلی که امکان داره ، اینه که موزمار بخاطر لیدی گاگا از پرشین تولز رفته و اینه که همه باید بهش فحش بدن !

به سلامتی عملیات تخریب ساسی و لیدی گاگا که تموم شد. نفر بعدی کیه؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
من که هرچی فکر کردم دلیل این همه فحشی که این بنده خدا (3 ج*سه در بعضی اوقات 4 ) از پرشین تولز خورد رو پیدا نکردم.

تنها دلیلی که امکان داره ، اینه که موزمار بخاطر لیدی گاگا از پرشین تولز رفته و اینه که همه باید بهش فحش بدن !

به سلامتی عملیات تخریب ساسی و لیدی گاگا که تموم شد. نفر بعدی کیه؟
دیوس مونتان

بالا