لیست به روز شد =>_▂▃▅▇█▓▒ فروش ویژه فیلم با وضوح 4K روی هارد | Ultra HD HDR - 3840 x 2160 ▒▓█▇▅▃▂_

ACTION_GAMER

فروشنده معتبر [؟]

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بیش از 300 عنوان فیلم و مستند با کیفیت 4K

(17 ترابایت)

دانلود لیست

نمونه کیفیت ها:

نحوه فروش:

• فروش دیتا فقط بر روی هارد انجام میشه.
• حداقل دیتای درخواستی معادل 300 گیگ هست.
• دوستانی هم که هارد ندارند، میتونم به قیمت روز از بازار واسشون تهیه کنم و بفرستم

نحوه تحویل هارد:

• دوستانی که تهران هستن میتونن به صورت حضوری هارد رو تحویل بدن
• دوستان شهرستانی هم میتونن هارد رو پست کنند
• تحویل هارد هم در تهران حضوری یا پیک و در شهر های دیگر با پست پیشتاز ارسال خواهد شد
• هزینه پست هم با خریدار محترم خواهد بود

هزینه کپی :

هزینه کپی عناوین 4K گیگی 100 تومان (یک ترابایت 100 هزار تومان)

تماس:

Email: [email protected]
Telegram ID : @ACTION_GAMER
Telegram Channel: https://telegram.me/DataHd

کانال تلگرامی مربوط به فیلم های فورکی (کاور و توضیحات مربوط به فیلم ها)
[email protected]
09124967998

فایل های ضمیمه

Last edited:

baxon

Registered User
سلام و عرض ادب و احترام.
راستش یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینه چرا هم شما و هم عزیزان دیگر دیتا فروش قیمت دیتای فور کی رو بالاتر اعلام میکنند؟
خوب همون طور که میدونیم و میدونید این دیتا از تورنت دانلود میشه و شرایط تورنت برای همه ی فایلا یکسان هست یعنی چه شما 2 ترا فیلم فورکی بگیری یا فول اچ دی یا اس دی واسه ترکر ((هیچ)) فرقی نمیکنه و فقط باید نسبت اپلود به دانلود رعایت بشه و .. که قطعا خودشما از من خیلی واردتر هستید.الانم همه ترکرا از دم دستی ترینشون مثل ای پی تورنت گرفته تا تاپ ترینشون مثل ahd وhbt دارن اپلود میکنند این فیلمارو و بحث سخت بودن دسترسی و رسیدن به این فیلما کاملا منتفی هستش.
میمونه بحث ترافیک مصرفی که بعید میدونم بابت دانلود هر گیگ فیلم فورکی هزینه بیشتر بگیرن:D
حالا چرا هر گیگ فیلم فور کی گرون تر میدن من موندم..
اینم بگم که اصلا و ابدا منظورم صاحب این تاپیک نیست که همه کم و بیش اینکارو میکنند خودم از صاحب تاپیک خرید داشتم و بسیار انسان شریف و کاردرستی هستند ایشون..... کلا تو گلوم گیر کرده بود این حرفا:D
اگه طولانی شد ببخشید...

Last edited:

ACTION_GAMER

فروشنده معتبر [؟]
سلام و عرض ادب و احترام.
راستش یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینه چرا هم شما و هم عزیزان دیگر دیتا فروش قیمت دیتای فور کی رو بالاتر اعلام میکنند؟
خوب همون طور که میدونیم و میدونید این دیتا از تورنت دانلود میشه و شرایط تورنت برای همه ی فایلا یکسان هست یعنی چه شما 2 ترا فیلم فورکی بگیری یا فول اچ دی یا اس دی واسه ترکر ((هیچ)) فرقی نمیکنه و فقط باید نسبت اپلود به دانلود رعایت بشه و .. که قطعا خودشما از من خیلی واردتر هستید.الانم همه ترکرا از دم دستی ترینشون مثل ای پی تورنت گرفته تا تاپ ترینشون مثل ahd وhbt دارن اپلود میکنند این فیلمارو و بحث سخت بودن دسترسی و رسیدن به این فیلما کاملا منتفی هستش.
میمونه بحث ترافیک مصرفی که بعید میدونم بابت دانلود هر گیگ فیلم فورکی هزینه بیشتر بگیرن:D
حالا چرا هر گیگ فیلم فور کی گرون تر میدن من موندم..
اینم بگم که اصلا و ابدا منظورم صاحب این تاپیک نیست که همه کم و بیش اینکارو میکنند خودم از صاحب تاپیک خرید داشتم و بسیار انسان شریف و کاردرستی هستند ایشون..... کلا تو گلوم گیر کرده بود این حرفا:D
اگه طولانی شد ببخشید...
سلام خوبی ؟ ارادت
جدای از بحث دانلود ،علتش جدید بودن و حجیم بودن اینجور فیلم ها هست
درسته توی ترافیک مصرفی فرقی نداره ولی دانلود و نگه داری اینجور فیلم ها هم دردسر های خودش رو داره.
خاطرم هست چند سال پیش که تکنولوژی 3D تازه امده بود و خیلی هم سر و صدا کرد، فیلم هاش رو تا 200 - 300 هزار تومن روی بلوری (ارجینال) میفروختن.
با یه سرچ کوچیک متوجه میشید که داخل بعضی سایت ها فیلم های 4K رو نه به صورت گیگی(کیلویی)، بلکه دونه ایی 10 تا 30 هزار تومن دارن میفروشن.
در مورد قیمت گیگی 100 تومن که تو تاپیک زدم به نظرم پاینترن قیمتی هست که برای فیلم 4K تو این بازار میشه در نظر گرفت.
این دیگه انتخاب خود خریدار هست که دردسر های دانلود 60-70 گیگ برای یک فیلم رو متحمل بشه یا اینه برای یک فیلم 50-60 گیگی 5-6 هزار تومن پرداخت کنه.
البته اگه قیمت الان رو نسبت به اون زمانی که این فیلم ها تازه امده بود مقایسه کنید میبینید که قیمت ها کاملا افت کرده.
همونطور که قیمت TV های 4K اون اوایل خیلی بالا بود و استقبال زیادی نمیشد و الان در حل حاظر تفاوت زیادی با فول اچ دی نداره و منطقی تره که 4K خریداری بشه
شما با 3 میلیون تومن میتونید یه تلویزیون 50 اینچ 4K بخرید!
فیلم های 4K کم کم داره تعدادشون روز به روز بیشتر میشه(که خیلی خوبه)
کنسول های PS4 Pro و ایک باکس وان ایکس هم از وضوح 4K , HDR پشتیبانی میکنند
همین موارد باعث میشه کم کم در اینده این جور فیلم ها عادی بشه و قیمت هاش هم منطقی تر.

در خدمتیم

Last edited:

ACTION_GAMER

فروشنده معتبر [؟]
ضمنا این موارد هم در اینده به لیست اضافه خواهد شد
فیلم های جدید با انکودر محبوب FraMeSToR و KRaLiMaRKo که به صورت REMUX هستن.

Last edited:

kolange

Registered User
سلام. من فیلم‌های 1080 میخوام، دارید؟ ارشیو سال‌های 2016-15-14-13

ACTION_GAMER

فروشنده معتبر [؟]
Peter Jackson brought the fantastical world of Middle Earth to life in ‘The Hobbit’ and ‘The Lord of the Rings’ trilogies. Gazing over the incredible landscapes of Rivendell, Mordor, and the Shire would be a visual feast in 4K. As of yet there have been no announcement from Warner or New Line on an Ultra HD release. These two series would benefit immensely from HDR/Vision and Dolby Atmos or DTS:X.
طبق متن فوق
هنوز اطلاعیه خاصی از کپانی وارنر ویا New Line مبننی بر انتشار مجموعه هابیت ها و ارباب حلقه ها منتشر نشده.
تمام کیفیت های 4K موجود از این دو مجموعه در حال حاضر فیک هستن.
در صورت انتشار نسخه اصلی، حتما به ارشیو اضافه خواهد شد.

sobhan alami

کاربر تازه وارد
سلام خسته نباشید اقا حمید سال نو مبارک:)

من تایپیک قبلیتونو پیدا نمیکنم هر چی میگردم ... :D

میشه لطف کنید بدید

sobhan alami

کاربر تازه وارد
سلام ...خسته نباشید ;)

لیست جدیدتون کی اپدیت میشه ؟:general105:

بی صبرانه منتظرشم

vahidtools

Registered User
سلام . هارد 8 ترا بفرستیم همه رو بزنی چند در میاد نهایتا ؟

soroushabd

کاربر تازه وارد
سلام راستش یه سوال ذهنمو درگیر کرده در مورد تورنت و کار شما یک . حجمی که اپلود میکنید نباید تکراری باشه؟(قبلا در تورنت اپلود شده باشه؟)2.دانلود و اپلود در تورنت در چه صورت رایگان میشه(اصلا میشه رایگان اپ کرد رایگان دان کرد؟) ضمنا شما این 200 ترابایت حجمو نگهداری میکنید یا بعد از ارسال هر هارد دانلود میکنید ؟؟ 4.شما اگه 10گیگ اپ کنید حق دارید 10 گیگ دان کنید؟ و دسترسی به فیلم های قبلا لیست شده(در برابر اپلود)رو همیشه دارید؟
لطفا جواب بدید

ACTION_GAMER

فروشنده معتبر [؟]
سلام راستش یه سوال ذهنمو درگیر کرده در مورد تورنت و کار شما یک . حجمی که اپلود میکنید نباید تکراری باشه؟(قبلا در تورنت اپلود شده باشه؟)2.دانلود و اپلود در تورنت در چه صورت رایگان میشه(اصلا میشه رایگان اپ کرد رایگان دان کرد؟) ضمنا شما این 200 ترابایت حجمو نگهداری میکنید یا بعد از ارسال هر هارد دانلود میکنید ؟؟ 4.شما اگه 10گیگ اپ کنید حق دارید 10 گیگ دان کنید؟ و دسترسی به فیلم های قبلا لیست شده(در برابر اپلود)رو همیشه دارید؟
لطفا جواب بدید
سلام
عزیز فکر میکنم شما درست در جریان نحوه فروش قرار نگرفتید
فروش عناوین موجود روی هارد انجام میشه و کاری به تورنت و اپلود یا چیزی شبیه اون نداره

mostafa.am

کاربر تازه وارد
سلام. من به شماره شما پيامك دادم . اگر ممكنه آدرس رو لطف كنيد يه هارد ٥٠٠ داشتم ميخواستم زحمت بكشين برام پرش كنيد.

بالا