برگزیده های پرشین تولز

لیمیت شدن حساب paypal دبی

HAMIDI72

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من یه حساب وریفای شده دبی داشتم که دیروز Limit شد و الان مدارک برای تایید آدرس ازم میخواد :(:(:(
کسی میدونه باید چه کنم ؟ و همجنین کسی هست که رفع محدودیت کنه ؟ اگه اینکارو میکنه هزینه کارش چقدر هست ؟

ممنون فقط خیلی نیاز دارم چون 2 تا از پرداخت هام که مربوط به سرور بوده به این علت معلق شده و الان یکی از سرور هام suspended شده و خیلی خیلی لنگ اینم . ممنون میشم اگه کسی کمک کنه:(

Genius-Iran

Registered User
لایک‌ها
2
توی همین سایت هستند کسانی که این کار رو می کنن

Shahroodnet یکی از اونهاست

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام
من یه حساب وریفای شده دبی داشتم که دیروز Limit شد و الان مدارک برای تایید آدرس ازم میخواد :(:(:(
کسی میدونه باید چه کنم ؟ و همجنین کسی هست که رفع محدودیت کنه ؟ اگه اینکارو میکنه هزینه کارش چقدر هست ؟

ممنون فقط خیلی نیاز دارم چون 2 تا از پرداخت هام که مربوط به سرور بوده به این علت معلق شده و الان یکی از سرور هام suspended شده و خیلی خیلی لنگ اینم . ممنون میشم اگه کسی کمک کنه:(

سلام دوست عزیز من کمتر به این تاپیک سر میزنم . به همین دلیل پستتون رو دیر دیدم. اگر هنوز دیر نشده باشه و بشه کاری کرد میتونم کمکتون کنم. براتون پیغام هم گذاشتم.

ارتباط سریع: [email protected]

موفق باشید

simao

Registered User
لایک‌ها
3
اگه منظورت یوتیلیتی بیل هست من برات انجام میدم ولی باز شدن اکانتت یا نشدنش با خودت هست [email protected]

بالا