برگزیده های پرشین تولز

لینک بیلدینگ به روش پست مهمان معکوس

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لینک بیلدینگ به روش پست مهمان
، راهکاری شناخته شده برای دریافت بک لینک های با کیفیت است.
خیلی از افراد و متخصصان سئو اعتقاد دارند که بک لینک هایی که به کمک پست مهمان بدست می آیند، دیگر ارزشی ندارند اما من شخصا مخالفم!
علت اینکه امروزه از ارزش پست مهمان کم شده، سواستفاده هایی است که توسط برخی ها صورت گرفته اما اگر ما به درستی از این روش استفاده کنیم، خیلی راحت می توانیم بک لینک با کیفیت دریافت کنیم.

اما به جز روش پست مهمان، روش دیگری وجود دارد به نام روش «پست مهمان معکوس»

اساس کلی روش پست مهمان بر دو رکن است :
1) شخصی که پست مهمان می پذیرد.
2) شخصی که پست مهمان ارسال می کند.

در روش معمول ما به عنوان شخصی که پست مهمان ارسال می کند عمل می کنیم و یک محتوای عالی و یونیک را نوشته و برای شخصی که پست مهمان می پذیرد ارسال می کنیم و به این طریق برای وبسایت خود لینک بیلدینگ انجام می دهیم.
فرد مقابل نیز محتوای ما را منتشر می کند و به سئو وبسایت خود کمک می کند و ترافیک هم جذب می کند.

bussines.png

حال فرض کنید برعکس این کار را انجام بدهیم!

یعنی از افراد پست مهمان بپذیریم و در سایت خود به اشتراک بگذاریم!
بنظر شما چه اتفاقی می افتد؟

به احتمال 99% فرد مقابل به مطلب خود که در وبسایت ما منتشر شده است لینک می دهد! این یک قانون طبیعی است!
افراد دوست دارند محتواهایی که مربوط به خودشان است را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارند.

بنابراین در این روش ما می توانیم ترافیک بسیاری از این طریق جذب کنیم چرا که به احتمال 99% فرد مقابل لینک مقاله ای که برای ما نوشته است را در شبکه های اجتماعی خود منتشر می کند.
همجنین ممکن است درون وبسایت خود لینک به مقاله ما بدهد تا کاربران وبسایتش بتوانند مقاله او را در وبسایت ما بخوانند.

بنابراین در این راهکار که من نام آن را لینک بیلدینگ به روش پست مهمان معکوس گذاشته ام، می توانید به گونه دیگری بک لینک دریافت کنید. اگرچه قطعیتی در دریافت بک لینک به این روش وجود ندارد اما احتمال 99% وجود دارد!
همچنین نکته مثبت دیگر این که به کمک این روش ترافیک بیشتری می توانیم روانه وبسایت خود کنیم.

امیدوارم از این روش لذت برده باشید.
چندین و چند روش لینک بیلدینگ دیگر نیز به این شکل دارم که همه آنها را در یک رفرنس آموزشی جامع تحت عنوان آموزش جامع لینک سازی خارجی و داخلی آورده ام. توصیه می کنم همین الان این مقاله را بخوانید.

(درباره پست مهمان معکوس بیشتر بخوانید...)

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چه جالب بود
اين روش اسپم به حساب نمياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه دوست عزیز! چرا اسپم؟
از یک نویسنده پست مهمان دریافت کردید! محتوای ارزشمند تولید کرده براتون و کلی هم بازدیدکننده براتون آورده!
کاملا خوب !

بالا