برگزیده های پرشین تولز

لینک کردن تگ های H خوبه یا بد؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
داخل صفحه مطلب a کلمه کلیدی اصلی a را به لینک مطلب a لینک کردم
خب این که همون لینک سازی داخلیه ولی چرا یوآست ارور میده که "شما به برگه دیگری با کلمه کلیدی اصلی لینک کرده اید شما به این برگه نیاز به رتبه دادن دارید برایش. تمرکز کنید برای تغییر این که شما میخواهید حتما برگه را رتبه بندی کنید"
الان باید چه کار کرد؟!

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و خسته نباشید

:general705: دوست عزیز شما خودتون دارید میگید کلمه اصلی که خود این موضوع قسمت های اصلی میباشند خوب از نظر شما این روند اشتباه بوده به دلیل این که ما تو سئو همیشه یک نکته کلیدی داریم محتوایی که مرده هستند تلاش کنید برای زنده کردن محتوا نه اینکه محتوایی که امتیاز بالایی دارند بهای بیشتری بهش بدیم .

:general105: البته اینم بگم افزونه ها همیشه یک سری نکته ها جلوی پای شما قرار میدن که تنها شما مثل یک روبات باید پاسخگو باشید زیاد توجه نکنید ..

:general601: موفق باشید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
:) با سلام و خسته نباشید

:general705: دوست عزیز شما خودتون دارید میگید کلمه اصلی که خود این موضوع قسمت های اصلی میباشند خوب از نظر شما این روند اشتباه بوده به دلیل این که ما تو سئو همیشه یک نکته کلیدی داریم محتوایی که مرده هستند تلاش کنید برای زنده کردن محتوا نه اینکه محتوایی که امتیاز بالایی دارند بهای بیشتری بهش بدیم .

:general105: البته اینم بگم افزونه ها همیشه یک سری نکته ها جلوی پای شما قرار میدن که تنها شما مثل یک روبات باید پاسخگو باشید زیاد توجه نکنید ..

:general601: موفق باشید
از نظر شما یوآست بهتره یا all seo ؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) از نظر من افزوونه سئو یک رابطه بین سایت شما و دنیای بیرون هست هر کدام از این افزونه ها کار بخصوص خود را انجام خواهند داد ولی من بیشتر برای مشتری ها و خود دکووب از افزونه All in استفاده میکنم به دلیل این که یکمی اختصاصی سازی میکنه .

بالا