برگزیده های پرشین تولز

ماجرای عجیب و غریب بن شدن من!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

On Parole

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من وقتی تو این سایت اومدم بیشتر هدفم کار کردن در انجمن های برنامه نویسی بود ولی کمکم که اومدم
بخش گفتگوی آزاد رو دیدم ، دیدم اینجا انگار یکم با جاهای دیگه فرق داره ، انگار یه مقدار آزاد تر هست
رو همین حساب به این بخش علاقه مند شدم . واقعآ فکر کرده بودم این پی تی یه فروم آزاد هست
و این فروم رو به دوستانم توصیه می کردم ولی کم کم با این حرکات برخی مدیران نظیر همین آقای شیرازی
از این فروم یه مقدار زده شدم
آیا واقعآ درسته با یه کاربر که با یه نیت خوبی می آد تو سایت اینطوری برخورد بشه ؟
آیا واقعآ درسته که از کاربرا ابزاری استفاده شه و وسله ایجاد ترافیک برای سایت بشن ؟
همونطور که آدم تو دنیای واقعی عزت و احترام داره باید تو دنیای مجازی هم با عزت احترام باش برخورد بشه
صرف اینکه هویت کاربر مشخص نیست دلیل نمی شه که هر گونه رفتاری آدم باش بکنه
ما اینجا شنیده بودیم که قبل از بن کردن اول کارت می دن و اخطار و بعد بن می کن
ولی تجربه ای که خودم داشتم خلاف این بود . آیدی اولم که بطور دایمی و بدون هیچ اخطاری بن شد
و آیدی دومم هم به دلیل انتقاد از مدیر مربوطه بن شد اونم به طوری دایمی و دلیلی برای بن کردن ذکر نشده بود !
قدر این انرژی که تو انجمن و کاربران هست رو باید دونست و اگر کسی این انرژی رو از بین ببره
اون بیشتر می تونه ناشی از یه مدیر بد باشه تا کاربر بد . چون کابر یه نفره و اگه خراب کاری کنه جلوش گرفته می شه
و قضیه گسترده نمی شه ولی یه مدیر که اینگونه کار کنه تاثیرش رو کل انجمن هست و جو انجمن رو خراب می کنه
مثلآ وقتی کاربر می بینه اینجا یه مدیری هست که اجازه نقد و انتقاد رو بسته مسلمآ زغبت نمی کنه تو این سایت
فعالیت کنه !
امیدوارم به این وضع رسیدگی بشه البته با انصاف ! چون با این وضعی که پیش می ره جایی که ضرر عمده رو می بینه
سایت هست ! کاربر وقتی می بینه ارزشش دونسته نمی شه مثلما از فعالیت تو سایت صرف نظر می کنه !
بهتره مدیرانی که خودشون می دونن یه مقدار رو کارشون تجدید نظر کنن ! اگه واقعآ مدیری از بن کردن کاربرا لذت
می بره و حاضر نیست بابتش جواب گو باشه وعدالت رو بر پا کنه و بخواد مشکلات و چیزهای دیگش رو در اینجا خالی کنه بهتره به جای
ضربه زدن به افراد خودش رو به یه روان شناس معرفی کنه
همینطور که چنین مدیرانی وجود داره مقابلش یه سری مدیران وجود دارن که نیتشون پاک هست و دارن
بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنن و باید قدرشون رو دونست . مدیر کسی هست که همه قبولش دارن
نه کسی که همه ردش می کنن . مسلمآ یه مدیر تا افراد زیر دستش ازش راضی نباشن نمی تونه هیچ وقت مدیرت
کنه .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
و كسي از نيامدن بهمن ( pilot ) - سعيد ( مدير محترم برنامه نويسي ) - بهروز كاشاني ( مدير محترم شبكه ) سخني به ميان نياورد .

جدا ؟

حالا جناب شايان كجا هستند كه پاسخگو باشند ؟
آيا حمايت از يك مدير ارزش از دست دادن اين همه مدير و كاربر خوب رو داره ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ايديش واقعا قرضي!تا حالا ده تا صاحب داشته!;)

تهمتا اثبات ارتباط شما ها خيليم غير ممكن نبود به هر حال من منظورم تلاش برا هك كردن يه مدير بود كه باعث شد به داريوش گير بدن و.....بعدشم بهت به كي شكايت مي كردمن !تنها مديري كه ممكن بودبنت كنه همين جناب شيرازي بود كه خوب تا قبل از بن شدن اون پي ام كذايي رابطتون چندان بد نبود!حداكثر كار من افشاي چهره واقعيت برا يوزرا و... بود!

و اما اصل موضوع(بقيه اينا باعث بن شدنت نمي شدن!)
من واقعا فكر مي كردم داري بلف مي زنه بچه مردمو بترسوني!در مورد عدم حضور علي و بهروزم فكر مي دونستم اين دوتا و همين طور جناب شيرازي سر پرونده جناب عالي قهر كردن و.. (برام عجيب بود چون تو موردي مثل اين مديرابايد طرف مديرو بگيرن فكر مي كردم ناراحتيشون حداكثر اينه ضمانتشون قبول نشده!ايني كه مي گي يا الكيه يا بخاطر پير شدن ايدي برادر شيان قدرت دريافت و تحليلي اطلاعاتش تحليل رفته بوده كه نفهميده!;)
اما در مورد جناب شيرازي و بهروز من كلا نحوه مديريت بهروزو ترجيح مي دم (منهاي اين مورد خاص مربوط به خودت!);)
به هر حال
برادر جان درست توضیح بده بفهمیم قضیه چی بوده؟!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه همینطوری اوضاع بمونه ، که امیدوارم نمونه ... مدیرا یابد با خودشون بشینن تبادل پست کنن البته + تنگنا :دی

جالبیش اینجاس که هیچ مدیری نیومده هیچ جوابی بده !
در ضمن در 2 سال اخیر ، این وضعیت که پی تی توش افتاده سابقه نداشته !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مدير وي بي نير چند وقتي لوگين نميكند .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
قبلا ادمين هاي سايت رو بيشتر تو اين بخش مي ديديم . اما الان انگار سايت اصلا ادمين نداره . لااقل يكي از مديران ارشد بياد و رك و راست نظرش رو بده تا ما هم تكليف خودمون رو بدونيم و بفهميم تو چه جوي داريم فعاليت مي كنيم .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اينطور كه پيش ميره فروم داره يك فروم شخصي ميشه !

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
سلام
البته من مدت زیادی نیست که عضو پی تی شد م اما وقتی تو سایت مطلب می خوندم وقتی دیدم یاشار بن شده تعجب کردم چطور کاربری با این همه سوابق رو بن کردن!(گ(البته چون شناخت زیادی از یاشار نداشتم و فقط از بچه ها کمی در موردش شنیده بودم گفتم حتما بن شدنش دلیلی داشته...)
اما حالا که مطلبش رو خوندم یه جورایی بهش حق می دم که بدونه چرا بن شده؟
اما بهتر نیست یه طرفه به قاضی نرید؟شاید آقای شیرازی هم برای بن کردن ایشون دلایلی داشته باشند...
امیدوارم که آقای شیرازی وارد این بحث بشن همین جوری که یاشار حرف دلش رو گفته ایشون هم حرفشون رو بزنن(البته بماند که ایشون موظف به انجام چنین کاری نیستن)اما حداقل این بحث زودتر تموم میشه و یاشار که یکی از کاربر های فعال سایت بوده به خواستش می رسه...

Mansour Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مديرا كه تا الان نيومدن. احتمالا وقتي هم بيان يه چي واسه خودشون ميگن تاپيك رو هم قفل ميكنن ميرن پي كارشون. سلاح هميشگي مديراي *** در برابر حرف تلخه حق!

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
چرا افعال را به صورت جمع صرف می کنید؟
راحت باشید.

ایشون جناب تنگنا هستند شما زیاد جدی نگیرید!;)

پی نوشت : من قصدم اصلا پاچه خواری واز این حرفها نیست اما من از ar.shirazi بدی ندیدم

= راستی مگه کار کردن با چند نام کاربری خلاف قوانین نیس؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
هرچند که معمولا وضعیت مسوولین در چنین مواردی No Comment هستش
82.gif
(و کار درستی هم می کنن ) من فقط یه نکته بگم :

غیبتی که چندتا از دوستان مدیرمون توی این چند وقته داشتن ، بخاطر مساله یاشار نبوده ... احتمالا اعتراض آمیز بوده ولی نه در اعتراض به این مساله ...
idea.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
غیبتی که چندتا از دوستان مدیرمون توی این چند وقته داشتن ، بخاطر مساله یاشار نبوده ... احتمالا اعتراض آمیز بوده ولی نه در اعتراض به این مساله ...
idea.gif

thumbsup.gif

سیمور دقیقا زد به هدف . در همین راستا اینجا رو هم مطالعه کنین لطفا.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
يكسري از عوامل كه دليلش مشخص هست باعث ناراحتي بهترين دوستانمون شده . مديراني كه خيلي براي اين فروم زحمت كشيدند . بايد به درخواستشون كه كاملا معقول هست عمل بشه

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
idea.gif

حرف کاملا درستیه :happy: و ای کاش که اون مساله هم جدی گرفته بشه ....

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میدونم رفتن مدیرا به خاطر یاشار نبوذه
خیلی خودشونو جدی گرفتن این اقای یاشار

Gulliver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا یاشار چرا بن شده ؟ !!!! :eek:
من و یاشاراز دوستهای قدیمی پرشین تولز هستیم یاشار خیلی پسر خوبیه
واقعا عجیبه یه یوزر با 2000 تا پست بن بشه
دیگه حالا بن دائمی چرا؟

یاشار کاربر فعال فرهنگ و هنر بود اگه قرار بود بن هم بشه طبیعه که بهروز بنش میکرد شیرازی چرا؟!!!!!!!!

من و یاشار اون جوونیهامون کلی توگفتگوی آزاد شیطونی میکردیم شایان بنده خدا فقط میومد تذکرمیداد اونوقت حالا ....

من از اقای شیرازی چیزی که متوجه شدم اینه که ایشون از روزی که مدیر شدن فقط به فکر عوض کردن عنوانشون بودن یه روز مدیر یه روز دیگه مدیر ارشد و یه روز دیگه مدیر ارشد کامپیوتر و ......
گویا قرار بوده با این عنوانها در جایی استخدام بشن:D

عجب مسله ای شده این وسط:p

آقای شیرازی باید به نظر من اینکار رو نمیگرد:blush: من کلا به این مسائل علاقه ای ندارم ولی خوب میبینم که این وسط دوتا از بهترین بچه ها و دوستهای من تو این فروم به مشگل خوردن یکی بهروز عزیز و دیگری یاشارعزیز:)

من تعجب میگنم چرا آقا بهروز که یکی از قدیمی های این فروم و جزء اولین مدیر های این فروم بودن یاشار رو بن نکردن:blush:( دیگه حجت بن کردن تو این فروم شایان بود که یاشار رو برا همشه بن نکرده بود:cool:) ولی آقای شیرازی که تاریخ ورودشون 2006 هست و تازگی ها مدیر شدن اینکار رو کردن:blush:(سال ورودی و تعداد پست و ... هیچ ربطی به شخصیت انسان نداره بلکه فقط تجربه هست)

در هر صورت من آرزو میگنم که هر چی زودتر دو مدیر عزیز همین طور آی دی قبلی یاشار به فعالیت مشغول بشن:)

من هم با شما موافقم دوست عزیز

در هر حال امیدوارم یاشار از بن در بیاد یاشار پسر خوبیه

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
ای بابا یاشار چرا بن شده ؟ !!!! :eek:
من و یاشاراز دوستهای قدیمی پرشین تولز هستیم یاشار خیلی پسر خوبیه
واقعا عجیبه یه یوزر با 2000 تا پست بن بشه
دیگه حالا بن دائمی چرا؟

یاشار کاربر فعال فرهنگ و هنر بود اگه قرار بود بن هم بشه طبیعه که بهروز بنش میکرد شیرازی چرا؟!!!!!!!!

من و یاشار اون جوونیهامون کلی توگفتگوی آزاد شیطونی میکردیم شایان بنده خدا فقط میومد تذکرمیداد اونوقت حالا ....

من از اقای شیرازی چیزی که متوجه شدم اینه که ایشون از روزی که مدیر شدن فقط به فکر عوض کردن عنوانشون بودن یه روز مدیر یه روز دیگه مدیر ارشد و یه روز دیگه مدیر ارشد کامپیوتر و ......
گویا قرار بوده با این عنوانها در جایی استخدام بشن:D

در هر حال امیدوارم یاشار از بن در بیاد یاشار پسر خوبیه

ای بابا
دوست عزیز شما که تازه فهمیدید یاشار بن شده!
پس خواهش می کنم یه ذره ...مهربون تر انتقاد کنید!
اقای شیرازی رو من تا اونجا که ازشون شناخت دارم این قدر هم که ازش بد می گن نیست.خواهش می کنم یه ذره با دید بازتر به این مسئله نگاه کنید و زحمت های اقای شیرازی رو نادیده نگیرید .
بازم ممنون....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا