برگزیده های پرشین تولز

ماجرای من و دیجیکالا !

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام دوستان
چند روز پیش یه تبلت آیلایف با این مشخصات زیر از دیجی کالا خریدم
https://www.digikala.com/Product/DKP-118378/تبلت-آي‌لايف-مدل-WTAB-800-دو-سيم-کارت-ظرفيت-16-گيگابايت
متاسفانه در مشخصات تبلت و همچنین روی خود تبلت و روی جعبه تبلت قید شده که پردازنده اینتل داره
اما وقتی با cpu x از تبلت تست گرفتم این مشخصات برام اومد
Quad core 1.04 placeholder
و وقتی تو برنامه Antutu tester وارد قسمت info میشم اینو میگه
Quad-core x86 processor (SSSE3)
و همچنین در مشخصات تو سایت نوشته 170 ساعت باتریش در حالت آماده به کار کار میکنه اما واقعا کمتر از 24 ساعت کار میکنه
تو دیجی کالا شکایت کردم و خبر مرگشون دارن بررسی میکنن و ممکنه بیان پس بگیرن اما میگن باید بمونه تست کنیم بعدا پولو پس بدیم
به نظرتون چی کار کنم؟
جایی هست برم فعلا اینترنتی شکایت کنم؟
اینم یه نمونه دیگه از خریدهای خودم

Sgt.Reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم , حتی اگه چیزی کمی گرونتر هم باشه به خاطر خدمات پس از فروشش حتما از دیجی کالا می خرمش
یه بار یه کیبرد خریدم خط و خش ریز داشت , بدون هیچ سوالی گفتند پس بفرسید بعدش تعویض کردند , پول پست هم خودشونو بعدا به حسابم برگشت زدند
همین چند وقت پیش واسه ماشین کف پوش سه بعدی خریدم , به جای j5 مدل s5 رو سفارش داده بودم , فرستاده شده بود , گفتند از پست تحویل نگیر , برگشت که خورد , زنگ زدند گفتند پول تونو می خوایید یا تعویض کنیم ؟ گفتم تعویض کنید :)
بدون اینکه پولی اضافه ای بابت اشتباه خودم ازم بگیرن
واسه ما شهر ما یه نعمت حساب دیجیکالا , نبود اجناس هیچ , بعضی ها شو واقعا از ادم طلب کارن , ادم پشیمون میشه بره چیزی رو حضوری بخره

bahar_19772002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من از دیجی کالا یک ایده کسب و کار گرفتم ... وقتی یک پرینتر از دیجی کالا گرفتم و چاپش مشکل داشت . که به خاطر مشکلش برگشت زدم ولی 1ماهه دیجی کالا جواب درستی نداده و هنوز داره کارشناسی میکنه
خیلی جالبه 1ماه پول تو حساب هست ..تا کارشناسی بشه که ایا پرینتر معیوبه ... که 1تعمیر کار تخصصی پرینتر 1ساعته جوابش و میده
شما هم میتونید از این کاسبی های ابرومند راه اندازی کنید . کلی پول در گردش حسابت داری .. هر محصولی دادی اشکالی نداره مشتری برگشت میزنه ... نمیخوای پول مشتری بخوری که ... مشتری راضی نبود تضمین بازگشت پول بدید .. البته روند برگشت زندن حتما که طول میکشه...1ماه .. 2ماه .. پول تو حسابتون هست ... دیگه
بقیه اش و از خلاقیت خودتون استفاده کنید

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من از دیجی کالا یک ایده کسب و کار گرفتم ... وقتی یک پرینتر از دیجی کالا گرفتم و چاپش مشکل داشت . که به خاطر مشکلش برگشت زدم ولی 1ماهه دیجی کالا جواب درستی نداده و هنوز داره کارشناسی میکنه
خیلی جالبه 1ماه پول تو حساب هست ..تا کارشناسی بشه که ایا پرینتر معیوبه ... که 1تعمیر کار تخصصی پرینتر 1ساعته جوابش و میده
شما هم میتونید از این کاسبی های ابرومند راه اندازی کنید . کلی پول در گردش حسابت داری .. هر محصولی دادی اشکالی نداره مشتری برگشت میزنه ... نمیخوای پول مشتری بخوری که ... مشتری راضی نبود تضمین بازگشت پول بدید .. البته روند برگشت زندن حتما که طول میکشه...1ماه .. 2ماه .. پول تو حسابتون هست ... دیگه
بقیه اش و از خلاقیت خودتون استفاده کنید
نه ایده ی اشتباهیه . اگر شما یقین داری که پول باید برگرده همون موقع باید برگردونی وگرنه کارت مشکل داره . این فرآیندی که بخوای با پول مردم کاسبی کنی تهش به هیجا نمیرسه.

md70

Registered User
لایک‌ها
2,534
من چندبار خرید کردم، یه مورد چند ماه پیش یه لپ تاپ خریدم بعد قیمت ارزون تر همون لپ تاپ رو داخل لیون پیدا کردم (150 تومن ارزون تر) براشون فرستادم (چون میگن ما تضمین کمترین قیمتو داریم، جایی بود ارزون تر از ما و فروشگاهش معتبر و اینا بود ما تفاوت قیمتو بهتون میدیم)
به هر ترتیب حدسم میزد صرفا بلوف تبلیغاتی باشه ولی خب بازم زدیم و فقط 1بار بعد 4 روز جواب دادن که داریم بررسی میکنیم و بعدش پشت گوشمون رو دیدیم جواب بررسی اینام دیدیم!!
خلاصه گول این تبلیغات الکی رو هم نخورید.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
من از سال 87 از دیجی کالا خرید میکنم . بالای 60 عدد کالا با قیمت های مختلف خرید کردم . خدا رو شکر یکبار هم مشکلی مشاهده نکردم .

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
من تازگیا یه خریدی انجام دادم گویا بسته رو به یه ادرس اشتباه ارسال کرده بودن بعد از اینکه اطلاع دادم سریع پیگیری کردن و در هر مرحله اس میومد که مثلا پیگیری ثبت شد یا رفت به واحد مالی و .....
منظم و مرتب

مطمئنا فعلا بهترین فروشگاه اینترنتی ایران هست

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

nihilnigritude

Registered User
لایک‌ها
42
درود
قبل از خرید آنلاین حتما جنسی که میخاید سفارش بدید از چند سایت استعلام قیمت کنید
من خرید انلاین زیاد انجام دادم گیم کنسول، لپتاپ، تبلت، گوشی، قطعات کامپیوتر و الکترونیک و... موردی پیش نیومد که قیمت دیجیکالا از سایتای دیگه پایینتر باشه! اگه گرون فروشیش نبود شاید ازش جنس میخریدم! تنها دلیلی که میبینم ملت ازش خرید میکنن عدم اگاهی و زرق و برق سایتشه وگرنه ساپورت و حمایت از مشتریش تخم دو زرده ای درمقابل باقی نیست!

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
اصلا راضی نیستم از دیجی کالا
چرا عزیز؟صربیا که دیجیکالا نداره :(
یه بار قشنگ تهدیدشون کن بگو اگه کارتون رو درست انجام ندید از اون کارایی که آقای Prnانجام میده من روتون پیاده میکنم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
دیجیکالا از وقتی که به هر ننه قمری اجازه داد بیاد جنسش رو توش بفروشه دیگه خراب شد
الان هر چی جنس درجه 2 و 3 هست ریخته توی دیجیکالا و تا نیاد در خونه و خودت نبینی نمیفهمی چه کلاهی سرت رفته

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام خواستم تجربه خودم رو بگم از دیجی کالا .البته مربوط به قبلا هستش ... گوشی ساخت تایوان سفارش داده بودم ساخت چین فرستاد ! با یک روکش پلاستیکی که معلوم بود خودشون کشیده بودن (احتمال از قبل باز شدن وجود داشت) چون روکش بی کیفیت بود .... بدون باز کردن پس فرستادم ....
الانم بسیار فروشگاههای واسط توش زیاد شده و جنس ها بی کیفیت هست بخصوص در البسه

md70

Registered User
لایک‌ها
2,534
در مورد دیجیکالا اینو بگم که به صورت کلی مخصوصا اگر فروشنده محصول خودش باشه نه فروشنده واسط خیلی بهتر از سایر فروشگاه های آنلاینه (استثنا هم وجود داره طبیعتا)
من تا حالا هرچی خریدم (چندتا لپ تاپ، گوشی، کنسول، TV حتی و ...) به صورت کلی راضی بودم.
من شخصا بعضی وقتا برای خرید محصول مورد نظرم میرم داخل emalls.ir و ازین طریف مثلا بهترین قیمت محصول فروشگاه های اینترنتی رو پیدا میکنم که همه میدونیم معمولا قیمتای دیجی بالاتره و اصن راه رقابت سایر فروشگاه ها معمولا ثبت قیمت پایین تره، اما چند باری از همین فروشگاه های متفرقه با وسوسه قیمت پایین تر خرید داشتم که یا فروشنده کالا رو موجود نداشت پول مارو چند هفته خوابوند، یا کالا دست دوم میفرستادن یا مشکلات دیگه.
در کل حقوق خریدار و مصرف کننده توی این کشور پشم حساب میشه و نهایتا هیچ فروشگاهی اون استاندارد جهانی که مثلا آمازون داره رو نداره ولی به صورت نسبی به نظرم اینطوری هست.

بالا