برگزیده های پرشین تولز

ماجرای من و دیجیکالا !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب مدتیه فروشگاههای اینترنتی مد شده، توو این لحظه کاری به کار اینکه اینیکی فروشگاه چطور کار می کنه ندارم، اینکه جنس رو که سفارش دادین می فرسته یا نه و ... بحث ای تاپیک من نیست چون ازشون خریدی نکردم که بتونم بگم بدن یا خوب توو این زمینه
موضوعی که هست اینه که مدتیه بی حوصله شدم، با وجودی که توو بعضی فروشگاههای تهران، شاید حتی تا 200-300 تومن هم بعضی لپ تاپ ها رو بشه زیر قیمت عرف خرید، اما این موضوع اونقدر برام ارزش نداشت که بخوام پاشم برم بگردم بگیرم، خصوصا اینکه چیزی که می خواستم بخرم خودش به حد کافی ارزون هست.
اواخر اسفند بود، فقط محض اینکه لپ تاپ اصلیم سنگینه و توو بعضی جاها صرفا بودن یک وسیله در حدی که نیاز های اولیه رو برآورده کنه، کافبه، این بود که می خواستم یکی از نت بوک ها رو عجله ای بخرم. توو شهری که هستم 2-3 تا مغازه رو گشتم، فقط اسپایر وان اولیه بود، همه اینها که اینجا بودم کارت گرافیک GMA950 داشتن، اما توو اینترنت وقتی سایت دیجیکالا رفته بودم، توو مشخصات اسپایر وانی که می فروختن، عبارت X3100 رو برای VGA می دیدم.
توو بنچمارکهایی که دیده بودم، چیزی سوای تفاوت نسخه DirectX ، چیزی حدود 5 برابر هم توو سرعت تفاوت نشون داده شده بود. به خاطر همین جای اینکه از بازار اینجا بگیرم، زنگ زدم دیجیکالا ، 100-150 تومن قیمت زیادتر توو این سایت هم این برداشت که ممکنه اینها با اونی که توو بازار دیدم تفاوت کنن رو برام داشت !
به مسئول فروش موضوع رو توضیح دادم که اینجا هر چی گشتم GMA950 هست، شما زدین X3100 ، من فقط سر این هست که دارم اینهمه اضافه قیمت و خرید اینترنتی غیر مطمئن ( از این نظر که طرف مقابل رو نمیبینم و پول رو می دم ! وگر نه تاکید می کنم هنوز نمی دونم این سایت میزان اطمینانش چقدره، دیگه هم برام فرقی نمی کنه ) رو تجربه می کنم، حالا اگر خریدم و این گذینه رو هم نداشت چی !!؟ فقط یک جمله گت که ما به شرط می دیم ! منتهی این که این شرط چطور می خواد اجرا بشه رو نگفت. خوشبختانه اون فردای اون روز سرم شلوغ بود و پرداخت رو انجام ندادم. فرداش که رفتم دیدم توو تمام مشخصات، عبارت GMA950 رو نوشتن و اصلاح کردن !

بیخیال خرید اینترنتی شدم و به عید رسیده بودیم، کلا توو خرید سست شدم. چند وقت پیش مجدد اجساس سنگینی این لپ تاپم، باعث شد باز حوص خرید اینها رو بکنم. این بود که توو جستجوم مجدد دیجیکالا رو نگاه کردم . لپ تاپی به اسم ASUS n10j گذاشته بود و نوشته بود که توو 10.1 اینچ، رزولوشن 1280*800 داره ! مودمش سر خود و کلی مشخصات جداب دیگهو خوب وقتی مشتری این مشخصات رو میبینه،روی تصمیم خریدش اثر می زاره.
تمام اینترنت رو شخم زدم ! هر جا که بود ! هیچ جایی n10jی با این مشخصات ندیدم ! زنگ زدم پشتیبانی، موضوع قبل از عید رو توضیح دادم و این یکی رو هم گفتم، گفت اگر بشه نیم ساعت بعد زنگ بزنین چیزی که میگین رو چک کنم. بعد از نیم ساعت گفتن شما درست میگین، گفتم خوب حالا لااقل اسپایر وان 10اینچی که گذاشتین مشخصاتش درسته ؟ گفتن دیگه اره، اون کاملا درسته ! برای n10j عبارت تمام شد رو زدن !

وارد مشخصات اسپایر وان 10 اینچی شدم
http://www.digikala.com/Reviews/NoteBooks/Details.asp?PId=NO-ACR-AS-One-D
نوشته
http://************/files/rdz5j82t8ufnycwd1fyn.jpg
رزولوشن 1024*640 ! و باز هم X3100 !
اینبار به فروم دیجیکالا رفتم و پستی زدم با متن زیر
http://************/files/fdrpul88sm3n57tkrvco.jpg
فکر نمی کنم محترمانه تر از این میشد موضوع رو رسوند !
اینکه وقتی می خوام جنسی بخرم، از روی مشخصاتی که نوشتین می خرم ! چرا اینها رو بدون کارشناسی می نویسن تا خریدار سر در گم بشه ! وقتی می رم میبینم لپ تاپ 10 اینچی ای نوشتین مودم داره، رزولونش 1280*800 داره ! کیف اریجینال ایسوس داره ( که معلوم شد از این چرمی های معمولی که روی همه اسپایر وان ها هم هست رو نوشتن ! ) ... خوب اینهمه گذینه دیگه که دم دست هست رو کنار می زارم

فرداش رفتم ببینم جواب جی دادن، دیدم لینک فرومشون باز نمی شه !
http://www.digikala.com/forum
چند روزی سعی می کردم اما انگار انجمن رو جمع کرده بودن !!!!!!!!!!!!!! دیروز آدرس سایتم رو توو گوگل گشتم ، این لینک رو دیدم
http://www.digikala.com/FORUM/member.php?u=3749
متوجه شدم آدرس فرومشون رو جای حروف کوچیک به بزرگ عوض کردن، این هست که نمی رفته. تا وارد شدم دیدم می گه پ.خ دارین ! چک کردم دیدم اون پیغام دریافت اخطار کارت قرمز هست برای پست اسپم (عکس قبلی )

قضاوت رو به عهده دوستان می گذارم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من هیچ وقت از دیجی کالا خوشم نیومده و هیچوقتم ازش خرید نکردم
در عوض رایان سبا و گوشی شاپ خیلی محترمن و 24 ساعتم مهلت تست داری ناراضی بودی یا اونی نبود که میخواستی پس میگیرن
از جفتشونم خرید داشتم
همون روز فرستادن و جنشم دقیقا همونی بوده که میخواستم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نظر من با این حرکات یه کاری میکنن که خریدار جنس هایی که تو ذهنش هست رو بزاره کنار و بیاد از اینها خرید کنه...بعد هم که متوجه شد یکسری از موارد حقیقت نداره میان یا عذرخواهی میکنن یا میگن همینه که هست! در 90 درصد موارد هم ملت میگن ولش کن دیگه..حالا خریدیم..حوصله دنبال شکایت رفتن نداریم..در نتیجه به خوبی و خوشی حل میشه و یه پول حروم هم این وسط خورده میشه..به همین راحتی..

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
1538.gif

. عجب وضعي هست!! البته از اين اشتباهات در سايت‌هاي ديگه هم ديده بودم،ولي اين مورد شما كاملن تابلو هست كه فقط يك اشتباه نبوده!!! به خصوص اون كاري كه در فروم كردند!!!! من هم تا حدودي رايان صبا را قبول دارم. قبلن‌ها كه مشخصات را دستي وارد مي‌كردند از اين اشكالات درون سايتش بود. الان اكثر مشخصات را كپي پيست مي‌كنند. ولي باز هم ميشه از اين مشكلات درون سايتشون يافت ولي خيلي كم شده يا جزيه. اما چون خودم و دوستام ازش خريد كرديم، حرف Shervin را تاييد مي‌كنم كه برخورد خوبي دارند. براي مثال در يكي از خريدهايم تقريبن يه سيستم كامل مي‌خواستم كه در آن يك كارت گرافيك MSI هم بود، اما آنها برايم XFX با همان چيپ ارسال كردند! زنگ زدم و قضيه را گفتم، بعد از اينكه اون‌ها كمي از بهتر بودن XFX به من توضيح دادن و پا فشاري من را در مورد MSI ديدند راضي شدند و گفتند مشكلي نيست محصول را پس بفرستيد تا MSI را برايتان ارسال كنيم...(البته به دليل عجله مشتري اين كار را نكردم!!) البته اين سايت كمي قيمت‌هايش گرانتر از بازار رضا يا پاساژ ايران هست ولي براي مواقعي كه عجله و ضرورت وجود داره خريد پستي از اين سايت بد نيست! اما حتمن ابتدا محصولات را انتخاب و برايشان ليست انتخابي از سايت را ارسال نماييد و پس از اينكه تماس تلفني گرفتند حتمن روي مشخصات كالاها تاكييد كنيد تا در صورت مغايرت بتونيد محصول را پس بفرستيد.

. يك چيز خيلي خيلي خوبي كه قبلن اين سايت داشت و الان ورش داشته!!! ليست كامل همه محصولات در يك جدول مرتب شده بر اساس گرو‌هاي مختلف در يك صفحه بود كه اين خيلي عالي بود و منحصر به فرد در كل ايران!! اما متاسفنه اون را برداشتند!!!

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
88/04/19
209266.gif
26650.gif

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
منم چون وقت خرید حضوری رو ندارم، زیاد اینترنتی خرید میکنم. یه بار میخواستم به یکی دوربین دیجیتال هدیه بدم، از طریق سایتشون سفارش دادم برای اینکه میخواستم حتما تا عصر بدستم برسه، برای محکم کاری تلفنی هم پیگیری کردم و گفتم که میخوام هدیه بدم و جعبش سالم و ترتمیز باشه و از این جور حرفا. خلاصه از صبح تا نزدیک های ساعت 5 منو گذاشتن سر کار! آخرش هم یه پیک اومد دم در و دوربین رو آورد. جعبه که چند جاش زده و فرورفتگی داشت و آثار کهنگی روش مشهود بود. گفتم حالا عیبی نداره چاره چیه! دوربین رو از جعبه در آوردن دیدم دوربین هم دست دومه! و آثار رنگ و رو رفتگی کاملا رو دوربین مشهوده و LCD هم خش داره!!! دوربین رو انداختم سرش! و عهد کردم دیگه ازشون خرید نکنم!
ولی همه فروشگاه ها اینطوری نیستن، بخصوص تهران کالا و ایران بین (که الان شده پارسیم) که خیلی زیاد ازشون خرید کردم و خوشبختانه تا به امروز هنوز مشکلی پیش نیومده.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منم چون وقت خرید حضوری رو ندارم، زیاد اینترنتی خرید میکنم. یه بار میخواستم به یکی دوربین دیجیتال هدیه بدم، از طریق سایتشون سفارش دادم برای اینکه میخواستم حتما تا عصر بدستم برسه، برای محکم کاری تلفنی هم پیگیری کردم و گفتم که میخوام هدیه بدم و جعبش سالم و ترتمیز باشه و از این جور حرفا. خلاصه از صبح تا نزدیک های ساعت 5 منو گذاشتن سر کار! آخرش هم یه پیک اومد دم در و دوربین رو آورد. جعبه که چند جاش زده و فرورفتگی داشت و آثار کهنگی روش مشهود بود. گفتم حالا عیبی نداره چاره چیه! دوربین رو از جعبه در آوردن دیدم دوربین هم دست دومه! و آثار رنگ و رو رفتگی کاملا رو دوربین مشهوده و LCD هم خش داره!!! دوربین رو انداختم سرش! و عهد کردم دیگه ازشون خرید نکنم!
ولی همه فروشگاه ها اینطوری نیستن، بخصوص تهران کالا و ایران بین (که الان شده پارسیم) که خیلی زیاد ازشون خرید کردم و خوشبختانه تا به امروز هنوز مشکلی پیش نیومده.
پس خداروشکر من از دیجی کالا خرید نکردم
چون برای روز پدر میخواستم برای پدرم گوشی بگیرم مونده بودم بین گوشی شاپ و دیجی کالا
ولی یه حسی میگفت از دیجی کالا نگیر
از گوشی شاپ گرفتم به موقع فرستاد قیمتشم 10 تومن زیر دیجی کالا خیلی هم تمیز بود

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
1538.gif

. واخ واخ واخ!!! جه جالب يا بهتره بگم چه وحشتناك!!!!! من هم كه بعد از مدت‌ها قصد خريد يك گوشي موبايل براي خودم را داشتم به G900 قناعت كردم!! و در جستجو‌هايم يك سايت ايراني را خيلي خوش تركيب و خوب و به نظرم معتبر يافتم!! چون به دليل مشكلات مالي مدتي دست نگاه داشته بودم نام سايت يادم رفته بود! الان رفتم لينك ذخيره شده اش را آوردم و ديدم واييييي همين سايت بوده!!! http://www.digikala.com/Reviews/Mobiles/Details.asp?PId=Mo-Son-G900 نزديك بوده از كجا بخرم!!!! چيزي كه در اين سات توجه من را جلب كرده بود موضوع گارنتي موبايل هاش بود! پس از همين كشور همسايه جونبي آن بر آبي مي‌خرم بدون گارنتي خيلي هم بهتره!

. خپل جان (و بقيه دوستان) دستتان درد نكنه! نزديك بود در خريد اولين موبايلم كلي حالگيري بشه!! خير ببينيد! هميشه از اين اطلاع رسانيها بكنيد!

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
88/04/19
209266.gif
26650.gif

p30time

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

ممنون براي اطلاع رساني!
اين هم ماجراي من:

( تاپيكي كه قبلا زده بودم، پاك شد! )

البته مسئله من هنوز حل نشده!!

===============================================

سلام

چون معمولا اين تاپيك در اوايل نتايج گوگل ــه، من اينو اينجا ميذارم، تا براي دوستان ديگه هم راهنما بشه:

================================================
با سلام خدمت دوستان عزيز

حتما همه شما شركت معتبر!! ديجي كالا رو مي شناسيد.

شايد خيلي ها خريد كرده باشيد، ولي من ميخوام ماجراي خريد خودم رو بگم كه كسايي كه قصد خريد دارن، شايد بدردشون بخوره ....

===================

من يك هارد اكسترنال 1 ترابايت به قيمت 120 تومن [/URL]از اين شركت خريداري كردم:
کد:
http://www.digikala.com/Reviews/Computers/Details.asp?PId=CA-HDD-WD-EX-MyBook-Ess-1T

من شهرستان هستم. و بعد از 2 روز هارد برام رسيد. به محض اينكه بازش كردم و وصلش كردم، فهميدم خرابه و اصلا كار نمي كنه ( البته خب شانس من بوده ديگه! ) ....

وقتي به شركت زنگ زدم، گفتن كه بفرستين براي ما تا ما براتون بفرستيم به گارانتي ( سازگار ). من هم 5 تومن پول پست دادم و فرستادم.
بعد از 2 هفته كه تقريبا هر روز با شركتشون تماس مي گرفتم(اينقدر كه الان نصف شركت منو به فاميلي ام ميشناسن :D ) ، بلاخره هارد ديروز به دستم رسيد ( من 15 مرداد سفارش داده بود!! ). وقتي با خوشحالي تمام بازش كردم و وصلش كردم، ديدم دوباره خرابه :blink: :blink:
ضمنا يادم رفت بگم! 5 تومن ديگه هم وقتي هارد رسيد به دستم، دادم به پست! يعني تا اينجا 10 تومن پول پست.

===================

ديگه سرتون رو درد نيارم! طي تماس هاي بيشماري كه با Digikala و گارانتي سازگار داشتم، فهميدم كه شركت ديجي كالا لطف كرده و يك هارد 500 رو فرستاده به گارانتي سازگار ( طبق صحبت كسي كه در گارانتي هارد رو تست كرده (آقاي كوشككي) ) و هارد من رو بدون اينكه بهش دست بزنن، باز فرستادن براي خودم.
يك روز قبل وقتي با آقاي نامدار ( فكر كنم مدير فني سايت باشن ) صحبت كردم، قرار بر اين شد كه ايندفعه كه ميخوام هارد رو بفرستم :blink: ، پول پست يك طرف رو ديجي كالا تقبل كنه! روز دوم ( امروز ) كه زنگ زدم، ايشون گفتن نه!! همه اش رو بايد خودتون تقبل كنيد ..... گفتم چرا؟ .... گفتن چون شما داريد ما رو متهم مي كنيد :blink:
جالبه! ايشون گفتن يكبار ما اين لطف رو بهتون كرديم ( كدوم لطف؟ همه پولش رو خودم دادم، آخرش هم گند زديد رفته پي كارش! ) و دوباره اين لطف رو در حق تون انجام نمي ديم ( كه اگر همون اول اينو مي گفتيد، من خودم مي فرستادم گارانتي و اينقدر دردسر درست نمي شد! )

خلاصه اينكه پس از كلي صحبت هاي ضد و نقيض، من فهميدم كه اينا هارد رو اشتباه فرستادن و دوباره بايد 10 تومن ديگه پول پست پياده بشم :hmm: :hmm:

اما نكته اينجاست: 120 تومن پول هارد ( كه وقتي با يكي از اقوام كه تازه هارد خريده بود صحبت كردم، فهميدم كه قيمت اصلي اش، 110 تومن هست!! ) + 10 تومن پول پست اول = 130 تومن + 10 تومن پول پست دوم = 140 تومن :blink::blink:

يعني براي يك هارد 110 تومني، من بايد 140 تومن پياده ميشدم!! :eek:

فعلا هم هارد رو گذاشتم تو خونه، ببينم مي تونم كار ديگه اي بكنم، يا اينكه بايد دوباره 10 تومن خرج پست كنم و 2 هفته ديگه صبر كنم!!!

===================

يك نكته ديگه هم كه از ديجي كالا فهميدم، اينكه قيمت تمام گوشي هاش، حداقل 10 تومن بيشتر از قيمت بازاره! (احتمالا بقيه كالاهاش هم همينطوره! ) اينا پول پست نمي گيرن، ولي دوبله ي پول پست رو مي كشن روي قيمت جنس!
البته به نظر من اگر تهراني ها از اين شركت خريد كنن، خيلي خيلي ببخشيد، ولي حماقته! چون با قيمت خيلي پايين تر مي تونن گير بيارن ( 20 تومن زيرقيمت ديجي كالا يا حتي بيشتر در بعضي اجناس! )
روي صحبت من، بيشتر با شهرستاني هاي عزيزه.

ضمنا اگر هركدوم از مسئولان اين شركت اين متن رو مي بينن، بدونن كه به هيچ وجه من راضي نيستم! مي دونم كه اينجور پولها تو گلوتون گير مي كنه ....

درسته كه مبلغي كه از دست دادم، نسبتا چشمگيره! ولي بيشتر از اون مبلغ، دلم براي وقتي كه هدر رفت و براي اعصاب خوردي هاي اين ماجرا مي سوزه!
=============================

ببخشيد طولاني شد! من اينو در فروم هاي ديگه هم ارسال خواهم كرد! چون حق من خورده شده و دوست ندارم حق كس ديگه اي خورده بشه.

اگر كسي سوالي، پيشنهادي، انتقادي داره، اينجا بگه! ممنون مي شم.

اگر هم حال نداشتيد متن رو بخونيد، بگيد تا خلاصه اش رو بنويسم :D

با تشكر از دوستان عزيز

اين هم براي اينكه راحت سرچ بشه:

اعتماد , ديجي كالا , digikala , آيا ميشه به ديجي كالا اعتماد كرد؟ , اعتماد به digikala , خريد از ديجي كالا

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
منم یه رم 2gb پاتریوت از rayansaba گرفتم وقتی رسید دیدم باز شده و استفاده شده چون شیار پین ها رو اسلات رم مونده بود. زنگ زدم پرسیدم دلیلشون این بود که برای زدن لیبل گارانتی, رم رو باز کردن و تست کردن. حالا نمیدونم راست گفتن یا نه.

کلا خاک تو سر ما که بجای اینکه از amazon و newegg بتونیم خرید کنیم باید از این سایت های درپیت بخریم.

baharestan1363

Registered User
لایک‌ها
91
دیجی کالا دزدی میکنه بصورت قانونی!
کاری در این مملکمت رواج داره.
دیجی کالای دزد!

باتشکر از استارتر تاپیک
کاش زودتر این تاپیک رو میدیدم
با اجازتون 2 میلیون هم از من کلاهبرداری کردن همین دیروز!!!

دیروز یک لپ تاپ 2 تومنی سفارش دادم از دی جی کالای دزد و پول رو هم دادم و گفتن که زنگ میزنیم و بعدش ارسال می کنیم
من هم سر ناهار خوردن بودم که اینا زنگ زدن و من بر نداشتم
وبعدش هر چی زنگ زدم دیدیم کسی جواب نمیده به همه 10 تا خط هایی که گذاشته بودن تماس گرفتم ولی انگار نه انگار
بعدش زمان تماس رو که چک کردم دیدم که یک تک زنگ زدن و بعد از چند ثانیش یک اس ام اس دادن که تماس گرفتیم و جواب ندادین و سفارش رفته تو تایید نشده و.....
فقط یک تک زنگ زدن و چند ثانیه بعد هم اس ام اس!!!!!!!
حالا هرچی زنگ زدم دیگه جواب ندادن که ندادن، گفتم حتما ساعت کار تموم شده!
امروز که تا الان یعنی 2 بعد از ظهر تماس نگرفتن بماند من از صبح با خط ثابت 20 باز و با همراه هم طبق سند 15 بار زنگ زدم
یک نفر جواب نداده که نداده، نه بخش فنی نه بخش فروش نه اپراتور!!!
ببینین اینا حتی اپراتور هم ندارن برای این همه خط!
سه تا پیغام صوتی هم گذاشتم تا الان
2 تا ایمیل هم تا حالا ارسال کردم
ولی انگار نه انگار
تلفنشون مشغولی میزنه ولی وقتی آزاد هم میشه جواب نمیدن
جالبیش اینه که با بخش های فروش و فنی که تماس میگیری میگه یک نفر در انتظار هست و ما هم میریم تو صف انتظار ولی بعد از چند دقیقه آهنگ گوش کردن میگه کسی پاسخگو نیست!!! خودتون پیدا کنین پرتقال فروش رو

ضمنا نماد اعتماد این فروشگاه اسفند 91 منقضی شده و دیگه هم تمدید نکردن براشون!!! ولی این کلاهبردارها نماد رو گذاشتن توی سایتشون اون هم توی تمام صفحات سایتشون

این سایت دی جی کالا کلاهبرداره دوستان خرید نکنین و اطلاع رسانی کنین مثل همین دوستانی که قبل از من اطلاع رسانی کردن

م هم فردا میرم پلیس فتا تا از این بی همه چیزها شکایت کنم
اگر تهران بودم که میدونستم چیکارشون کنم

baharestan1363

Registered User
لایک‌ها
91
دیجی کالا دزدی میکنه بصورت قانونی!
کاری در این مملکمت رواج داره.
دیجی کالای دزد!

تایید میشه
این سایت کلاهبردار و دزده
نماد اعتماد این سایت اسفند پارسال منقضی شده و دیگه بهش نماد ندادن!!!
معلومه از بس کلاهبرداری کرده و شاکی داشته دیگه بهش ندادن ولی این سایت کلاهبردار هنوز نماد رو گذاشته پایین سایتش و داره با همون کلاهبرداری می کنه
فکر کنم این سایت اولین سایتی بود که نماد رو گرفت
دوستان مراقب باشن پولشون رو به باد ندن
فعلا که دیروز 2 میلیون از من کلاهبرداری کرد و دیگه نه جواب میده نه اثری ازشون پیداست
30 بار از دیروز تماس گرفتم 3 تا پیغام صوتی گذاشتم 2 بار ایمیل دادم ولی انگار نه انگار

دی جی کالا رسما در حال کلاهبرداریست مراقب باشین
!!!

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من به اين زودي قضاوت نكنيد. من هميشه از ديجيكالا خريد ميكنم تا الان نديدم پول خورده باشه .همين امروز هم خريد داشتم.
اگه خبري شد تو همين تاپيك اعلام كن.

Last edited:

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
دوستان عزیز لطفا بنا به هر دلیل که معلوم نیست دی جی کالا که یکی از بهترین شرکتهای ایران هست رو تخریب نکنید . هر چند این تخریبا فایده ای نداره .
این مشکلاتی که نوشتید خیلیاش پیش پا افتاده هست و یکی دو موردم خیلی عجیب !
من همیشه از دی جی کالا خرید می کنم و هیچ مشکلی هم نداشتم خیلی هم راضی هستم .
واقعا با اسم دی جی کالا کیف می کنم !

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من هم فکر نمیکنم مسءولین دیجی کالا پول کسی رو بخورن. فقط یک مورد نارضایتی رو خودم شاهد بودم که خلاصه داستان این بود: دوست من یک مدل لپ تاپ لنوو از این سایت خرید. توی مشخصات این مدل در سایت نوشته بود کارت گرافیک gforce 520 اگه اشتباه نکنم. ولی وقتی لپ تاپ اومد کارت گرافیکش gforce 410 بود. زنگ زد به دیجی کالا گفتن بررسی میکنیم و خبر میدیم. زنگ زد به گارانتی لپ تاپ گفتن این مدل همشون 410 هست و دیجی کالا اشتباهی تو سایتش زده. خلاصه در تماس مجدد با دیجی کالا گفتن که باید پس بفرستین تا بررسی کنیم. دوستم گفت گارانتی میگه این مدل همشون 410 هست و میتونید ازشون بپرسید ولی اونها میگفتن پس بفرستید تا بررسی کنیم و اگه درست بود پولتون رو برگشت میدیم. دوستمم چون واسه کسی خریده بود از طرفی قیمت لپ تاپ بعد از خرید 200 تومنی گرون شده بود بیخیال شد. من این اتفاق رو بشخصه شاهد بودم. ممکنه از این اتفاقات بیفته ولی فکر نمیکنم پول کسی رو بخورن.

blake

Registered User
لایک‌ها
531
راستش منم یه زمانی که میخاستم دوربین بگیرم زیاد تو این سایت میرفتم
اما بعد از یه مدت که مشخصات دوربینها رو با سایت dpreview مقایسه کردم دیدم که در چندین مورد دوربین
چندین اشتباه وجود داره از جمله کیفیت lcd و کیفیت چشمی و اینجور چیزا.
ولی نمیدونستم که انقدر شکایت کننده داره.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اين كه خوبه سايت رايانه خيلي از محصولاتي كه هنوز شركت سازنده عرضه جهاني نكرده رو هم خيلي وقت ها براي فروش ميگذاره

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نظرم تلفن جواب ندادن تو 24 ساعت نمیتونه دلیل کلاه برداری باشه . شاید خطوط مشکلی داشتن و یا هزار تا علت فنی پشت مساله باشه .
اینجور قضاوت کردن راجب یک مجموعه واقعا نهایت بی انصافیه.

بالا