برگزیده های پرشین تولز

مارو هم بن کردن

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
قربونت روحي جان . خدائيش قصد حالگيري يا اذيت ندارم . خودت ميدوني اهل اين حرفا نيستم . ولي خيلي از اين حرفات شاكي شدم . باز خوبه ما رو تحويل گرفتي و يه پستمونو جواب كردي !
يه خورده هم از جو همه از همه تشكر كنن و تحويلگيري و نوشابه باز كني خوشم نمياد . اگه بحث آزاده بايد نظرو گفت ولي در چارچوب منطق !
قربون همه ادماي چيز فهم . اول از همه خودم !!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امضاش نكردن ، كردوندنش

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام ميلاد ! مث كه تو نميخواي دست از توي جلد اين و اون رفتن برداري ؟
منظور آق بلك اينه كه بيا اونجا حرف بزنيم . نه كه اينجا تا براي احسان و برو بچ صاحاب سايت كمتر دردسر درست كنيم .
البته من نظر ديگري دارم .
تا حدي كه ديگه از حد قواعد معمول خارج نشه بنظرم مشكلي پيش نمياد . بعدشم ! همونطور كه گفتم كسي حتي براي يه دقه پا نميشه بره جايي غير از پي تي و قلمفرسايي كنه . بنظر ميرسه كل بچه هاي باحال كوچه پسكوچه هاي اينترنت كه فارسي بلدن اينجان . يكيش هم خودت !

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از iranvig :
تو كدوم ور شدي كه من ايراد گرفتم (بابا به اين عيد كه گفتي ايرادي نيست بعضي ا كه فكر نكنم زياد باشن از روي ندونستن و نا آگاهي و پاك شدن هويت ملي توسط اين ا... بگذريم رفتن و جشنهاي اين خارجي ها رو ميگيرن اينا نميدونن ايران همش جشن بوده زرتشت همش ميگه شادي .
نوروز- ارديبهشتگان-تيرگان-مهرگان-سده-چله-چهارشنبه آخر سال-.... اينا جشناي ايرانه ولي اين بي شرف هاي انيراني همه رو پاك كردن نزاشتن بمونه.

اه سانسور نکون آقايه رءيس :thumbsdow

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
چه خبره اينجا :d

بالا