برگزیده های پرشین تولز

مارکت ساز

چطوره!؟

• Total voters
    15
وضعیت
موضوع بسته شده است.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام!
مرسی درست شد مشکلش همون رجیستر گلوبال بود.
راستی من یه سئوال داشتم این پنل های نقره ای و طلایی به چه صورتی به مارکت سنتر متصل شده اول همه محصولاتو به سبد اضافه میکنی میری تو مارکت سنتر یا از خود سبد خرید مارکت سنتر استفاده میکنه؟
از سبد خرید خود مارکت سنتر استفاده میکنه. برای هر محصول یه لینک مستقیم میگذاری از ادمین پنل.
لینکها شبیه این نمایش داده میشن:
http://demo.marketsaz.com/index.php?route=product/product&product_id=54
خریدار کلیک میکنه میره سیستم مربوطه و ... الی آخر

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بچه ها معذرت میخوام اینطوری صحبت میکنم ولی لازم بود دوباره این مورد رو شرح بدم! همونطور که در پست اول این تاپیک توضیح دادم و همونطور که در این صفحه http://www.marketsaz.com/features نیز توضیح داده شده:

هسته اصلی مارکت ساز، اسکریپت اپن کارته که من با مکاتبه ای که با سازندهش داشتم اجازه گرفتم که هم به نام دیگر و هم در سایت دیگر، این اسکریپت رو دوباره توزیع کنم. یکسری احمق! (ببخشید واقعا ولی کلافه شدم) که نمیدونن اجازه و توزیع مجدد چه معنی میده برن برای پدرشون نامه تهدید بفرستن که این اپن کارته و من الان میرم گذارش میدم به سازندش!!

برو هر غلطی دوست داری بکن! چرا به من میگی!؟

برو به خود دانیل سایت من رو گزارش بده! خوشحال میشم!

نشستم بطور کامل فارسیش کردم و دونه دونه قابلها و نصبش رو و بی هیچ منتی گذاشتم برای دانلود رایگان بعد میان $% میگن!! اگر توجه کنی من فارسی شدش رو شبیه خود اسکریپت رایگان گذاشتم و این حق رو دارم همونطور که بقیه کدر ها میدونن که ماژولی که خودم مینوسم پولش رو بگیرم!
/
دوستان هر جایی میخواستید این اسکریپت رو معرفی کنید حتما توضیح این صفحه : http://www.marketsaz.com/features رو هم بیارید!

تشکر!

Last edited:

soapsadsad

Registered User
لایک‌ها
33
آقا شما خودت رو ناراحت نكن از اين افراد زياد هستند . بابت سيستم هم دمت گرم

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
قابليت تغيير زبان به انگليسي رو نداره ؟!!!

و اين که ميشه اندازه عکس هاي محصولات که در صفحه اول موجود هستند رو بزرگ تر کرد ؟ (تغيير داد ؟)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
قابليت تغيير زبان به انگليسي رو نداره ؟!!!

و اين که ميشه اندازه عکس هاي محصولات که در صفحه اول موجود هستند رو بزرگ تر کرد ؟ (تغيير داد ؟)
خیر. میتونید اضافه کنید، کافیه فایلهای زبان انگلیسی رو از اپن کارت کپی کنید. من برای این برداشتم که اگر زبان بیشتر از یکی باشه باید برای هر محصول دو تا توضیح نوشت...
دوم اینکه باید کد رو ادیت کنید. تو home.php
PHP:
'thumb'   => HelperImage::resize($image, 120, 120)
120 رو تغییر بدید...

ramtin_azari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حاجی کاش یه جور یمی ساختی که خلاصه ایی از توضیحات هر محصول رو تو صفحه اول نشون بده . مثل سیستم حامد ساعتی !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
عزیز. . .
یه سئوال میتونی مثل این شاپهای دیگه درش بیاری؟
مثلا .. به عنوان مثال : t e h r a n dv d . c o m
میشه؟!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
عزیز. . .
یه سئوال میتونی مثل این شاپهای دیگه درش بیاری؟
مثلا .. به عنوان مثال : t e h r a n dv d . c o m
میشه؟!
منظورت قالب سایته دیگه؟ سیستمش که فرق داره ولی قالب شبیه همین سایت میشه ساخت. چرا نشه :D
/
(برای خرید دی وی دیها ایمیل زدم ها :D)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
منظورت قالب سایته دیگه؟ سیستمش که فرق داره ولی قالب شبیه همین سایت میشه ساخت. چرا نشه :D
/
(برای خرید دی وی دیها ایمیل زدم ها :D)
آره ! میخوام یه چیزی مثل اون بشه !
میشه؟!

- آره !؟ آمادس فردا میفرستم..

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
ببخشید balabala جان
تو روش پرداخت نقدی برای نسخه رایگان "ثبت فیش بانکی" نداره ؟
بعد از تکمیل سفراش این میاد : "سفارش شما تا هنگام دریافت وجه فرستاده نخواهد شد."
خب خریدار چجوری به فروشنده اطلاع بده که واریز کرده ، تو نسخه های پولی این امکان هست ؟
ممنون

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ببخشید balabala جان
تو روش پرداخت نقدی برای نسخه رایگان "ثبت فیش بانکی" نداره ؟
بعد از تکمیل سفراش این میاد : "سفارش شما تا هنگام دریافت وجه فرستاده نخواهد شد."
خب خریدار چجوری به فروشنده اطلاع بده که واریز کرده ، تو نسخه های پولی این امکان هست ؟
ممنون
ماژول پرداخت نقدی یه فیلد داره "روش پرداخت" که توش طریقه پرداخت رو میشه ذکر کرد. مثلا توی دمو اینه:
-------
واریز به شماره حساب زیر
09876-1234-34534
-------
میتونید به انتهاش اضافه کنید که مشخصات فیش نقدی (مثلا شماره قرمز رنگ) رو پس از پرداخت از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید.

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام.
قابليت اين که تعداد موجودي کالا رو در توضيحات نشون بده هست ؟
و اين که در صورت نبود کالا ،‌بتونه اون رو پيش فروش کنه. يعني مثلا به طور اتومات به 50 درصد قيمت يا به قيمتي که به صورت دستي وارد ميشه (توسط ادمين) اون رو بفروشه و در صورت تهيه شدن ،‌يک درخواست براي واريز باقي پول به خريدار بده. ؟

پ.ن: اين پيشنهاد هايي که ميديم ، بعدا در هنگام خريد تخفيف ميدي بهمون ؟! ;)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام.
قابليت اين که تعداد موجودي کالا رو در توضيحات نشون بده هست ؟
و اين که در صورت نبود کالا ،‌بتونه اون رو پيش فروش کنه. يعني مثلا به طور اتومات به 50 درصد قيمت يا به قيمتي که به صورت دستي وارد ميشه (توسط ادمين) اون رو بفروشه و در صورت تهيه شدن ،‌يک درخواست براي واريز باقي پول به خريدار بده. ؟

در قسمت تنظیمات اصلی، اختیارات: آپشنهای انبار داری هست مثل "نمایش موجود نبودن کالا در انبار" و "اجازه سفارش کالای تمام شده". موقعی هم که کالا رو ندارید میتونید وضعیت کالا رو بگذارید روی مثلا "بزودی" یا "2 الی 3 روز دیگر".

ولی اینکه کالا رو با تخفیف پیش فروش کنه دیگه یکم اختصاصی میشه :D
شما قیمتهای پکیجها رو دیدید؟ :D روی این قیمتها میشه تخفیف هم داد؟ تخفیف سر خوده : )) (نوشتم "برای مدت محدود" یعنی شاید گرونتر هم بشن)
ولی بله اگر ماژول یا قالب اختصاصی بخواید با نسخه های پولی بخرید حتما تخفیف هم میدیم :}

Last edited:

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
خوب اين گزينه ها روي تمام کالا ها اعمال ميشن. درسته ؟ مثلا "وضعيت انبار" رو ميگم.

در ضمن ميخوام يک مديريتي هم باشه. مثلا شما ميزني اجازه فروش کالاهايي که در انبار موجود نيستند رو بده. خوب به مشتري هم نشون ميده که اين کالا موجود نيست و بعد از سفارش تهيه ميشه و مدت بيشتري طول ميکشه ؟

ممنون.

پ.ن: اين پشتيباني که نوشتيد چه کار هايي قراره بکنه ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خوب اين گزينه ها روي تمام کالا ها اعمال ميشن. درسته ؟ مثلا "وضعيت انبار" رو ميگم.

در ضمن ميخوام يک مديريتي هم باشه. مثلا شما ميزني اجازه فروش کالاهايي که در انبار موجود نيستند رو بده. خوب به مشتري هم نشون ميده که اين کالا موجود نيست و بعد از سفارش تهيه ميشه و مدت بيشتري طول ميکشه ؟

ممنون.

پ.ن: اين پشتيباني که نوشتيد چه کار هايي قراره بکنه ؟
وضعیت انباری که در تنظیمات میبینید ، حالت پیش فرضه همه کالاهاست. شما میتونید وضعیت انبار هر کالا رو در صفحه داده های اون کالا تغییر بدید.
در مورد مدیریت متوجه نمیشم منظورت رو. منظورت اینه که فروشنده ببینه چه کالایی باید تهیه بشه؟ خب تو قسمت سفارشات میشه لیست کالاهای سفارش شده رو دید و بنا به وضعیتش شما میتونید مثلا اگر 2 الی 3 روز بعدش که موجود بود بفرستید...

پشتیبانی شامل کمک در رفع مشکلات مرتبط با اسکریت (نه مشکلات هاست خریدار)، نصب رایگان برای نسخه طلایی و استفاده از آپدیت های همون نسخه بصورت رایگان هست

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان، تاریخ شمسی و اتصال به بانک پارسیان هم اضافه شد (طلایی). درضمن قالبهای جدیدی هم اضافه شده که قابل خرید هست. بزودی هم تعداد بیشتری قالب اضافه میشه.

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
شما یک چنین چیزی هم میتونید بسازید SHOP.IR چه قدر میشه هزینه اش؟
کلا شبیه همین سایت باشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا