برگزیده های پرشین تولز

ماشين مورد علاقه شما چيه؟

majnoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واقعا عشق موتور هستم ! من معتقدم علاقه به موتور نشاندهنده شخصيت انسانه !!!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
1204200316133994.jpg

EB2G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من اگه پول داشتم اول يه بوگاتي بره خودم ميخريدم ( شبيه لامبورگيني هست ) بعد يه مرسدس بنز مي باخ ميگرفتم كه خداس .... :( ديگه چي مي گرفتم !؟ جيپ همر هم خوشم مياد ! البته قيمتي نداره اين يكي نسبت به اونا ! من حساب كردم 60 مليونه ! تو آمريكا قدرت خريدش هست ! چون خيلي خوش ميگذره سالاد و تنوشابه هم ميخريدم كه با يك كم سيب زيميني سرخ كرده بخورم ! نون اضافه هم بدن خوبه !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ماشين هیی كه سوار شدم :(پشت رول)
206 تیپ 1 و 2 و 3 و 5 و 6 !( خودم تیپ 5 دارم) جز سه و 6 بقیه رو قبلا خودم داشتم!
پژو جی ال ایکس و پرشیا
زانتیا
پراید
پیکان
هوندا آکورد
ماتیز
مردا 323
پاترول
بنز 230 و بنز CL 500 !
این آخریه وحشتناکه ! همینو می تونم بگم !
تو همه اینها(جز بنز ها) از شتاب ماشین خودم بیشتر از همه راضیم ! آدم عشق سرعتیم . و تو ماشین های ایرانی اول زانتیا رو ترجیح میدم بعد ماکسیما و بعد همین ماشین خودم ! از این هوندایی جدید هام که اسمش سخته خیلی خوشم میاد ! مخصوصا چراغ های عقبش ! سواریشم ندیدم ولی کل کل کردنم باهاش شتابش باید هول و هوش 9.8 باشه !(کاملا حدس میزنم !)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Queen_of_hearts :

چيه به بي رحمي دخترا ميخندي يا به بي پولي پسرا بابا يه خورده مرام بزاريد حداقل ما پسرا مرام ميزاريم ميايم باحاتون بيرون اينقدر خرج نتراشيد آخه باباي آدم برا آدمي زاده اينقدر خرج نمي كنه كه پسرا برا خانوماشون خرج ميكنن اصلا چرا فقط پسرا بايد دست به جيب شن من برام عقده شده يه بار يه دختر برام يه چيزي بخره بخورم

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چيه به بي رحمي دخترا ميخندي يا به بي پولي پسرا بابا يه خورده مرام بزاريد حداقل ما پسرا مرام ميزاريم ميايم باحاتون بيرون اينقدر خرج نتراشيد آخه باباي آدم برا آدمي زاده اينقدر خرج نمي كنه كه پسرا برا خانوماشون خرج ميكنن اصلا چرا فقط پسرا بايد دست به جيب شن من برام عقده شده يه بار يه دختر برام يه چيزي بخره بخورم
آخه !! سفارش مى كنم دفعه ديگه دختره حساب كنه خوبه ؟!! اصلا روت مى شه بزارى دختر حساب كنه ؟!!

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Queen_of_hearts :
آخه !! سفارش مى كنم دفعه ديگه دختره حساب كنه خوبه ؟!! اصلا روت مى شه بزارى دختر حساب كنه ؟!!

چرا كه روم نشه فوقش يه لحظه چشاتو مي بندي بعدش تموم بستن چشم هم ربطي به خجالت كشيدن نداره ها بخاطر اينه كه قشنگترين چيزاي اين دنيا رو نميشه با ديدن درك كردش

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
توي ايران:
تا سقف 14 ميليون تومان پژو 206 از تيپ 2 تا تيپ 6
تا 20 ميليون تومان فقط زانتيا
بالاتر هم بازم زانتيا يعني اگر 40 ميليون دارين دو تا زانتيا بخرين بجاي يك ماكسيما

بيرون از ايران هم فقط بي ام و BMW

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
نمي دونم چرا ولي از عنفوان کودکي علاقه فراواني به golf داشتم . الانم مدتيه يه دونه golr GTI سوار مي گرديم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من خودم اكثر ماشينها رو سوار شدم (نيسان پاترول، ماكسيما، آليتما، پاجيرو، مرسيدس 230، اوپل فيتا، جاگوار، بي ام دبليو و نيسان سوني، هوندا سيفيك، كرولا، شورولت، لمينا اس اس، و ....) :wacko: فعلا هم ماشينهاي اوپل فيتا و بي ام دبليو دارم...
من خودم بيشتر از ماشينهاي آلماني (مرسيدس، بي ام دبليو، پورشه) و از ماشينهاي انگليسي (رنج روور، جاگوار) از همه بيشتر خوشم مياد از ماشينهاي آسيايي به شدت متنفرم :) و بيشتر از ماشينهاي سواري خوشم مياد تا فور ويل

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Mashaheer :
آيا شما ماشين داريد؟
از چه ماشيني بيشتر خوشتون مياد؟
اگر يه روزي وضع ماليتون خوب بشه چه ماشيني ميخريد؟

1- بله, جيپ!
2- همون جيپ!
3- پاترل!
(از بين ماشينهاي كه هم خوشم مياد و هم توش جا ميشم)!,

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ميگم ماشن فقط از نوع استكبار جهانيش .... ماشين بايد مثه كشتي باشه ! :cool: چي ميسازن اين ژاپني ها ... يه تصادف باهاشون بكني الفاتحه ! يكي از دوستام يه 323 داشت، مادرش بيچاره توي يه خيابون فرعي تصادف كرده الان 1 ساله خونه نشين شده :( ... ( اينم بگم كه يه بيوك زده بهش :f34r: )

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
اگر جادار دوست داريد اتوبوس بدك نيست

meysam1162

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از webmaster :
من ميگم ماشن فقط از نوع استكبار جهانيش .... ماشين بايد مثه كشتي باشه ! :cool: چي ميسازن اين ژاپني ها ... يه تصادف باهاشون بكني الفاتحه ! يكي از دوستام يه 323 داشت، مادرش بيچاره توي يه خيابون فرعي تصادف كرده الان 1 ساله خونه نشين شده :( ... ( اينم بگم كه يه بيوك زده بهش :f34r: )

تاييد ميشه :blink: :wacko:

meysam1162

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا برين به اين سايت !! قيمت ماشين با تمام امكاناتي كه داره رو نشون ميده :cool:
Familycar

meysam1162

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
انا طالب اين ماشين فراوان :D :D

فایل های ضمیمه

• LeftFrontTpUp.jpg
    LeftFrontTpUp.jpg
    48.8 KB · نمایش ها: 26
  • LeftRearTpDn.jpg
    LeftRearTpDn.jpg
    55.9 KB · نمایش ها: 33
  • LeftSide.jpg
    LeftSide.jpg
    47 KB · نمایش ها: 24

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Mashaheer :
آيا شما ماشين داريد؟
از چه ماشيني بيشتر خوشتون مياد؟
اگر يه روزي وضع ماليتون خوب بشه چه ماشيني ميخريد؟

مهشر جون این که از چه ماشینی خوشمون بیاد بخریم مال شماست که توی اماراتی نه برای ما که تو ایرانیم و گمرک پول خون باباشون رو روی ماشین می کشند :(

بالا