ماشینم بهت خورده که خورده دیه میدم!

seoinja

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حدود دو سال پیش با یک ماشین تصادف کردم. البته هیچ اتفاقی برام نیفتاد و برخورد فقط حالت مالیدگی داشت. کوله پشتیم سنگین بود و پر از وسایل مختلف که خودم هم نمیدونم برای چی اونقدر وسیله با خودم این طرف و اون طرف می‎‌بردم. ساعت 8 صبح بود و با عجله داشتم از خیابون رد می‌شدم که هر چه سریعتر سوار اتوبوس بشم و برسم به سر کار.

همینطور که داشتم میرفتم حواسم به پشت سرم بود که ماشین نیاد که یکدفعه یک ماشین پژو طوسی رنگ، خیلی آروم زد کنار پام. برگشتم و با عصبانیت گفتم:«آقا چتونه؟ مگه نمیبینید؟ این چه وضعشه؟......... . راننده خیلی طلبکارانه پیاده شد و گفت: خورده که خورده دیشو میدم!!!!

با شنیدن این جمله خون جلو چشمامو گرفت و با حالت جیغ زدن جواب دادم:« عه... دیشو میدی... تو آدم نیستی که... جون آدما برات مهم نیست... فکر کردی شهر هرته... » سریع گوشیمو درآوردم زنگ زدم به 110. با گریه و داد و فریاد موقعیت رو گزارش دادم.

تمام کاسبای محله ریختن دورمون و یکیشون که ادعای ریش سفیدیش می‌شد، پا در میونی میکرد تا من گذشت کنم. اما گوش نکردم و از پلاک ماشین عکس گرفتم و به راننده گفتم هر جا فرار کنی گیرت میارم... راننده همچنان بیخیال بود. حدود 20 دقیقه منتظر موندم اما پلیس هنوز نیومد. دوباره زنگ زدم، پلیس گفت که تو راهه.

همینطور که درگیر بودیم و داشتیم بحث می‌کردیم، همون آقای ریش سفید اومد جلو و کلی نصیحتم کرد و گفت بگذر .... من یه نگاه به ساعت انداختم، 8 ونیم شده بود. دیگه نمیتونستم بیشتر وایسم. برای همین گفتم برو میدمت دست خدا که حقمو ازت بگیره... معلوم نیست تا حالا چند نفرو با ماشینت زیر کردی و اصلا برات مهم نیست.

ای کاش یک نفر که به قانون آگاه بود اونجا حضور داشت و از من دفاع میکرد. این رفتارها اگه باهاشون برخورد نشه باز هم تکرار میشه و امنیت جامعه مختل میشه.

برای همین تو اینترنت جستجو کردم تا pdf یا اپلیکیشنی پیدا کنم که قانون کشور توش باشه و بتونم حق و حقوق خودمو بدونم و بتونم از خودم دفاع کنم در عین حال به حقوق دیگران هم احترام بگذارم. بهترین اپلیکیشن حقوقی که پیدا کردم، اپلیکیشن حقوقی شهرداد بود. پیشنهاد میکنم یه نگاه بندازید. همه قانونا و ماده و تبصره رو داره.

smiley60

Registered User
لایک‌ها
1,941
اینجا از این کارا بکنید منفی میگیرید
وقت مردم رو تلف نکنید
قانونی که در نهایت به نظر شخصی منتهی میشه خوندنشم فایده نداره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
7,841
پراید 150 میلیون
مگر اینکه توی خواب ماشین بخری بزنی زیر یه نفر

avan

Registered User
لایک‌ها
158
حیوان

smiley60

Registered User
لایک‌ها
1,941
دوستان بیاید اگه توی گوگل پلی هستش ریتش رو ۱ بدین تا گوگل حذفش کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
7,841
دوستان بیاید اگه توی گوگل پلی هستش ریتش رو ۱ بدین تا گوگل حذفش کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
نیازی به اینکار نیست
سایتش روزی 10 نفر بازدید هم نداره
85.png

behnam501

Registered User
لایک‌ها
634
دو ساعت قصه حسین کرد شبستری سرهم کردی که بیای برای لبنیات خسرو بک لینک بگیری ؟

پی تی یه بخش داره به اسم معرفی سایت و وبلاگ کاربران. میرفتی همونجا پست میزدی بک لینکم میگرفتی نیاز به دو ساعت داستان سرایی هم نبود.

بالا