• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ماشین اصلاح Remington اصل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

joza

Registered User
لایک‌ها
30
فروخته شد

Last edited:

joza

Registered User
لایک‌ها
30
زمین تا آسمون با موزر فرق داره هم از نظر تیغه هاش که خدش تیز میشه و حالا حالاها کند نمیشه هم از نظر موتور و...

hosseinskandari

Registered User
لایک‌ها
46
حاضر به معاوضه با قاب اگه هستی در خدمتم 50 تومن..... البته باید برم قیمت کنم ماشین رو.... فعلا اگه با اصل قضیه موافقی بسم ا...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوست عزیز ساخت کجاست؟ این مدل هم مثل موزر شونه هاش قابل تنظیمه؟میشه لطف کنی یه عکس واضح از جلوی ماشین و قسمت شونه هاش بذاری.و قیمت بازار چنده؟

Sent from my GT-S6102 using Tapatalk 2

hosseinskandari

Registered User
لایک‌ها
46
دوست عزیز ساخت کجاست؟ این مدل هم مثل موزر شونه هاش قابل تنظیمه؟میشه لطف کنی یه عکس واضح از جلوی ماشین و قسمت شونه هاش بذاری.و قیمت بازار چنده؟

منم دنبال همچین تطلاعاتی هستم...تاریخ اتمام گارانتی رو هم ذکر کنید.

مدل دقیق لطف کنید...

joza

Registered User
لایک‌ها
30

ماشین مثل تمام وسایل دیگه تو ایران ساخت چین هستش ولی اصالتا شرکت چینی نیست.5 تا شونه داره از 0.5 تا 1.8 میلیمتر تیغش کند نمیشه و احتیاج به روغن نداره و خودش تیز میشه تیغش هم از نوع استیل پیشرفته است براش برای تمیز کردن هم داره شارژی هم نیست و با برق مستقیم کار میکنه قیمتش رو هم فکر میکنم بین 75-80 باشه.گارانتی هم 2 سال کامل داره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ممنون واسه پاسخ گویی. میشه لطف کنین از قسمت جلو ماشین یعنی شونش یه عکس بندازین؟ آیا 2تا تیغشو میشه لب به لب کرد یعنی تیغ بالایی بصورت لب به لب با تیغه پایینی حرکت کنه؟ چون اینجوری از ته اصلاح میکنه و این سوال واسم مهمه. ممنون میشم جوابمو بدین.

joza

Registered User
لایک‌ها
30
ممنون واسه پاسخ گویی. میشه لطف کنین از قسمت جلو ماشین یعنی شونش یه عکس بندازین؟ آیا 2تا تیغشو میشه لب به لب کرد یعنی تیغ بالایی بصورت لب به لب با تیغه پایینی حرکت کنه؟ چون اینجوری از ته اصلاح میکنه و این سوال واسم مهمه. ممنون میشم جوابمو بدین.

رفیق لب به لب هستش از ته میزنه مثل موزر

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بازم بابت پاسخگوییتون ممنونم. فکر میکنم مدل این دستگاه HC 5015 باشه.

joza

Registered User
لایک‌ها
30
رفیق شما از همینجا بخر اگر با 2 سال گارانتی اصلی نمایندگی رمینگتون 53 میده از نمایندگیش هم ارزونتر میده اصلا معطلش نکن فقط مطمءن شما که امروز خریدتو ثبت میکنی فردا زنگ نزنه بگه آقا اون قیمت درست نیست قیمتش اینه آیا برات بفرستیم یا نه!!!منم چه این سایت یا هر سایت دیگه ای هر قیمتی بدن من زیر این قیمت نمیدم چون بیرون و نمایندگی قیمت گرفتم شمام اگر فکر کردید با این سایت بنده قیمت رو کم میکنم و به شما میدمش سخت در اشتباه هستید
ببخشید یکم طولانی و رک حرف زدم

mjhp1291

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
بنظرتون میشه در حد یه ریشتراش ازش انتظار داشت؟
از موزرای معمولی بهتر کوتاه میکنه یا مثل هموناست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا