برگزیده های پرشین تولز

ماشین حسابی با قابلیت ویژه به اپ استور خواهد آمد

serpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برنامه Speech Calculator Pro

با تشکر از همه دوستان برنامه منتشر شد اما ورژن مجانی بدلیل مشکلاتی دیرتر منتشر خواهد شد

دوستان نمیدونم درسته که این برنامه رو این جا نمایش بدم یا نه ولی چیزی رو که خوب میدونم اینه که برای درست کردنش 9 ماه وقت گذاشتم ولی خوب برنامه به خاطر مشکلاتی فارسی نیست اما افتخار میکنم به عنوان ایرانی تونستم برنامه ای بنویسم که هیچ نمونه خارجی نداره و برای اولین بار در اپ استور اپل ماشین حسابی با قابلیت تشخیص صدا خواهد آمد که حتی نا جایی که میدونم در دنیای وب هم فعلا نمونه ای بدین شکل وجود نداره , و همین طور که معلومه sdk این برنامه متعلق به شرکت nuance هست که میشه گفت بهترین تو زمینه تشخیص صداست و طبیعتا انگلیسی هست یک سری از قابلیت های برنامه:

1>> برنامه کاملا یونیورسال هست و تمای دستگاه های اپل از جمله آیفون5 رو ساپورت میکنه
2>> سازگاری کامل با آیپد با صفحع نمایش رتینا
3>> دارای 6 طرح که بوسیله آقا جمال آبادی و یکی از سایت pixeden میباشه
4>> کاملا با حالت افقی سازگار هست
5>> ورژن مجانی برنامه با نام Speech Calculator Lite هم زمان با برنامه رلیز خواهد شد
6>> با دوبار لمس صفحه اعداد گزینه ای به نام Read وجود داره برای مواقعی که میخواین بدون دیدن برنامه عد رو یادداشت کنید اعداد رو میخونه
7>> حالت شب Night Mode که افکتی رو به دکمه ها میده که باعث میشه تو تاریکی زیباتر به نظر بیان(پیشفرض فعال) و در مکان دکمه read قرار داره
8>> با توجه به نکته ای که دوست عزیز (asmanabiali) اشاره کردن لازم دیدم این نکته رو اضافه کنم در حال حاضر ترتیب جبری اعمال نشده که سعی میکنم در اولین آپدیت اضافه کنم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تشخیص صدا:

برای بخش تشخیص صدا قابلیت محاسباتی مانند جمع کردن و ضرب و تقسیم اعداد همین طور جذر گیری و نشون اطلاعاتی مثل سینوس و کسینوس و تانژانت و کتانژانت اعداد نیز هست همین طور قابلیت نشان دادن فاکتوریل و درصد گیری از اعداد نیز هست

----------------------------------------------------------------------

برنامه نویس : سبحان اسکندری
[email protected]

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این پروژه میتونه راه شما رو برای همکاری با شرکتهای بزرگ باز کنه، امیدوارم موفق باشید.

serpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا تا الان عملیات چهارگانه ریاضی چه جدا و چه تلفیقی رو ساپورت میکنه مثلا 2-56.7+30*20/7 این نمونه تلفیقیش هست و همین طور میتونید ازش سینوس کسینوس تانژانت و کتانژانت اعداد رو بپرسید همین طور میتونید فاکتور اعداد رو هم بپرسید و توانایی پرسیدن در مورد درصد اعداد هم هست مثلا پنج درصد چهل(البته به انگلیسی) و طبیعتا قابلیت رادیکال گیری هم تعبیه شده

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این ماشین حساب میتونه کاربردهای خوبی داشته باشه، مخصوصاً در مورد رشته هایی که باید عملیات صحرایی انجام بدن. (مانند نقشه برداری)

new24

Registered User
لایک‌ها
300
به شما ایرانی افتخار میکنم
منم تو فکرم یک موزیک پلیر باحال بسازم
به نظرتون واسه شروع چیکار کنم؟منظورم اینجینیر هست،قابلیت تشخصی صدا رو هم داشته باشه

serpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باتشکر از نظرات دوستان من قصد داشتم واسه برنامه های دیگم هم قابلیت تشخیص صدا رو بزارم اما مثلا برای موزیک پلیر، شما باید حساب اینو هم بکنی که مثلا فرد استفاده کننده باید یه دکمه شروع ضبط رو بزنه بعد مثلا بگه فلان آهنگ رو پخش کن که خیلی شاید جالب نشه مثلا طرف ترجیح میده دکمه pause رو بزنه تا بگه pause خودم استفاده از تشخیص صدا رو به افرادی توصیه میکنم که یا کلا برنامشون بر پایه تشخیص صدا هست یا یه بخش خاصی رو فقط به همین بحث اختصاص بدن

new24

Registered User
لایک‌ها
300
باتشکر از نظرات دوستان من قصد داشتم واسه برنامه های دیگم هم قابلیت تشخیص صدا رو بزارم اما مثلا برای موزیک پلیر، شما باید حساب اینو هم بکنی که مثلا فرد استفاده کننده باید یه دکمه شروع ضبط رو بزنه بعد مثلا بگه فلان آهنگ رو پخش کن که خیلی شاید جالب نشه مثلا طرف ترجیح میده دکمه pause رو بزنه تا بگه pause خودم استفاده از تشخیص صدا رو به افرادی توصیه میکنم که یا کلا برنامشون بر پایه تشخیص صدا هست یا یه بخش خاصی رو فقط به همین بحث اختصاص بدن

ممنون من دقیقا اینجوری نمیخوام باشه
یک موتور معرفی کنید واسه IOS که قابلیت رو داشته باشه،من نمیخوام با تشخیص صدا کار کنه ولی میخوام این قابلیت رو بعضی حاهاش بکار ببرم

serpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا اگر منظورتون از موتور api هست من خودم از api شرکت nuance استفاده میکنم ولی شرکت های دیگه ای مثل open ears و ispeech هم هستند که به خوبی nuance نیستند

بالا