برگزیده های پرشین تولز

ماشین های ارزون مثل ژیان و فولکس چنده؟

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دنبال یه دونه ماشین ارزون قیمت قدیمی مثل ژیان یا فولکس می گردم. فقط به خاطر کارت سوخت می خوام بخرم. اصلا به همچین ماشین هایی کارت سوخت می دن؟ قیمتشون چنده؟ می شه گیر آورد؟
من دائما در حال رفت و آمد با ماشینم هستم بنزین زیاد مصرف می کنم به خاطر همین هم لازم دارم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گرونه صرف نمی کنه! 400 - 500 تومان هست.

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه وقتی بنزین گیر نمیاد دیگه چی کار می شه کرد؟ راه دیگه ای هم هست؟ من بدون ماشین می میریم :(

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بهت پيشنهاد ميكنم اين كار رو نكني چون تا چند وقت ديگه فقط با كارت سوخت ماشين خودت ميتوني بنزين بزني(ميگن!!)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
دنبال یه دونه ماشین ارزون قیمت قدیمی مثل ژیان یا فولکس می گردم. فقط به خاطر کارت سوخت می خوام بخرم. اصلا به همچین ماشین هایی کارت سوخت می دن؟ قیمتشون چنده؟ می شه گیر آورد؟
من دائما در حال رفت و آمد با ماشینم هستم بنزین زیاد مصرف می کنم به خاطر همین هم لازم دارم.

سلام
فعلا این ماشینا خیلی گرون شده .
ماشین خاموش رو می دن الان 1 تومن ! حداقل !
به خاطر طرح تبصره 13 !
ماشین 500-600 تومنی یه ماه پیش الان شده یه عالمه تومن !
28ام طرح تموم میشه ! بعد از یه مدتش اگه ماشین از رده خارجی مونده باشه باز قیمتش افت پیدا می کنه .اونجا بخر ...

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
خوب اعلام كردند كه هركي مقدار بنزين سهميش كمشه به ما خبر بده تا سهميشو زياد كنيم. اين كه كاري نداره الان كلي قاچاقچي سوخت رفتن ثبت نام كردن گفتن ما زندگيمون از اين راه مي چرخه قراره سهميه بدبختا رو زياد كنند!!!

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
کی کفته . برادر من پزشک هست بش ندادن چه برسه به بقیه !

حالا بنزین ازادم زیاد که گرون نیست من میخرم با پمپ 300

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
الان همه شده فروشنده بنزین. با پمپ لیتری 250 میشه خرید. ولی خدا لعنت کنه باعث و بانی شو که از بس بچه مثبت بوده نمی فهمیده سگ چرخ یعنی چی؟ یعنی یک بار هم با رفیقاش بیرون نرفته بوده که بدونه برای این کار بنزین لازمه؟

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خرید از پمپ ها خیلی بهتره.............شما مگه به غیر از سهمیت چقدر در ماه نیاز داری؟؟؟؟؟200 لیتر ؟؟خوب 200 تا 300 تومن میشه 60 هزار تومن........الان اشغال ترین ماشین رو هم بخوای بخری 1 تومن پولشه.....تازه 100 لیتر درماه..........اونم معلوم نیست تا کی بتونی ازش استفاده کنی

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خرید از پمپ ها خیلی بهتره.............شما مگه به غیر از سهمیت چقدر در ماه نیاز داری؟؟؟؟؟200 لیتر ؟؟خوب 200 تا 300 تومن میشه 60 هزار تومن........الان اشغال ترین ماشین رو هم بخوای بخری 1 تومن پولشه.....تازه 100 لیتر درماه..........اونم معلوم نیست تا کی بتونی ازش استفاده کنی

از یک طرف شما درست میگی اما بنزین گیر نمیاد تازه اگر هم گیر بیاد من دائم در حال رفت و آمد بین شهری هستم و معمولا مجبورم بین شهر ها بنزین بزنم.

آقا کسی می دونه سهمیه ی این Pick Up ها چقدره ؟ میخام بدونم اینارو هم وانت حساب می کنن یا نه. قیمت خود ماشینشون چنده ؟ خوبه که من ماشینمو بفروشم یدونه Pick Up بخرم؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بنزینش فکر کنم زیاده........800 تا.........قیمتش هم زیاده..........قیمت دقیق ندارم

بالا