منتخب بازارچه

مافیا یک بازی گروهی فوق العاده(قوانین و نحوه بازی در پست اول)

B T

Registered User
من از خدا یک گله دارم !

وقتی کارگاه تو شب میمیره .. باید کارگاه بودنش گفته بشه .. فقط تو روز نباید گفته بشه. در حالی که گفته شد ارش کشته شد و هویتش معلوم نشد .

و اینکه

تو بازیهایی که من دیدم (واقعی) خدا واسطه میشد بین کارگاه و شهروند !

تمام پوینت ها در بازی برای مافیا ها ! در نظر گرفته شده ! خوب معلومه هیچ وقت شهروند نمیتونه ببره !مخصوصا که ای کیو هم ...

من به عنوان شهروند وقتی نتونم به کارگاهی که منو شناسایی کرده ! اعتماد کنم ؟ ! و خدا هم واسطه نشه خوب چجوری میخوام مافیا رو شناسایی کنم ؟
من این موضوع رو از رامین خان استعلام کردم و طبق گفته ایشون و قوانین عمل کرم -

من خدا باشم?:D
پ.ن : غلط کنم دیگه:D
Sent from my MT11i using Tapatalk 2
خوبه خودت هم می دونی !:D

در ضمن دور جدید رو حداقل با 11 نفر باید شروع کرد و این دور می تونیم یه نقش مفید برای شهروندا اضافه کنیم -
ومن اله توفیق

کافر مقدس

Registered User
سلامبله تمام شد، و با پیروزی مقتدرانه تیم ویزه به پایان رسید متاسفانه این دور آخر بود و دیگر بازی برگزار نخواهد شد.خدافظ
از ما بکش بیرون !

من فقط یه دور بازی کردم
خدا کجایی ؟!آخه این انصافه ؟!

شانس آوردی توی تبعید اجباری بودم وگرنه همون اول می کشتمت تا باند مخوف و خبیث وایز قهرمان نشه !

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
از ما بکش بیرون !

من فقط یه دور بازی کردم
خدا کجایی ؟!آخه این انصافه ؟!

شانس آوردی توی تبعید اجباری بودم وگرنه همون اول می کشتمت تا باند مخوف و خبیث وایز قهرمان نشه !

دروغه بازی انجام میشه.

کسانی که داوطلب هستند بیان اسمشون بگن به من.

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
اگه امیر عباس اجازه بده یک دست من خدا باشم .. اون سبکی بازی کنید .. ! کل بازی باید تو 4 ساعت تموم شه . نه اینکه چند روز ...

اگر دوستان موافقن برای دست بعد خدا باشم .. اگر هم امیر عباس دوست داره چون اول گفته .. من به امیر عباس رای میدم.
نکرتم

این دفعه یک نقش درست حسابی بهت میدم.(البته باید شانست تو قرعه کشی خوب باشه.)

pulp_152

Registered User
منظورم اینه که مثلا هر 24 ساعت رای گیری نشه ! .. در عوض مثلا هر دو ساعت رای گیری بشه . و هر کسی تو فاصله هر روز و شب کلا چند تا بیشتر نظر نده !

خدا وکیلی مثلا دست قبل کل حرفها از ابتدا تا انتها چی بود ؟ همون حرفهایی که اول میزدم اخر شب هم میزدم و اکثرا نظرشون هم فرقی نکرد .

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
منظورم اینه که مثلا هر 24 ساعت رای گیری نشه ! .. در عوض مثلا هر دو ساعت رای گیری بشه . و هر کسی تو فاصله هر روز و شب کلا چند تا بیشتر نظر نده !

خدا وکیلی مثلا دست قبل کل حرفها از ابتدا تا انتها چی بود ؟ همون حرفهایی که اول میزدم اخر شب هم میزدم و اکثرا نظرشون هم فرقی نکرد .
حالا شما بیا.

درضمن امشب همانند 2 شب پیش دو دست بازی میشه(یعنی 2 بار رای گیری میشه برای افزایش سرعت بازی)

کافر مقدس

Registered User
منظورم اینه که مثلا هر 24 ساعت رای گیری نشه ! .. در عوض مثلا هر دو ساعت رای گیری بشه
رای گیری 2 ساعت به 2 ساعت ؟!! :blink: اینطوری که بازی نصف روزه تموم میشه !

خب الان شما آنلاین هستی ، ولی باید فکر اونایی رو هم بکنی که در حال حاضر نیستند و به هر حال باید بیان از خودشون دفاع کنند

به احتمال قوی پلیس داریم.بستگی به تعداد شرکت کنندگان داره.
منظور از پلیس همون کارآگاهه دیگه ؟!

اگه شرکت کننده به حد نصاب نرسید با 5 یا 6 نفر هم میشه بازی رو شروع کرد .. حالا چه اصراری هست که 3 تا مافیا وجود داشته باشه ؟! خب 2 تا باشه ..و دکتر هم نبود نبود !

شرکت کننده ها هم گویا پوست اندازی کردند و گویا یک نسل عوض شده ! :happy:

pulp_152

Registered User
رای گیری 2 ساعت به 2 ساعت ؟!! :blink: اینطوری که بازی نصف روزه تموم میشه !

خب الان شما آنلاین هستی ، ولی باید فکر اونایی رو هم بکنی که در حال حاضر نیستند و به هر حال باید بیان از خودشون دفاع کنند

اگه شرکت کننده به حد نصاب نرسید با 5 یا 6 نفر هم میشه بازی رو شروع کرد .. حالا چه اصراری هست که 3 تا مافیا وجود داشته باشه ؟! خب 2 تا باشه ..و دکتر هم نبود نبود !

کسی که میخواد بازی کنه ! باید کل بازی رو ببینه ! ... و کسی که نتونه تو روز 4 ساعت انلاین باشه طبیعتا 24 ساعت هم نمیتونه بازی کنه ! ... مگر اینکه تو این مدت 24 ساعت کسی پست نزنه و ایشون بیاد پست خودش رو بده و بره !

الان به نظرت کسی باید مشکل داشته باشه که 3 روز پشت سر هم بازی کنه و همه پست هارو بخونه ! یا کسی که 4 ساعت مداوم بازی کنه و بازی تموم شه !

این سبک هر 24 ساعت باعث افت کیفیت بازی میشه ! و میشه گفت کمیت فدای کیفیت بازی ! و از این سمت هم خوب طبیعتا هیشکس از 3 روز دیگه خودش خبر نداره و تقریبا برای همه ممکنه پیش بیاد که تو 3 روز یک نفر براش کاری پیش بیاد و بره بیرون یا هر چی ... ولی تو 4 ساعت باز منطقی تره .

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]

نه یک شخصیت دیگه هست بستگی به تیری که بهش میدن میتونی در شب کسی رو بکشه.

WISE

Registered User
همون شبی 2 رای گیری خوب بود جون متی آخه بیشتر بچه ها ساعت 11-12 میتونن بیان و تو همون 2 ساعت 2 شب جلو میریم

بالا